Scagaire Thar a bheith Garbh Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN
Ainm Táirge: Proba Glacach Cothromachta
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-04-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Bain triail as teagmháil linn
  • Cur síos
  • Sonraíochtaí
  • Funtions
  • Gnéithe
  • Cásanna Úsáide
  • Timpeallacht Oibriúcháin
  • Táirgí Molta
achoimre
Ainm an táirge Proba Glacach Cothromachta
Ainm an Mharcála Bently Nevada
Uimhir Modhún 330104-00-04-10-02-CN
Áit Táirge SAM
Garantí 12 Mís
Modhanna Íocaíochta T/T
Seachadadh DHL/UPS/EMS/FedEx...
Bain triail as teagmháil linn
Díolacháin
Ríomhphost
WhatsApp
Jim Pei
[email protected]
Cur síos
An 330104-00-04-10-02-CN is Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Probe deartha do thomhas an-taobhach aithne agus suíomh i gcóras monatóireachta meaisíní tionsclaíocha. Is cuid de an tsraith 3300 XL é agus tá sé déanta le cabhlach armaithe chun cosaint mhíchaniúil a fheabhsú i dtimpeallachtaí trom. Tá an bhrúisín deartha le snáithín M10 × 1 agus le comhdhúile chompacta oiriúnach do bhrúisíniú próiseachta.
Sonraíochtaí
Ainm an táirge Scagaire Thar a bheith Garbh Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN
Déantóir Bently Nevada
Cineál Ionlais Proba Glacach Cothromachta
Uimhir an Chuid 330104-00-04-10-02-CN
Tomhas 123x1.8x1.5cm
Meáchan 0.12 kg
Cónaí um shioladh Xiamen, An tSín
Dúnad SAM
Fad gan shnáithín: 0 mm
Fad an chúlchás iomlán: 40 mm
5. Fad Iomlán: 1.0 méadar (3.3 troigh)
Cineál nasc: Nascann Coaxial Beag ClickLoc
Cineál cabhlach: cablach Caighdeánach
Foltáin soláthar fola: -24 Vdc
Lucht Tástála Feidhmiúcháin: 10 kΩ
Margadh an Bhroispe i rith an tástála: 1.27 mm (50 mils)
Funtions
  • Fiontraíocht Fiontraíochta
  • Tomhas Suasraí na Sroiche
  • Méadrú stád na meaisíne
  • Briathar luath faoi bhriseanna i mbeartais rothartha
Oibríonn sé mar chuid de chóras transduiser gairdiúil le haghaidh monatóireacht leanúnach stáid.
Gnéithe
An 330104-00-04-10-02-CN proximity probe tá sé leis an gceann 8 mm mar chuid de dhisean chaighdeánach na sreinge 3300 XL, le struchtúr suiteála caithníní M10 × 1 chun a shuiteáil go slán. Tá cábla cloigthe air a fheabhsaíonn an t-ionadú agus a sholáthraíonn cosaint bhreise i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta. Tá fad iomlán an phroibé 1.0 méadar (3.3 troigh), le fad gan chaithníní 0 mm agus le fad an chúlchás 40 mm. Úsáideann an phroibé ceangalóir ClickLoc coasialach beag chun a shuiteáil go slán, go tapa agus go hiomlán, in éineacht le cábla trasmitteála sinsearach tionsclaíoch chun feidhmíocht shuímh. Deartha ar son ionadú ardfheidhmeach i dtimpeallachtaí oibre doilgheasa, tá sé comhoiriúnach le caighdeáin slándála CSA, ATEX, agus IECEx agus tugann sé aschur sinsearach agus cruinn fiú faoi choinníollacha crochta leanúnacha.