Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv сорилт
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330901-10-25-10-02-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Бентли Невада 3300 NSV сорилт хэрэгсэл | Харилцаагүй хөдөлгөөнт мэдрэгч |
| 330901-10-25-10-02-00 | 3300 NSv цуврал |
| Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл | Стайнлесс сталь сорилт |
| Хөдөлгөөний хяналтын сенсор | PPS сорилт хэрэгслийн төвхөн датчик |
| Тэнхлэгийн шилжилтийн бүүрэлдүүр | ClickLoc холбогч сонгогч |
| Эдди гүйдлийн сенсор | Үйлдвэрийн автоматжуулалтын сенсор |
| Эргэх машин механизмийн хяналт | Төхөөрөмж хамгаалах систем |
| Нөхцөл хяналтын систем | Турбина мониторингийн сорилт хэрэгсэл |
| Дулаан төвдөр ойрхан бүснүүр сондос | Компрессор мониторингийн датчик |
| Үйлдвэрийн хөдөлгөөний хэмжилт | Хүчтэй нөхцөлд ажиллах сенсор |
Түүн Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 энэ нь эргэлдэх төхөөрөмжид хөдөлгөөн ба шафт дисплейсментийн нарийн хэмжилтүүдийн хүрээнд зориулж бүтээсэн өндөр үзүүлэлттэй 3300 NSv ойрхон бүтээлт сенсор юм. Түүнийг төхөөрөмжийн найдвартай ажиллахыг хангах үүрэгтэй үйлдвэрлэлд нөхцөл зохицуулалт ба хамгаалах системүүдэд өргөн ашигладаг.
Сенсорын төрөл нь PPS (полифенил сульфид) оройтой, түүний бүрхүүл нь AISI 304 гуурсан гуурсын гангаар хийснээс бүтээсэн, ялгаран сайн механик хүч бүрдүүлж, коррозид төвөгтүүн бүтээлтүүдийн хүрээнд түүнийг ажиллуулж болой.
Ажиллах температурын хязгаар нь -52°C–с +177°C хүртэл тодорхойлогдсон бөөрнүүр 330901-10-25-10-02-00 сенсор нь хүчтэй нөхцөлд ба өндөр температурт үйлдвэрлэлд ажиллахад тохиромжтой. Бүтэц нь бүрхүүлт, суурьлугаа хөнгөн өөрчлөх боломжтой бөөрнүүр турбина, компрессор ба бүтэц нь эргэлдэх төхөөрөмжид мониторинг хийхэд тохиромжтой.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Бентли Невада 330901-10-25-10-02-00 3300 NSv сорилт датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 NSv сорилт |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330901-10-25-10-02-00 |
| Хэмжээсүүд | 111x1x1см |
| Жин | 0.04Kg |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 1.0 дюйм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 2.5 in |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (39 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Миниатюр коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 4.2 ± 0.5 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS). |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 зэвэрдэггүй болор (SST). |
| Сорилт хэрэгслийн кабелийн техникийн үзүүлэлтүүд | 75 Ω коаксиал, фторэтилен пропилен (FEP) дотор нь хучилттай |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
330901-10-25-10-02-00-ийн үндсэн ашиглалт юу вэ?
Түүн 330901-10-25-10-02-00эргэдэг төхөөрөмжүүдийн шахтны хөдөлгөөн ба байршлыг хянахад ашиглана; нөхцөл хяналтын ба хамгаалалтын системүүдийг дэмжинэ.
330901-10-25-10-02-00 ямар системтэй совместим вэ?
Түүн 330901-10-25-10-02-00bently Nevada 3300 NSv хяналтын системтэй ашиглахын тулд зохион бүтээдэг.
330901-10-25-10-02-00-ийн сенсор технологи юу вэ?
Түүн 330901-10-25-10-02-00наарангүй хэмжилтийн үүрд тодорхой индукцийн гүйдэлт сенсор технологи ашиглана.
330901-10-25-10-02-00-ийн ажиллах температур диапазон юу вэ?
Түүн 330901-10-25-10-02-00надёжно ажиллаж, температурт хүртэл -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F)-ийн хооронд ажилладаг.
5. 330901-10-25-10-02-00-ийн кабелийн урт ямар?
Түүн 330901-10-25-10-02-00стандарт кабелийн урт нь 1,0 метр (39 инч) бөхийн чанартай.
6. 330901-10-25-10-02-00-ийн хийгүүд юунаас хийгдсэн?
Түүн 330901-10-25-10-02-00бат бөхийн чанартай, коррозид төвөгтүй бүтээлд PPS-ийн сүүл ба AISI 304 зөөлөн гангаас хийсэн бүрхүүл ашигладаг.