Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-04-10-01-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-04-10-01-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-04-10-01-05 |
| Cabbirrada | 117.5x1.6x2cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.73 ± 0.50 Ω |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 40 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kooniksiin kaabalka xagga qoorta oo leh qorshaha la xidhiidha, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe waa probe la xidhiidha si guul darro ah ee la isticmaalo in la dooro dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka iyo dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee gudaha la xidhiidha ee qaybta la xidhiidha ee 3300 XL, oo la sameeyay si loo xidhiidho dhammaan waxyaabaha la xidhiidha ee jiritaanka......
Tani wuxuu kaa caawinayaa in la xisaabinado qalafka iyo goobta isku dhafan ee qalafka, kuwaas oo kaa caawinayaa in la helo dhibaatooyinka ka hor inta ugu dambeeyo iyo in la raacdo xaaladda maashinka ee ku saabsan qaybaha muhiimka ah ee xafiiska.
Waxaa Bently Nevada 330103-00-04-10-01-05 waa qorsho ah ee 3300 XL 8 mm ee loo isticmaalo si loo hubiyo xiriirka iyo goobta, oo la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka iyo goobta. Wuxu shaqayaa gudaha joomo dheer ee berri ku yaal -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F), taas oo kala duwan yahay inuu leeyahay goobaha industriyada aad u khaariqa. Qorshu wuxu leeyahay qoraal weyn oo ka yimid 40 mm iyo buurka dhexe ee kable-ka ah ee 1.0 mitir (3.3 feet), taas oo kala duwan yahay inuu leeyahay isku daynta naga saaxiib ah ee goobaha kala duwan. Wuxu isticmaala qorsho weyn oo ka mid ah coaxial ClickLoc oo leh qorsho caadnimo ah si loo hubiyo in xogta ay ku soo baxaan si toos ah, iyo si loo hortaggo in la xidhiidho ku jira. Qorshu wuxu leeyahay xisbiyadda DC ee 7.73 ± 0.50 Ω iyo xisbiyadda M10 × 1 si loo xidhiidho meelaha la xidhiidho. Wuxu leeyahay buurka aan la xidhiidhin 0 mm iyo wuxu muuqata 0.06 kg. Qorshu wuxu la isticmaalo si loo hubiyo CSA, ATEX, iyo IECEx, taas oo kala duwan yahay inuu leeyahay goobaha industriyada aad u khaariqa. Sidoo kale, wuxu leeyahay isku daynta guud ee 3300 Series 5 mm iyo 8 mm, taas oo kala duwan yahay inuu leeyahay isku daynta ama isku daynta guud ee la xidhiidho si aan la xidhiidhin goobaha la xidhiidho.
Xasiloonka ka badan ee jinsaska caadiga ah
Shaqayn karaa si guul dar ah hadii jinsaska ay u yahay 177°C, la xiriira jinsaska caadiga ah ee dhaqsood ah
Xasiloonka ka badan ee dhaqsoodka
La sameeyay inuu helo qorshooyinka saxda ah taasoo ku saabsan jiritaanka mekhanikaal ee weyn
Design Compact
Quruxa quruxa qabta ah ee quruxa qabta ah wuxuu kaga dhigaa kuwa xaqiijin oo ka badan ama kuwa la xiriira
Xasiloonka sinyalka
Kablaada ClickLoc wuxuu kaga dhigaa xasiloonka iyo ku xidhiidhka sinyalka ama xumaanta
Wax ka mid ah ku jira dadweynaha
Waxaa laga yaabaa inuu bixiyo quruxa 3300 ee horreeyey isku dayn karo nidaamka
Saxda Qiimaha Guud
Wuxuu siiyaa qorshooyinka saxda ah iyo dhaqsoodka oo ka badan iyo la xiriira
La xiriira taliyaha ammaanka
Waxay la xiriiraan standardada caalamiga ah ee amniga shaqo (CSA, ATEX, IECEx)
Tadagga Dhexeeyaasha
Qurxinka qalafsan waxay ku dhaqaaqaysaa tirada calibrating iyo tirada badalka
Tan 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe waxay isticmaalaan badan oo leh nidaamada heerka ugu sarreeya ee ka tirsan koorsoodhka jirin, kuwaasoo ku yaal:
Turbineska biyaha iyo gasyada marka laga eego maamulka koonfurta
Compressorska marka laga eego maamulka nool iyo gas
Pumpska iyo motorska marka laga eego maamulka petrochemical
Generatorska iyo nidaamada turbo-machinery
Qorshaha shaqooyinka industriyada ee jirin
Mandharada badda iyo socdaalka xun
Waxay si gaar ah muhiim ugu tahay warshadaha ay qalabka ka baxayaan oo keeni kara kharashyo badan oo waqtigoodu ku egyahay ama khatar ku ah ammaanka.
Waxaa BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe waxay door muhiim ah ka ciyaartaa nidaamyada kormeerka xaalada mashiinka iyo dayactirka saadaasha ah:
Kormeerka gariirka: wuxuu ogaadaa isbeddelka baaxadda gariirka iyo inta jeer ee laamiga
Cabirka wareegga radial: dhaqdhaqaaqa dhidibka tareenka gudaha lakabka
Soo ogaanshaha qaladka hore: Waxay ogaataa isku dheelitir la'aanta, isku dheelitir la'aanta, dabacsanida, iyo xirashada
Taageerada falanqaynta isbeddellada: waxay awood u siineysaa in la ilaaliyo xaalada muddada dheer iyo in la ilaaliyo si saadaalin ah
Taageerada kicinta digniinta: Waxay la shaqeysaa nidaamyada kormeerka si ay u kiciyaan digniino ka hor inta aysan fashilmin
Isku-darka ilaalinta nidaamka: Waxaa loo isticmaalaa nidaamyada ilaalinta ee si otomaatig ah u xidhaya mashiinka heerarka gariirka aan ammaan ahayn