Όνομα Προϊόντος: αισθητήρας 3300 NSv
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330901-10-25-10-02-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προβολέας Bently Nevada 3300 NSv | Μη επαφής αισθητήρας μετατόπισης |
| 330901-10-25-10-02-00 | σειρά 3300 NSv |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | Προσαρμογέας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | Αισθητήρας με άκρο προβολής από PPS |
| Προσαρμογέας μετατόπισης άξονα | Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc |
| Αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής (eddy current) | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| Παρακολούθηση Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Σύστημα Προστασίας Μηχανημάτων |
| Σύστημα Παρακολούθησης Κατάστασης | Προβολέας Παρακολούθησης Τουρμπίνας |
| Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας | Αισθητήρας παρακολούθησης συμπιεστή |
| Βιομηχανική μέτρηση ταλαντώσεων | Αισθητήρας για απαιτητικά περιβάλλοντα |
Ο Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 είναι ένας υψηλής απόδοσης μη επαφής αισθητήρας πλησιότητας 3300 NSv, σχεδιασμένος για ακριβή μέτρηση ταλαντώσεων και μετατόπισης άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Χρησιμοποιείται ευρέως σε βιομηχανικά συστήματα παρακολούθησης κατάστασης και προστασίας, προκειμένου να διασφαλιστεί η αξιόπιστη λειτουργία του εξοπλισμού.
Το πρόβα περιλαμβάνει μύτη από PPS (πολυφαινυλενοθείο) και εξωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304, παρέχοντας εξαιρετική μηχανική αντοχή και αντίσταση στη διάβρωση. Διαθέτει κοαξικό καλώδιο με μόνωση FEP 75 Ω και συνδέσμη Miniature ClickLoc για γρήγορη και ασφαλή εγκατάσταση.
Με εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας από -52°C έως +177°C, το μοντέλο 330901-10-25-10-02-00 είναι κατάλληλο για απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας. Η συμπαγής του διαμόρφωση και η ευέλικτη δυνατότητα στερέωσης το καθιστούν ιδανικό για την παρακολούθηση αεροστροβίλων, συμπιεστών και περιστρεφόμενων μηχανημάτων.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Αισθητήρας Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 3300 NSv |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήρας 3300 NSv |
| Αριθμός Μέρους | 330901-10-25-10-02-00 |
| Διαστάσεις | 111x1x1cm |
| Βάρος | 0.04κιλά |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 1,0 in |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 2,5 σε |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (39 in) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν απαιτείται |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφαινυλενίου θείου (PPS). |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 304 (SST). |
| Προδιαγραφές καλωδίου αισθητήρα | συναξονικό 75 Ω, μονωμένο με φθοριούχο αιθυλένιο προπυλένιο (FEP) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
1. Ποια είναι η κύρια χρήση του 330901-10-25-10-02-00;
Ο 330901-10-25-10-02-00χρησιμοποιείται για την παρακολούθηση της ταλάντωσης και της μετατόπισης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, προκειμένου να υποστηρίξει συστήματα παρακολούθησης κατάστασης και προστασίας.
2. Ποιο σύστημα είναι συμβατό με το 330901-10-25-10-02-00;
Ο 330901-10-25-10-02-00είναι σχεδιασμένο για χρήση με το σύστημα παρακολούθησης Bently Nevada 3300 NSv.
3. Ποια τεχνολογία ανίχνευσης χρησιμοποιεί το 330901-10-25-10-02-00;
Ο 330901-10-25-10-02-00χρησιμοποιεί τεχνολογία ανίχνευσης εγγύτητας με ρεύματα δεύτερης τάξης (eddy current) για ακριβή μη επαφόμενη μέτρηση.
4. Ποιο είναι το εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας του 330901-10-25-10-02-00;
Ο 330901-10-25-10-02-00λειτουργεί αξιόπιστα σε θερμοκρασίες από -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F).
5. Ποιο είναι το μήκος καλωδίου του 330901-10-25-10-02-00;
Ο 330901-10-25-10-02-00παρέχεται με τυπικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (39 ίντσες).
6. Ποια υλικά χρησιμοποιούνται στο 330901-10-25-10-02-00;
Ο 330901-10-25-10-02-00χρησιμοποιεί αισθητήρα από PPS και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 για αντοχή και αντίσταση στη διάβρωση.