Magaca Alaabta: 3300 XL 50 mm Proximity Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330876-02-10-00-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 50 mm Proximity Probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330876-02-10-00-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Proximity Probe waa qorsho caadi ah ee ku saabsan in la tixgelinayo xagga dhexe ee jiritaanka, oo loo isticmaalo si fiican in la tixgelinayo qorsho caadi ah ee jiritaanka. Wuxuu si fiican ugu yeedhaa habka la tixgelinayo ka duwan (non-contact) ee 0–50 mm, iyo xagga la tixgelinayo 4–20 mA ee ku saabsan in la gudbinayo nidaamada xogta iyo nidaamada tixgelinta. Qorshu waa la sameeyay oo ku yaal xagga M14×1.5 ee ku saabsan in la gudbinayo, iyo waxyaabaha la tixgelinayo 1.0 meter ee ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan......
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 50 mm Proximity Probe |
| ISIMKA QOOR | 330876-02-10-00-00 |
| Cabbirrada | 6.4x6.4x117cm |
| Miisaanka | 0.46kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Nooca qorshada | Xagga M14x1.5 |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Xagga Caadiyaha | Cable ee ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la gudbinayo oo ku saabsan in la g...... |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Maya Kharasho |
| Dhamaan Kala Celin | 0–50 mm |
| Caano Caano | -40°C ka ilaa +125°C |
| Xagga la tixgelinayo | xagga la tixgelinayo 4–20 mA |
| Voltage-ka sahayda | 12–36 VDC |
| Tiggelinta | Kanektaar iyo maamulka M12 |
| Jawaabta Taarikhda | 1 kHz |
| Saxnaanta | ±0.1% ee qoraalka |
| Jilbintan jilbibinta | had ii 10 g RMS |
Waxaa 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Qorsho Qorsho waxay sameeyaan qorsho dheer ee 50 mm oo la isticmaalo si ay ugu yaraan qorsho weyn, waxaana siiyaa qorsho sare ee ku saabsan qiimaha ±0.1% ee qiimaha. Wuxuu ku dhaqmaynaya xagga jawaabta sare ee 1 kHz iyo wuxuu ku jira quruxda M14×1.5 ee la isticmaalo si loo dhisaa qalaf badan. Albaabka wuxuu leeyahay kabelka FluidLoc ee kaadis ah ee 1.0 m oo la isticmaalo si loo dhisaa qalaf badan iyo kooniktoorka industriyada M12 ee la isticmaalo si loo dhisaa xagga elektrinka. Wuxuu shaqaynayaa xagga joojinta 12–36 VDC iyo wuxuu leeyahay qalaf badan oo ku saabsan dhulka 10 g RMS. Waxa uu sameeyay sida qoraal 3300 XL, waxaana ku jira qalaf badan oo la isticmaalo si loo dhisaa qalaf badan iyo wuxuu siiyaa 4–20 mA ee la isticmaalo si loo dhisaa qalaf badan.
Waxaa 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Qorsho Qorsho waxay shaqeyn doonaan si dhaq ah ee xagga qoyska weyn ee leh jiritaanka hore-jeedka -40°C ilaa +125°C. Wuxuu yahay la sameeyey inuu ku jira kala duwan oo weyn ee jiritaanka, si loo yaabado 10 g RMS, waxaana la sameeyey inuu shaqeyn doono si jiritaan oo dhan ee qoyska weyn ee leh maashinada. Marka laga eego kabelka ceebta leh jiritaanka weyn iyo dhisidda la xiriira, wuxuu shaqeyn doonaa si dhaq ah ee marka la eego mabaadiilka jiritaanka, qoyska ole iyo gas, iyo nidaamka maashinada qoyska weyn ee la xiriira.