Όνομα Προϊόντος: αισθητήρα Πλησιότητας 3300 XL 50 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330876-02-10-00-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | αισθητήρα Πλησιότητας 3300 XL 50 mm |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330876-02-10-00-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm είναι ένας αισθητήρας μέτρησης μετατόπισης βιομηχανικής κατηγορίας, σχεδιασμένος για ακριβή παρακολούθηση προσέγγισης σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Παρέχει ακριβή μη επαφή μέτρηση σε εύρος λειτουργίας 0 έως 50 mm και παράγει τυποποιημένη αναλογική έξοδο 4–20 mA για ενσωμάτωση με συστήματα ελέγχου και παρακολούθησης. Το προσαρμογέας κατασκευάζεται με ανθεκτικό κέλυφος με εσωτερικό σπείρωμα M14×1.5 και υποστηρίζει αρμορισμένο καλώδιο FluidLoc υψηλής θερμοκρασίας μήκους 1,0 μέτρου για αξιόπιστη εγκατάσταση σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήρα Πλησιότητας 3300 XL 50 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330876-02-10-00-00 |
| Διαστάσεις | 6,4x6,4x117 εκ. |
| Βάρος | 0,46 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή τύπου θήκης αισθητήριου | Σπείρωμα M14x1.5 |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Θωράκισης | Αρμορισμένο καλώδιο FluidLoc υψηλής θερμοκρασίας |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν υπάρχουν εγκρούσεις |
| Πεδίο λειτουργίας | 0 έως 50 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C μέχρι +125°C |
| Ηλεκτρική Έξοδος | αναλογική έξοδος 4–20 mA |
| Τάση τροφοδοσίας | 12–36 VDC |
| Σύνδεση | Βιομηχανικός συνδετήρας M12 |
| Απάντηση συχνότητας | 1 kHz |
| Ακρίβεια | ±0,1% της ένδειξης |
| Αντίσταση σε δονήσεις | μέχρι 10 g RMS |
Ο 330876-02-10-00-00 Αισθητήρας Πλησιότητας 3300 XL 50 mm παρέχει επεκτεταμένο εύρος μέτρησης 50 mm, κατάλληλο για εφαρμογές με μεγάλη μετατόπιση, και εξασφαλίζει υψηλή ακρίβεια μέτρησης ±0,1% της ένδειξης. Υποστηρίζει γρήγορη απόκριση με συχνότητα λειτουργίας 1 kHz και είναι εγκατεστημένο σε ανθεκτικό κέλυφος με σπείρωμα M14×1,5 για ασφαλή τοποθέτηση. Τη συσκευή συνοδεύει καλώδιο FluidLoc ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες μήκους 1,0 m με αρματωσμένη προστασία για αυξημένη αντοχή, καθώς και βιομηχανικός συνδετήρας M12 για αξιόπιστη ηλεκτρική σύνδεση. Λειτουργεί σε ευρύ εύρος τάσης τροφοδοσίας 12–36 VDC και προσφέρει υψηλή αντίσταση σε δονήσεις μέχρι 10 g RMS. Σχεδιασμένη ως μέρος της σειράς 3300 XL, διατηρεί συμβατότητα με συμπαγή βιομηχανικό παράγοντα μορφής και παρέχει σταθερή αναλογική έξοδο 4–20 mA για ενσωμάτωση με βιομηχανικά συστήματα ελέγχου.
Ο 330876-02-10-00-00 Αισθητήρας Πλησιότητας 3300 XL 50 mm λειτουργεί αξιόπιστα σε ακραία βιομηχανικά περιβάλλοντα με εύρος θερμοκρασίας από -40°C έως +125°C. Έχει σχεδιαστεί για να αντέχει υψηλά επίπεδα δόνησης μέχρι 10 g RMS και είναι κατάλληλο για συνεχή λειτουργία σε απαιτητικές εφαρμογές μηχανημάτων. Με το θωρακισμένο καλώδιο υψηλής θερμοκρασίας και την ανθεκτική κατασκευή του, λειτουργεί αποτελεσματικά σε εργοστάσια παραγωγής ενέργειας, εγκαταστάσεις πετρελαίου και αερίου, καθώς και σε συστήματα περιστρεφόμενου βαριού βιομηχανικού εξοπλισμού.