Ainm Táirge: 3300 XL 11 mm Cábla Leathnaithe
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330730-040-00-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 3300 XL 11 mm Cábla Leathnaithe |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330730-040-00-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Ní bheidh aon ghnéithe eile ann. is cábla síneadh 3300 XL 11 mm é atá deartha le húsáid i gcórais scrúduithe cruinneas in aice láimhe. Soláthraíonn sé nasc leictreach seasmhach idir scrúduithe garbhsóinte agus trealamh faireachais, ag cinntiú tarchur comhartha cruinn thar fad 4.0 méadar (13.1 troigh). Tá an cábla deartha le haghaidh timpeallachtaí tionsclaíocha agus comhlíonann sé formheasanna idirnáisiúnta slándála agus cáilíochta.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330730-040-00-05 Cábla Leathnaithe 3300 XL 11 mm |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 11 mm Cábla Leathnaithe |
| Uimhir an Chuid | 330730-040-00-05 |
| Tomhas | 18x18x1.5cm |
| Meáchan | 0.14 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad cábla | 4.0 méadar (13.1 troigh) |
| Nasc agus Cábel | Cablach Caighdeánach |
| Ceadúnaíocht an Ghníomhaireachta | Ceadúcháin iolracha |
| Rian Mhéid sprioc | Tromchla ≥ 31 mm (1.2 orlach) |
| Capasacht an chabála leathnaithe | 69,9 pF/m (21,3 pF/ft) de ghnáth |
| Materail an Chábla Leathnaithe | tá an t-athrú seo a leanas leagtha síos i bpointe (a): |
| Féideraschur | 50 Ω |
An 330730-040-00-05 3300 XL Cable síneadh 11 mm tá fad 4.0 m (13.1 ft) aige a chuireann suiteáil shaincheapach ar fáil i dtimpeallachtaí tionsclaíocha. Dearadh ar an gcabhlach seo mar chabhlach leathnaithe 3300 XL 11 mm le ceangal caighdeánach atá comhoiriúnach le córas bualadh i mbun próibí 3300 XL. Úsáideann sé struchtúr thrí-ghuail 75 Ω le insiléadh FEP chun daingneacht agus feidhmniú síniala staible a chinntiú. Soláthraíonn an cabhlach caitheamh íseal de 69.9 pF/m (21.3 pF/ft) de ghnáth agus carachtair frithsheasmhach leictreacha cruinn chun intinneacht an tsíniala a chaomhnú, le frithsheasmhacht aschuir de 50 Ω. Dearadh ar an gcabhlach do úsáid le milteanna ≥ 31 mm (1.2 in), tacann sé roinnt cheadúnas ó ghníomhaireachtaí éagsúla chun comhoiriúnacht idirnáisiúnta a chinntiú, agus déantar é le tógáil ardchaighdeáin tionsclaíoch chun oibriú oiriúnach a chinntiú i dtimpeallachtaí dúnta.
An cábla leathnaithe 330730-040-00-05 3300 XL 11 mm dearadh ar chuid de thionscadail tionsclaíocha agus timpeallachtaí doirteacha ina bhfuil aistriú sinnaí oiriúnach riachtanach. Is féidir é a úsáid i gcóras monatóra a oibríonn faoi choinníollacha crua oscailte agus stres meicniúil. Ceadaíonn an t-ullmhú daingean agus an insiléadh FEP feidhmíocht shiontach i nstáisiúin tionsclaíocha dian, lena n-áirítear stáisiúin cumhachta, bainc phetrichimice, agus córais meaisíní rothartha trom.