Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 11 мм үржүүлэгч кабель
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330730-040-00-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL 11 мм үржүүлэгч кабель |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330730-040-00-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
Түүн Bently Nevada 330730-040-00-05 нарийн тодорхойлолт: 3300 XL 11 мм үржүүлэгч кабель нь нарийн хэмжилтийн ойрхон бүүрхүүл системд ашигладаг. Тэр нь ойрхон бүүрхүүл ба хяналтын төхөөрөмжийн хооронд тогтвортой цахилгаан холболт үүсгэдэг, 4,0 метр (13,1 фут) урт дагуу нарийн дохио дамжуулалтыг хангаж өгдэг. Кабель нь үйлдвэрийн нөхцөлд ашиглахын тулд зохиомжлогдож, олон улсын аюулгүй бүрэн бүтэн байдал ба чанарын баталгаажуулалтад нийцдэг.
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330730-040-00-05 3300 XL 11 мм Уртасгагч кабель |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 11 мм үржүүлэгч кабель |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330730-040-00-05 |
| Хэмжээсүүд | 18x18x1.5см |
| Жин | 0.14 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Кабелийн урт | 4.0 метр (13.1 фут) |
| Холбогч ба кабель | Стандарт кабель |
| Бүрэн эрхшүүлсэн бүрмөсөн бүртгэл | Олон төрлийн баталгаажуулалт |
| Зорилгоны хэмжээний шаардлал | Диаметр ≥ 31 мм (1,2 инч) |
| Уртасгагч кабелийн багтаамж | 69.9 пФ/м (21.3 пФ/фт) ихэвчлэн |
| Уртасгагч кабелийн материал | 75 Ом гурван туйлт, фторэтилен пропилен (FEP) изоляци тавьсан. |
| Гаралтын эсэргүүцэл | 50 Ω |
Түүн 330730-040-00-05 3300 XL 11 мм Уртасгах кабель урт нь 4,0 м (13,1 фут) бөгөөд ийм урт нь үйлдвэрлэлийн орчинд хөөрбөлзөх суурьлуулалтыг хангаж өгдөг. Энэ кабель нь 3300 XL ойрхан бүүрхүүр системүүдтэй совместим (наймжаруулж болох) стандарт холбогчтой 3300 XL 11 мм уртад нь нэмэлт кабель юм. Түүн дээр 75 Ом-ын гурван төвт кабель бүтцүүд, FEP изоляци хэрэглэдэг, үүнээр түүний туршлагат бүтэн бүүрхүүр ба тогтвортой сигналын ажиллах чадвар хангаж өгдөг. Кабель нь сигналын бүтэн бүүрхүүрийг хадгалж үлдээхийн тулд 69,9 пФ/м (21,3 пФ/фут) дундаж бага багтаамж ба нарийн электрик эсүртүүр шинж чанарыг үзүүрлэдэг; гаралт эсүртүүр нь 50 Ом. Түүн дээр зориулалт нь зорилгоны хэмжээ ≥ 31 мм (1,2 инч) бүхий хэрэглээсүүд, олон улсын хувьд хүчтнүүрт зөвшөөрөлд хүртүүлж өгдөг, мөн хүнд нөхцөлд надёжно ажиллахын тулд үйлдвэрлэлийн өндөр чанарын бүтцүүдтэй хийгдсэн.
330730-040-00-05 3300 XL 11 мм үргэлжлүүлэх кабель энэ бүтээд нь итгэмүүр сигнал дамжуулалт шаардагдах үйлдвэрлэл ба хатуу ажиллах орчинд зориулж бүтээд. Түүн дээр тасралтгүй хөдөлгөөн, вибраци, механик хүчнүүр үүсгэдэг техник хяналтын системүүдэд ашиглахад тохиромуй. Бүтээмүүр хүчтүүн бүтэц ба FEP халуунд төвөгтүүн изоляци нь цахилгаан станц, нефть-химийн үйлдвэр, хүнд эргэлдэх техник хангамжийн системүүд гэх мэт хүнд нөхцөлд тогтвортой ажиллах боломжийг үзүүрлүүр.