Magaca Alaabta: 3300 XL 11 mm Kala Soo Xidhiidh
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330730-040-00-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 11 mm Kala Soo Xidhiidh |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330730-040-00-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330730-040-00-05 waa qaybta dheerka 3300 XL 11 mm la sameeyay si loo isticmaalo xisaabta guurka ah ee qaybta dhexe. Wuxu siinaysa xidhiidhka elektirki ah oo dhaqsood ah midigooda qaybta guurka ah iyo xogta raadinta, taasoo si cad ugu dhigmaa xogta la soo dirayo ka dib marka laga helo 4.0 mitir (13.1 fuut). Qaybta wuxu sameeyay si loo isticmaalo xagga industriyada iyo waxyaabaha siyaasadaha dunida ah ee ammaanka iyo khaladka.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330730-040-00-05 3300 XL 11 mm Kabelka Dheerka |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 11 mm Kala Soo Xidhiidh |
| ISIMKA QOOR | 330730-040-00-05 |
| Cabbirrada | 18x18x1.5cm |
| Miisaanka | 0.14 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Fadhiikada Kabelka | 4.0 mitir (13.1 fuut) |
| Qaybta iyo Qaybta | Kabelka caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Tusaale muuqda ah |
| Xaaladda Goobta Laga Helo | Qolka ≥ 31 mm (1.2 in) |
| Xagga Dhexe ee Cable ee Capacitance | 69.9 pF/m (21.3 pF/ft) taas ahaa qeexitaan |
| Jiha Ee Kaabalka U Dheer | 75 Ω triaxial, fluoroethylene propylene (FEP) la xidhiidhay. |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
Waxaa 330730-040-00-05 3300 XL 11 mm Extension Cable wuxuu leeyahay 4.0 m (13.1 ft) dheer, taasoo kaa caawinaya in lagu qorso xasilooniyo iyo dhaqan-gaarka ah. Wuxuu yahay kabelka 3300 XL 11 mm ee ku daran, oo leh kooniktoor caadiga ah oo la leeyahay siistamada 3300 XL ee proximity probe. Wuxuu isticmaala 75 Ω ee triaxial oo leh insulation FEP si uu ugu dhisaa dhaqan-gaarka iyo xasilooniyo ee sida caadiga ah ee siignalka. Kabelku wuxuu bixiya capacitance yar 69.9 pF/m (21.3 pF/ft) taasoo caadiga ah, iyo xasilooniyo ee caadiga ah ee elektrikada si uu ugu dhisaa xasilooniyo ee siignalka, oo leh resistance ee buuxda 50 Ω. Wuxuu yahay si loo isticmaalo waxyaabaha leh meelaha ≥ 31 mm (1.2 in), wuxuu ka caawinaya in la isticmaalo waxyaabaha badan ee muwaafiqinta dalka ah, iyo wuxuu aasaas-dheerayaa in la isticmaalo siistamada industriyada ee caadiga ah si uu ugu dhisaa dhaqan-gaarka iyo xasilooniyo ee siistamada leh xoolo weyn.
330730-040-00-05 3300 XL 11 mm oo ah fiilooyin kordhin ah waxaa loogu talagalay deegaanada warshadaha iyo kuwa adag ee ay ka shaqeeyaan, halkaas oo loo baahan yahay gudbinta calaamadaha lagu kalsoonaan karo. Waxay ku habboon tahay in loo isticmaalo nidaamyada kormeerka mashiinka ee ka shaqeeya gariirka joogtada ah iyo xaaladaha culeyska farsamada. Dhismaha adag iyo go'doominta FEP waxay u oggolaaneysaa waxqabadka deggan ee xarumaha warshadaha ee dalbanaya, oo ay ku jiraan warshadaha korontada, xarumaha kiimikada, iyo nidaamyada qalabka wareega culus.