Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Yaxınlıq Probasi
Məhsulun adı: Yaxınlıq probası
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-00-04-10-02-CN
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
Appurtenance:
  • Ümumi baxış
  • Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Təsvir
  • Spesifikasiyalar
  • ایشلر
  • Xüsusiyyətlər
  • Tətbiq ssenariləri
  • İşleyici ortam
  • Tövsiyə olunan məhsullar
ümumi baxış
Məhsulun adı Yaxınlıq probası
Brend Adı Bently Nevada
Mənşə yeri ABŞ
Zamanlı qəbul 12 ay
Ödəmə üsulları T/T
Nəqliyyat DHL/UPS/EMS/FedEx...
Bizimlə əlaqə saxlayın
Satış
Elektron poçt
Whatsapp
Cim Pei
[email protected]
Təsvir
The 330104-00-04-10-02-CN bir Bently Nevada 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi sənaye maşınlarının monitorinq sistemlərində yüksək etibarlılıqlı titrim və mövqe ölçməsi üçün nəzərdə tutulub. Bu prob 3300 XL seriyasının bir hissəsidir və çətin iş şəraitində artırılmış mexaniki qorunma üçün zırhlı kabel ilə təchiz olunub. Prob M10 × 1 rezimli dişli konstruksiyaya malikdir və dəqiq yaxınlıq aşkarlaması üçün uyğun kompakt konfiqurasiyaya malikdir.
Spesifikasiyalar
Məhsulun adı Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Yaxınlıq Probasi
İstehsalçı Bently Nevada
Məhsul Növü Yaxınlıq probası
Hissə Nömrəsi 330104-00-04-10-02-CN
Ölçülər 123×1,8×1,5 sm
Çəki 0.12 کیلو
Göndərmə yeri Xiamen, Çin
Mənşə ölkəsi ABŞ
Yivsiz Uzunluq: 0 mm
Ümumi gövdə uzunluğu: 40 mm
Ümumi uzunluq: 1,0 metr (3,3 fut)
Konnektor – Növü: Kiçik koaksial ClickLoc konektoru
Kabel – Növü: standart kabel
Güc Təchizatı Gərginliyi: -24 Vdc
Performans Testi Yükü: 10 kΩ
Test zamanı prob aralığı: 1.27 mm (50 mill)
ایشلر
  • Titrəmənin monitorinqi
  • Milin Vəziyyətinin Ölçülməsi
  • Maşının vəziyyətinin qiymətləndirilməsi
  • Dönmə avadanlıqlarında erkən arıza aşkarlanması
Davamlı vəziyyət monitorinqi üçün yaxınlıq ötürücüsü sisteminin bir hissəsi kimi işləyir.
Xüsusiyyətlər
The 330104-00-04-10-02-CN yaxınlıq probasi 8 mm-lik prob diametrinə malikdir və bu, 3300 XL seriyasının standart dizaynının bir hissəsidir; təhlükəsiz quraşdırma üçün M10 × 1 rezimli birləşdirici strukturu ilə təchiz olunub. Təhlükəli sənaye mühitlərində davamlılığı artırmaq və əlavə qoruma təmin etmək üçün zırhlı kabellə təchiz olunub. Probun ümumi kabellərin uzunluğu 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir; rezimli hissəsinin uzunluğu 0 mm, korpusun uzunluğu isə 40 mm-dir. Təhlükəsiz, sürətli və etibarlı quraşdırma üçün mini koaksial ClickLoc birləşdiricisindən istifadə olunur; eyni zamanda sabit iş performansı üçün standart sənaye siqnalları ötürülməsi üçün nəzərdə tutulmuş kabellə təchiz olunub. Ağır iş şəraitində yüksək etibarlılıq üçün nəzərdə tutulub və CSA, ATEX və IECEx təhlükəsizlik standartlarına uyğundur; həmçinin davamlı titrəşim şəraitində belə sabit və dəqiq siqnal çıxışı təmin edir.