Загварын дугаар: 330104-00-04-10-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
Жим Пэй |
Түүн 330104-00-04-10-02-CN нь Bently Nevada 3300 XL 8 мм ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл индустриал техник төхөөрөмжүүдийн хөдөлгөөн ба байршлын хэмжилтийн үндсэн системд өндөр найдвартай ажиллахын тулд зохион бүтээдэг. Түүн дотроо 3300 XL цувралын нэг бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөлгөөн бөл......
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330104-00-04-10-02-CN Ойрхан бүсний проба |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл |
| Хэмжээсүүд | 123x1.8x1.5 см |
| Жин | 0.12 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Ньцгийн урт: | 0 мм |
| Багцын нийт урт: | 40 мм |
| Нийт урт: | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Холбогч – Төрөл: | Жижиг коаксиаль ClickLoc коннектор |
| Кабель – Төрөл: | стандарт кабель |
| Хангамжийн хүчдэл: | -24 Вт тогтмол гүйдэл |
| Ажиллах туршилтын ачаалал: | 10 кОм |
| Туршилт үед сорилт хэрэгслийн зазай: | 1.27 мм (50 mils) |
Тасралтгүй нөхцөл хяналтын ойрхан хувиргагч системийн нэг хэсгийн хүрээнд ажилладаг.
Түүн 330104-00-04-10-02-CN ойрхан хэмжигч нүүрс 8 мм-ийн зондийн диаметртэй, 3300 XL цувралын стандарт дизайнд орно; бат бүтээмжтэй суурьлуулалт хангахын тулд М10 × 1 гайлан бүтэцтэй. Түүнд хөнгөн цагаан хавтгай хуурцагт кабель бүрхүүл бүтээд, илүү тодорхой дүрсийн хүчтэрүүлэлт нь хүнд үйлдвэрлэлийн нөхцөлд түүний туршлагын хугацааг уртасгаж, нэмэлт хамгаалалт үзүүлнэ. Зондын нийт кабелийн урт 1,0 метр (3,3 фут), гайлангүй хэсгийн урт 0 мм, корпусын урт 40 мм. Бат, хурдан, найдвартай суурьлуулалтын хүрээлэнд жижигхэн коаксиал ClickLoc холбогч ашиглана; түүнд стандарт үйлдвэрлэлийн сигнал дамжуулалтын кабель бүтээд, тогтвортой ажиллах чадварыг хангана. Хүнд ажиллах нөхцөлд өндөр найдвартай бөөрнүүрт хийгдсэн; CSA, ATEX, IECEx аюулгүй бүтээмжийн стандартуудын шаардлаж хангаж, тасралтгүй хөдөлгөөн нөхцөлд ч тогтвортой, нарийн нарийвчлалт сигнал гаргаж өгнө.