ဘင်တလီ နေဝာဒါ 330104-00-04-10-02-CN ပရောက်စီမိုတီ ပရောဘ်
ထုတ်ကုန်အမည်: အနီးကပ် မှုန်းခေါ်စက်
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
Appurtenance:
  • အကြ overview
  • ဆက်သွယ်ရန်
  • ဖော်ပြချက်
  • သတ်မှတ်ချက်များ
  • လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • အင်္ဂါရပ်များ
  • လျှောက်လွှာအခြေအနေများ
  • လုပ်ငန်းပတ်ဝန်းကျင်
  • အကြံပေးထားသော ထုတ်ကုန်များ
အကြ overview
ထုတ်ကုန်အမည် အနီးကပ် မှုန်းခေါ်စက်
ဘရာน်ဒ်အမည် Bently Nevada
ဆင်ကြွလာရာနေရာ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက် 12 လ
ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ T⁄T
ပို့ဆောင်မှု DHL/UPS/EMS/Fedex...
ဆက်သွယ်ရန်
ရောင်းချမှု
အီးမေးလ်
ဝှပ်စ်အက်ပ်
ဂျင်း ပေ
[email protected]
ဖော်ပြချက်
၎င်း 330104-00-04-10-02-CN သည် Bently Nevada 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု ပရိုဘ် စက်မှုစက်ကွင်းများတွင် အသုံးပြုသည့် စိတ်ချရမှုမြင့်မားသော ကြွေလှုပ်မှုနှင့် အနေအထား တိကျမှု တိုင်းတာမှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ဤပရိုဘ်သည် 3300 XL စီးရီးတွင် ပါဝင်ပြီး မှုန်းမှုန်းမှုများသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ပိုမိုကောင်းမွန်သော ယန္တရားဆိုင်ရာ ကာကွယ်မှုအတွက် အမုံအမှုန်ကာဘယ်လ်ဖြင့် တည်ဆောက်ထားပါသည်။ ပရိုဘ်တွင် M10 × 1 အမျှောင်းပေါက် ဒီဇိုင်းနှင့် တိကျသော နီးစပ်မှု တိုင်းတာမှုအတွက် သင့်တော်သော သေးငယ်သော ဖွဲ့စည်းပုံ ပါဝင်ပါသည်။
သတ်မှတ်ချက်များ
ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား အနီးကပ် မှုန်းခေါ်စက်
အရွယ်အစား 123x1.8x1.5 စင်တီမီတာ
အလေးချိန် 0.12 KG
ပေးပို့ရမည့် နေရာ ဆီယာမ်၊ တရုတ်
မူရင်းနိုင်ငံ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
ကွင်းပြင်အလျား။ 0 mm
အတိုင်းအဝေးအများစု အလျား 40 mm
စုစုပေါင်းအရှည်: ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ)
ကွန်နက်တာ အမျိုးအစား - မိုက်ခရိုကောက်ရှ်ရယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ
ကြိုးအမျိုးအစား - စံကြိုး
ပါဝါ ဖြန့်ကျက် ဗို့အား -24 Vdc
စမ်းသပ်မှုအတွက် စွမ်းဆောင်ရည် ဖောင်းပွမှု - 10 kΩ
စမ်းသပ်မှုအတွင်း ပရိုဘ်အကွာအဝေး - 1.27 mm (50 mils)