Nomen producti: Proba Proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-04-10-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | Proba Proximitatis |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-04-10-02-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
The 330104-00-04-10-02-CN est a Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximitatis Explorator ad altam fidem vibrationum et positionis mensuram in systematibus industrialium machinarum monitoriae designatus. Pars est seriei 3300 XL et cum armato funiculo constructus est ad meliorem protectionem mechanicam in asperis ambientibus. Explorator designem filetatum M10 × 1 habet et compactam configurationem aptam ad praecisam proximitatis detegendam.
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Proximitatis Sonda |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | Proba Proximitatis |
| Numerus partis | 330104-00-04-10-02-CN |
| Dimensiones | 123×1,8×1,5 cm |
| Pondus | 0.12 KG |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Inlongitudinem non filetata: | 0 mm |
| Longitudo totalis case: | 40 mm |
| Totalis longitudinis; | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Conectoris Typus: | Minutus coaxialis conector ClickLoc |
| Circuli Typus: | cavus normatus |
| Tensio Fontis Alimenti: | −24 Vcc |
| Testis Performantiae Onus: | 10 kΩ |
| Interstitium Exploratoris Durante Examinibus: | 1,27 mm (50 mils) |
Functionis principalis 330104-00-04-10-02-CN explorator proximitatis ad mensurandam distantiam inter apicem exploratoris et superficiem conductricem destinatam, saepe axem rotantis machinae. Convertit displacementem physicam in signum electricum, permittens:
Operatur ut pars systematis transductoris proximitatis ad monitorium continuum conditionis.
The 330104-00-04-10-02-CN explorator proximitatis habet diametrum probae 8 mm ut pars designis standardis seriei 3300 XL, cum structura montandi filetata M10 × 1 ad firmissimam installationem. Armatus est catena armata quae durabilitatem augent et protectionem addit in arduis condicionibus industrialibus. Proba habet longitudinem totalem catenae 1,0 metrum (3,3 pedes), cum longitudine non filetata 0 mm et longitudine casei 40 mm. Utitur conectore coaxiali minuto ClickLoc ad certificandam firmam, celerem et fidam installationem, una cum catena transmissionis signali industrialis standardis ad stabilem operationem. Ad altam fiduciam in asperis condicionibus operativis designatus, ad normas securitatis CSA, ATEX et IECEx satisfacit et signa stabilia ac accurata etiam sub condicionibus vibrationis continuæ emittit.
Hoc proba 330104-00-04-10-02-CN late adhibetur in monitoribus machinarum industrialium rotantium, inter quas:
In systematibus protectionis rerum pretiosarum criticarum typice installatur ad supervisionem conditionis in tempore reali et ad maintenance praedictivam.
The 330104-00-04-10-02-CN explorator proximitatis ad usus exigentes in ambientes industrialis designatus est, et sub conditionibus vibrationis altis, necnon in locis industrialibus temperaturae altissimae, secundum configurationem systematis, operari potest. Ad expositionem olei, pulveris, et umoris resistere potest, si recte installatus fuerit cum opportuna praeservativa. Probatio in locis periculosis uti potest, quae certificata sunt secundum normas ATEX et IECEx, et ad operationem industrialem continuam 24/7 fabricata est. Praesertim apta est ad ambientes machinarum gravium, ubi stabilitas longa, durabilitas, et alta accuratio mensurae requiruntur.