Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Proximitatis Sonda
Nomen producti: Proba Proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-04-10-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
  • Conspectus
  • Adloquere Nos
  • Eigenschaften
  • Application missiones
  • Ambiens Operativum
  • Producta Commendata
conspectus
Nomen Marca Bently Nevada
Locus originis USA
Cautionis Tempus 12 menses
Modi Solutionis T/T
Shipment DHL/UPS/EMS/FedEx...
Adloquere Nos
Sales
Epistula Electronica
WhatsApp
Iimus Pei
[email protected]
Descriptio
The 330104-00-04-10-02-CN est a Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximitatis Explorator ad altam fidem vibrationum et positionis mensuram in systematibus industrialium machinarum monitoriae designatus. Pars est seriei 3300 XL et cum armato funiculo constructus est ad meliorem protectionem mechanicam in asperis ambientibus. Explorator designem filetatum M10 × 1 habet et compactam configurationem aptam ad praecisam proximitatis detegendam.
Specificationes
Nomen Producti Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Proximitatis Sonda
Fabricator Bently Nevada
Product Type Proba Proximitatis
Numerus partis 330104-00-04-10-02-CN
Dimensiones 123×1,8×1,5 cm
Pondus 0.12 KG
Locus navandi Xiamen, Sinae
Patria Origin USA
Inlongitudinem non filetata: 0 mm
Longitudo totalis case: 40 mm
Totalis longitudinis; 1.0 metrum (3.3 pedes)
Conectoris Typus: Minutus coaxialis conector ClickLoc
Circuli Typus: cavus normatus
Tensio Fontis Alimenti: −24 Vcc
Testis Performantiae Onus: 10 kΩ
Interstitium Exploratoris Durante Examinibus: 1,27 mm (50 mils)
Functiones
  • Monitoratio Vibrationis
  • Mensura Positionis Axis
  • Assessment condicionis machinae
  • Detegtionem praecocem vitiorum in instrumentis rotantibus
Operatur ut pars systematis transductoris proximitatis ad monitorium continuum conditionis.
Eigenschaften
The 330104-00-04-10-02-CN explorator proximitatis habet diametrum probae 8 mm ut pars designis standardis seriei 3300 XL, cum structura montandi filetata M10 × 1 ad firmissimam installationem. Armatus est catena armata quae durabilitatem augent et protectionem addit in arduis condicionibus industrialibus. Proba habet longitudinem totalem catenae 1,0 metrum (3,3 pedes), cum longitudine non filetata 0 mm et longitudine casei 40 mm. Utitur conectore coaxiali minuto ClickLoc ad certificandam firmam, celerem et fidam installationem, una cum catena transmissionis signali industrialis standardis ad stabilem operationem. Ad altam fiduciam in asperis condicionibus operativis designatus, ad normas securitatis CSA, ATEX et IECEx satisfacit et signa stabilia ac accurata etiam sub condicionibus vibrationis continuæ emittit.