Ainm Táirge: scannán 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330901-10-25-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 NSv Scannáin | Sensóir Neamhthagannach Iompair |
| 330901-10-25-10-02-00 | sraith 3300 NSv |
| Proba Glacach Cothromachta | Scannálaí de chrómchrua |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Scannálaí leis an mbpointe PPS (polyphenylene sulfide) |
| Probe Aistriú Meabhairshuiche | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Sainseansra Eddy Current | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Córas Monatóireachta Stáide | Brosnóir Monatóireachta Turbíní |
| Brosnóir Ghlacach Teas Ard | Scannálaí monatóra a úsáidtear le haghaidh comhphrúisí |
| Tomhas Tiontaithe Industriúil | Séanóir Timpeallachta Dhruidte |
An Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 is scannálaí thaispeánta 3300 NSv ardghníomhach é seo a dheanann tomhas cruinn ar chrochadh agus ar shiúlachtaí na meáchain i meaisíní rothartha. Úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóra stádaithe tionsclaíochta agus i gcóras cosanta chun cinntiú gur féidir leis an bhfearann oibriú go reliabail.
Tá an scannálaí curtha le pointe PPS (polyphenylene sulfide) agus le cás crómchrua AISI 304 a thugann neart meicniúil iontach agus fiúntacht don chorráil. Tá cábla co-axial le inslithe FEP (75 Ω) agus ceangalóir ClickLoc beag air, rud a chuireann ar fáil suiteáil shasta agus slán.
Le raon teochta oibre ó -52°C go +177°C, is féidir an 330901-10-25-10-02-00 a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha daingne agus ard-teochta. Tá a dheisgn dhomhain agus a chumraí suiteála soléire an-oiriúnach do mheasúnú turbsíní, comhphrósóirí, agus meaisíní rothartha.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330901-10-25-10-02-00 3300 NSv bhrois |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | scannán 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330901-10-25-10-02-00 |
| Tomhas | 111x1x1cm |
| Meáchan | 0.04kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 1.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 2.5 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polaféinil-sulfid (PPS). |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléarca AISI 304. |
| Sonraí Cuirrte an Scannáin | co-iseal 75 Ω, insilte le fluoroethylen-propyléan (FEP) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
| Teocht stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
1. Cad is príomhúsáid 330901-10-25-10-02-00?
An 330901-10-25-10-02-00úsáidtear é chun vibráil agus aistriú na sróine a mheas i mbithchórais rothartha chun córais lámhach agus cosaint a thacaíocht.
2. Cé acu de na córais seo a bhfuil comhoiriúnacht aige le 330901-10-25-10-02-00?
An 330901-10-25-10-02-00deartha ar an úsáid le córas mheasanna Bently Nevada 3300 NSv.
3. Cad é teicneolaíocht an t-ionsaithe a úsáideann 330901-10-25-10-02-00?
An 330901-10-25-10-02-00úsáideann sé teicneolaíocht ionsaithe gaoithe eadrom chun tomhas neamh-thagannach cruinn a dhéanamh.
4. Cad é raon an teochta oibre 330901-10-25-10-02-00?
An 330901-10-25-10-02-00oibríonn sé go reliútabhar ó -52°C go +177°C (-62°F go +351°F).
5. Cad é fad an chabála 330901-10-25-10-02-00?
An 330901-10-25-10-02-00tagann sé le fad cabála caighdeánach de 1,0 méadar (39 orlach).
6. Cé acu na hábhair a úsáidtear i 330901-10-25-10-02-00?
An 330901-10-25-10-02-00úsáideann tip bhréige PPS agus cásáil ó chrómchruach AISI 304 chun é a dhéanamh ina mheáchan agus chun an t-ionsú a sheachaint.