Ürün adı: Yakınlık Prob’u
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 330104-00-04-10-02-CN
Menşei Yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18020776782
Email: [email protected]
genel Bakış
| Ürün adı | Yakınlık Prob’u |
| Marka Adı | Bently Nevada |
| Model Numarası | 330104-00-04-10-02-CN |
| Üretim Yeri | ABD |
| Garanti | 12 Ay |
| Ödeme Yöntemleri | T\/T |
| Sevkiyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
E-posta |
|
|
Jim Pei |
The 330104-00-04-10-02-CN bir Bently Nevada 3300 XL 8 mm Yakınlık Probü endüstriyel makine izleme sistemlerinde yüksek güvenilirlikli titreşim ve konum ölçümü için tasarlanmıştır. 3300 XL serisinin bir parçasıdır ve zorlu ortamlarda artırılmış mekanik koruma sağlamak amacıyla zırhlı kablo ile üretilmiştir. Prob, M10 × 1 dişli tasarımına ve hassas yakınlık tespiti için uygun kompakt yapıya sahiptir.
| Ürün adı | Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Yakınlık Probü |
| Üretici | Bently Nevada |
| Ürün Tipi | Yakınlık Prob’u |
| Parça Numarası | 330104-00-04-10-02-CN |
| Boyutlar | 123x1,8x1,5 cm |
| Ağırlık | 0.12 KG |
| Gönderim yeri | Xiamen, Çin |
| Menşei Ülkesi | ABD |
| Dişsiz Uzunluk: | 0 mm |
| Toplam Kasa Uzunluğu: | 40 mm |
| Toplam Uzunluk: | 1,0 metre (3,3 feet) |
| Bağlantı Noktası Türü: | Mini koaksiyal ClickLoc konektörü |
| Kablo Türü: | standart kablo |
| Güç kaynağı gerilimi: | -24 Vdc |
| Performans Test Yükü: | 10 kΩ |
| Test Sırasında Prob Aralığı: | 1.27 mm (50 mils) |
Ana işlevi 330104-00-04-10-02-CN Yakınlık Probü sonda ucunun ile tipik olarak dönen bir makine ocağı olan iletken bir hedef yüzey arasındaki mesafeyi ölçmek. Fiziksel hareketleri elektrik sinyali haline getirir ve:
Sürekli durum izleme için yakınlık dönüştürücü sisteminin bir parçası olarak çalışır.
The 330104-00-04-10-02-CN Yakınlık Probü 8 mm'lik prob çapına sahip olup, 3300 XL serisinin standart tasarımının bir parçasıdır; güvenilir montaj için M10 × 1 dişli sabitleme yapısıyla donatılmıştır. Dayanıklılığı artıran ve zorlu endüstriyel ortamlarda ek koruma sağlayan zırhlı bir kablo ile donatılmıştır. Probun toplam kablo uzunluğu 1,0 metre (3,3 ft) olup, dişsiz kısmı 0 mm ve muhafaza uzunluğu 40 mm'dir. Güvenilir, hızlı ve sağlam montajı sağlamak üzere mini koaksial ClickLoc bağlantı elemanı kullanır; ayrıca kararlı performans için standart endüstriyel sinyal iletim kablosuyla donatılmıştır. Zorlu çalışma koşullarında yüksek güvenilirlikle çalışmak üzere tasarlanmıştır; CSA, ATEX ve IECEx güvenlik standartlarına uygundur ve sürekli titreşim koşullarında bile kararlı ve doğru sinyal çıkışı sağlar.
Bu 330104-00-04-10-02-CN probu endüstriyel döner makine izlemede yaygın olarak kullanılır; bunlar şunlardır:
Genellikle kritik varlık koruma sistemlerinde gerçek zamanlı durum izleme ve tahmine dayalı bakım için kurulur.
The 330104-00-04-10-02-CN Yakınlık Probü talepkar endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak yüksek titreşim koşullarında ve yüksek sıcaklıklı endüstriyel ortamlarda çalışabilme yeteneğine sahiptir. Uygun koruyucu önlemler alınarak doğru şekilde kurulduğunda yağ, toz ve nem etkilerine dayanabilir. Prob, ATEX ve IECEx standartlarına göre patlayıcı ortamlar için sertifikalandırılmış alanlarda kullanılma amacıyla uygun hale getirilmiştir ve sürekli 24/7 endüstriyel çalışma için mühendislik açısından geliştirilmiştir. Özellikle uzun vadeli kararlılık, dayanıklılık ve yüksek ölçüm doğruluğu gerektiren ağır iş makinaları ortamlarına oldukça uygundur.