Αισθητήρας Προσέγγισης Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN
Όνομα Προϊόντος: Προσεγγιστικός Αισθητήρας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330104-00-04-10-02-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
  • Περιγραφή
  • Προδιαγραφές
  • Λειτουργίες
  • Χαρακτηριστικά
  • Σενάρια Εφαρμογής
  • Λειτουργικό Περιβάλλον
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
επισκόπηση
Όνομα Προϊόντος Προσεγγιστικός Αισθητήρας
Επωνυμία Bently Nevada
Τόπος Προέλευσης ΗΠΑ
Εγγύηση 12 μήνες
Μέθοδοι πληρωμής T/T
Αποστολή DHL/UPS/EMS/FedEx...
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
Πωλήσεις
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
WhatsApp
Τζιμ Πέι
[email protected]
Περιγραφή
Ο 330104-00-04-10-02-CN είναι Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 3300 XL 8 mm σχεδιασμένος για μετρήσεις ταλαντώσεων και θέσης υψηλής αξιοπιστίας σε συστήματα παρακολούθησης βιομηχανικών μηχανημάτων. Ανήκει στη σειρά 3300 XL και διαθέτει αρματωμένο καλώδιο για ενισχυμένη μηχανική προστασία σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Ο αισθητήρας διαθέτει σπειρωτή διαμόρφωση M10 × 1 και μια συμπαγή διάταξη κατάλληλη για ακριβή ανίχνευση προσέγγισης.
Προδιαγραφές
Τύπος Προϊόντος Προσεγγιστικός Αισθητήρας
Διαστάσεις 123×1,8×1,5 εκ.
Βάρος 0,12 KG
Τοποθεσία αποστολής Xiamen, China
Χώρα προέλευσης ΗΠΑ
Μήκος χωρίς σπείρωμα: 0 mm
Συνολικό μήκος κέλυφους: 40 χλστ
Συνολικό μήκος: 1,0 μέτρο (3,3 πόδια)
Τύπος συνδέσμου: Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc
Τύπος καλωδίου: τυποποιημένο καλώδιο
Τάση παροχής ενέργειας: -24 Vdc
Φορτίο δοκιμής απόδοσης: 10 kΩ
Κενό αισθητήρα κατά τη δοκιμή: 1,27 mm (50 mils)
Λειτουργίες
  • Εποπτεία τρομοποιήσεων
  • Μέτρηση Θέσης Άξονα
  • Αξιολόγηση της κατάστασης της μηχανής
  • Πρώιμη ανίχνευση βλαβών σε περιστρεφόμενο εξοπλισμό
Χαρακτηριστικά
Ο προβολέας προσέγγισης 330104-00-04-10-02-CN διαθέτει διάμετρο προβολέα 8 mm ως μέρος του τυποποιημένου σχεδιασμού της σειράς 3300 XL, με ενσωματωμένη θηλυκή σπείρα M10 × 1 για ασφαλή τοποθέτηση. Είναι εξοπλισμένο με θωρακισμένο καλώδιο που αυξάνει την αντοχή και παρέχει επιπλέον προστασία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Το συνολικό μήκος του καλωδίου του προβολέα είναι 1,0 μέτρο (3,3 πόδια), με μήκος μη-σπειροτομημένου τμήματος 0 mm και μήκος περιβλήματος 40 mm. Χρησιμοποιεί μικροσκοπικό συναρμολογήσιμο συνδετήρα coaxial ClickLoc για ασφαλή, γρήγορη και αξιόπιστη τοποθέτηση, καθώς και τυπικό βιομηχανικό καλώδιο μετάδοσης σήματος για σταθερή απόδοση. Σχεδιασμένο για υψηλή αξιοπιστία σε ακραίες συνθήκες λειτουργίας, συμμορφώνεται με τα πρότυπα ασφαλείας CSA, ATEX και IECEx και παρέχει σταθερή και ακριβή έξοδο σήματος ακόμα και υπό συνεχείς συνθήκες δόνησης.