Magaca Alaabta: Qorsho Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-04-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | Qorsho Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-04-10-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa 330104-00-04-10-02-CN waa Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho lagu sameeyay si loo xoojiyo in ay ku jiraan qabasho weyn ee dhaqanka dhaqanka iyo xagga xagga marka laga eegayo mashinada industriyada. Waa qoraal ka mid ah 3300 XL iyo waxa uu leeyahay kable oo la xidhiidhaya si loo hagaajiyo natiijada mekaanika ee dhulka caadi ah. Qorshu wuxuu leeyahay xagga M10 × 1 oo la xidhiidhaya iyo xagga xagga oo la xidhiidhaya si loo hagaajiyo qorsho qorsho.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Qorsho Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-04-10-02-CN |
| Cabbirrada | 123x1.8x1.5cm |
| Miisaanka | 0.12 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dhererka aan la xidhiidhin: | 0 mm |
| Dhererka guud ee qorsho: | 40 mm |
| Dhererka guud: | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kooniktoor - Qayb: | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Nabada Qaybta: | kabelka caadi ah |
| Jirka Energiyada La Eegayo: | -24 Vdc |
| Koorsiga Aasaasiga Qaabka: | 10 kΩ |
| Furaha Qalabka Qaybta Marka La Tijaabo: | 1.27 mm (50 mils) |
Waa shuqulka ugu muhiimsan ee 330104-00-04-10-02-CN qoraal ka xidhiidha in la xisbiyo jirka badeecada qaybta iyo dhinaca la xisbiyo, taasoo badan yahay shafta alaabta la dhaqmo. Wuxuu ku badalo xisbiga fisigaal ah ilaa ishka elektirik, kaasoo kala saaraya:
Waxay shaqeyn doonaan sida qoraal ka mid ah nidaamka xisaabta dhaqameed ee la xidhiidha, si loo isticmaalo in la hubiyo xaaladda mar dambe.
Waxaa 330104-00-04-10-02-CN qoraal ka xidhiidha wuxuu leeyahay qoraal ka xidhiidha oo leh qiyaas 8 mm sida qaabka caadi ah ee 3300 XL, iyo xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha M10 × 1 si loo dhisaa si guul darro. Wuxuu leeyahay kabel oo la xidhiidha oo leh qalaf, taasoo ku dhaqmaynaya qalafka iyo ku dhaqmaynaya ilmaha ka soo baxa ee xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha. Qoraalka wuxuu leeyahay kabel oo dhan oo leh 1.0 mitir (3.3 ft), iyo xagga la xidhiidha oo leh 0 mm, iyo xagga la xidhiidha oo leh 40 mm. Wuxuu isticmaala kabel oo la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhiidha oo leh xagga la xidhi......
Tan 330104-00-04-10-02-CN qoraal ka xidhiidha wuxuu la isticmaalaan yahay si wanaagsan kuwa xisaabta maareynta qalabka saaraya, kuwaas oo ku jira:
Waxaa la sameeyay mararka badan kuwa xisaabta dhaqanka waxyaabaha muhiimka ah si loo hubiyo xaaladaha saxda ah iyo xisaabta ka hor u socda si loo hagaajiyo dhaqanka.
Waxaa 330104-00-04-10-02-CN qoraal ka xidhiidha waxaa la sameeyay si loo xarijiyo xisaabta qalabka saaraya oo caadi ah, taasoo leh awood inay shaqeyso kuwa xisaabta qalabka saaraya oo weyn, iyo kuwa xisaabta qalabka saaraya oo weyn oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo weyn, kuwaas oo kala duwan marka la eegayo xisbiyada qalabka. Wuxuu ku jiraa awood inuu ku jiraa oil, dhul, iyo biyaha marka la sameeyo si guul darro ah, iyo marka la sameeyo si guul darro ah kuwa xisaabta qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira xaaladaha qalabka saaraya oo ku jira......