Ainm Táirge: Proba Glacach Cothromachta
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-04-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | Proba Glacach Cothromachta |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-04-10-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An 330104-00-04-10-02-CN is Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Probe deartha do thomhas an-taobhach aithne agus suíomh i gcóras monatóireachta meaisíní tionsclaíocha. Is cuid de an tsraith 3300 XL é agus tá sé déanta le cabhlach armaithe chun cosaint mhíchaniúil a fheabhsú i dtimpeallachtaí trom. Tá an bhrúisín deartha le snáithín M10 × 1 agus le comhdhúile chompacta oiriúnach do bhrúisíniú próiseachta.
| Ainm an táirge | Scagaire Thar a bheith Garbh Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Proba Glacach Cothromachta |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-04-10-02-CN |
| Tomhas | 123x1.8x1.5cm |
| Meáchan | 0.12 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad gan shnáithín: | 0 mm |
| Fad an chúlchás iomlán: | 40 mm |
| 5. Fad Iomlán: | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Cineál nasc: | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cineál cabhlach: | cablach Caighdeánach |
| Foltáin soláthar fola: | -24 Vdc |
| Lucht Tástála Feidhmiúcháin: | 10 kΩ |
| Margadh an Bhroispe i rith an tástála: | 1.27 mm (50 mils) |
Is é an príomhfhunction an 330104-00-04-10-02-CN proximity probe nach bhfuil ach an fad a thomhas idir bhriste an bhroispe agus achar dromchla chomhtháite, de ghnáth sreang mheaisín rothartha. Tiontaíonn sé aschur fisiciúil i dtábhacht leictreach, ag ligean ar:
Oibríonn sé mar chuid de chóras transduiser gairdiúil le haghaidh monatóireacht leanúnach stáid.
An 330104-00-04-10-02-CN proximity probe tá sé leis an gceann 8 mm mar chuid de dhisean chaighdeánach na sreinge 3300 XL, le struchtúr suiteála caithníní M10 × 1 chun a shuiteáil go slán. Tá cábla cloigthe air a fheabhsaíonn an t-ionadú agus a sholáthraíonn cosaint bhreise i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta. Tá fad iomlán an phroibé 1.0 méadar (3.3 troigh), le fad gan chaithníní 0 mm agus le fad an chúlchás 40 mm. Úsáideann an phroibé ceangalóir ClickLoc coasialach beag chun a shuiteáil go slán, go tapa agus go hiomlán, in éineacht le cábla trasmitteála sinsearach tionsclaíoch chun feidhmíocht shuímh. Deartha ar son ionadú ardfheidhmeach i dtimpeallachtaí oibre doilgheasa, tá sé comhoiriúnach le caighdeáin slándála CSA, ATEX, agus IECEx agus tugann sé aschur sinsearach agus cruinn fiú faoi choinníollacha crochta leanúnacha.
Seo proib 330104-00-04-10-02-CN úsáidtear go forleathan é i mionitoráil inneall rotharach tionsclaíoch, lena n-áirítear:
Instealltar é go coitianta i gcórais cosanta asbhurcaí criticiúla chun monatóireacht choinníollacha i rith an ama agus cothabháil réamhchualaithe.
An 330104-00-04-10-02-CN proximity probe deartha ar an gcomhéadan seo do thimpeallachta tionsclaíocha dian, agus is féidir leis oibriú faoi choinníollacha achrann mór, mar aon le timpeallachta tionsclaíocha teasa ard, ag brath ar chumraíocht an chórais. Is féidir leis seasamh agus é ag baint úsáide as ola, anach, agus fuarán nuair a instealltar é go ceart le tomhaltas cosanta oiriúnach. Is féidir an sreangbhean a úsáid i limistéir ina bhfuil báis, agus tá cáil air faoi chaighdeáin ATEX agus IECEx. Tá sé deartha chun oibriú leanúnach 24/7 i dtionscal. Is é an timpeallacht mhaisíní trom-úsáide an áit is fearr leis, áit a bhfuil staidiúlacht fhadtéarmach, fíorthaobhacht, agus cruinneas ard tomhais riachtanach.