Məhsulun adı: 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probuna
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330876-02-10-00-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probuna |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330876-02-10-00-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probası bu, dönen maşınlar üçün dəqiq yaxınlıq monitorinqi üçün nəzərdə tutulmuş sənaye sinifli yerləşdirmə ölçmə sensorudur. O, 0–50 mm iş diapazonunda dəqiq təmassız ölçmə aparır və idarəetmə və monitorinq sistemləri ilə inteqrasiya üçün standartlaşdırılmış 4–20 mA analoq çıxışı verir. Prob möhkəm M14×1.5 rezьbali korpusdan hazırlanmışdır və sərt sənaye şəraitində etibarlı quraşdırma üçün 1,0 metrlik zırhlı yüksək temperatur FluidLoc kabellə dəstəklənir.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probası |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probuna |
| Hissə Nömrəsi | 330876-02-10-00-00 |
| Ölçülər | 6,4x6,4x117 sm |
| Çəki | 0.46KG |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Prob Korpusu Növü Seçimi | M14x1.5 Rezbali |
| Ümumi uzunluq variantı | 1,0 metr (3,3 fut) |
| ZırhSeçimi | Yüksək Temperatur FluidLoc Kabelləri |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Təsdiq yoxdur |
| İş Aralığı | 0–50 mm |
| İşləm temperaturu | -40°C-dən +125°C-ə qədər |
| Elektrik çıxışı | 4–20 mA analoq çıxışı |
| Qidalanma gərginliyi | 12–36 VDC |
| Bağlantı | M12 sənaye konnektoru |
| Tezlik cavabı | 1 kHz |
| Dəqiqlik | oxuma dəyərinin ±0,1%-i |
| Rəqsləşməyə Qarşı Direnmə | 10 g RMS-ə qədər |
The 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probasi böyük yerdəyişmə tətbiqləri üçün uyğun olan 50 mm uzadılmış ölçmə diapazonu təmin edir və oxumaq dəyərinin ±0,1%-i dəqiqliyində yüksək ölçmə dəqiqliyi göstərir. Cihaz, təhlükəsiz quraşdırma üçün möhkəm M14×1,5 rezimli konstruksiyada yerləşdirilmişdir və 1 kHz tezlik imkanı ilə sürətli cavab verir. Cihaz, artırılmış davamlılıq üçün 1,0 m yüksək temperaturda işləyən FluidLoc zırhlı kabellə və etibarlı elektrik qoşulması üçün M12 sənaye konektoruna malikdir. 12–36 VDC geniş təchizat gərginliyi diapazonunda işləyir və 10 g RMS-ə qədər yüksək vibrasiya müqaviməti təmin edir. 3300 XL seriyasının bir hissəsi kimi hazırlanmışdır, sıx sənaye form-faktoru uyğunluğunu saxlayır və sənaye idarəetmə sistemləri ilə inteqrasiya üçün sabit 4–20 mA analoq çıxışı təmin edir.
The 330876-02-10-00-00 3300 XL 50 mm Yaxınlıq Probasi o, -40°C-dən +125°C-ə qədər olan temperatur diapazonunda sərt sənaye mühitində etibarlı şəkildə işləyir. O, 10 g RMS-ə qədər yüksək titrim səviyyələrinə dözümlü olmaq üçün nəzərdə tutulub və tələbkar maşın təchizatı tətbiqlərində davamlı işləməyə uyğundur. Zırhlı yüksək temperatur kabellı və möhkəm konstruksiyalı olması sayəsində o, enerji stansiyalarında, neft və qaz obyektlərində və ağır sənaye döner avadanlıqlar sistemlərində effektiv şəkildə işləyir.