Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN датчик наближення
Назва продукту: Датчик наближення
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330104-00-04-10-02-CN
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
Appurtenance:
  • Огляд
  • Зв’яжіться з нами
  • Опис
  • Специфікації
  • Функції
  • Характеристики
  • Сценарії застосування
  • Робоче середовище
  • Рекомендовані продукти
огляд
Назва товару Датчик наближення
Назва бренду Бентлі Невада
Місце походження США
Гарантія 12 місяців
Спосoby оплати T/T
Відправка DHL/UPS/EMS/FedEx...
Зв’яжіться з нами
Продажі
Електронна пошта
WhatsApp
Цзінь Пей
[email protected]
Опис
Труби 330104-00-04-10-02-CN є Датчик наближення Bently Nevada 3300 XL, 8 мм розроблено для високонадійного вимірювання вібрації та положення в системах моніторингу промислового обладнання. Є частиною серії 3300 XL і виготовлений з броньованого кабелю для підвищеної механічної захисту в складних умовах експлуатації. Датчик має різьбове виконання M10 × 1 та компактну конструкцію, придатну для точного виявлення наближення.
Специфікації
Виробник Бентлі Невада
Тип продукту Датчик наближення
Розміри 123×1,8×1,5 см
Вага 0,12 кг
Місце відправлення Сямен, Китай
Країна-виробник США
Довжина нерізьбової частини: 0 мм
Загальна довжина корпусу: 40 мм
Тип роз’єму: Мініатюрний коаксіальний з’єднувач ClickLoc
Тип кабелю: стандартний кабель
Напруга живлення: -24 В пост. струму
Навантаження для випробування продуктивності: 10 кОм
Зазор щупа під час випробування: 1,27 мм (50 міл)
Функції
  • Моніторингу вibrацій
  • Вимірювання положення валу
  • Оцінювати стан машини
  • Виявляти несправності в обертовому обладнанні на ранніх стадіях
Функціонує як частина системи щупа наближення для безперервного моніторингу стану.
Характеристики
Труби щуп наближення 330104-00-04-10-02-CN має діаметр зонда 8 мм як частину стандартної конструкції серії 3300 XL, з різьбовим кріпленням M10 × 1 для надійної установки. Обладнаний броньованим кабелем, що підвищує міцність і забезпечує додатковий захист у складних промислових умовах. Загальна довжина кабелю зонда становить 1,0 м (3,3 фута), довжина нерізьбової частини — 0 мм, а довжина корпусу — 40 мм. Для забезпечення надійної, швидкої та безпечної установки використовується мініатюрний коаксіальний з’єднувач ClickLoc разом із стандартним промисловим кабелем передачі сигналу для стабільної роботи. Розроблений для забезпечення високої надійності в екстремальних умовах експлуатації, відповідає стандартам безпеки CSA, ATEX та IECEx і забезпечує стабільний та точний вихідний сигнал навіть за умов тривалої вібрації.