Ee-geedka: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Lambarka Mudelka: 330103-00-05-05-02-00
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330103-00-05-05-02-00 |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Farayn | Faahfaahinta |
|---|---|
| Lambarka Model | 330103-00-05-05-02-00 |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| Nooca Xadhigga | M10 x 1 xarig metrik ah |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 50 mm |
| Dheerirka Guud ee Kaabelka | 0.5 mitir |
| Noqon lambar | Kabelka caadi ah |
| Istaamka Qorshaha | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Qaybta qalabka probe-ka | 8 mm |
| Cawishada cagaaraha | AISI 303 / 304 Dhulka Dheerka ah |
| Jiha kii ugu dambeeyo | PPS (Polyphenylene Sulfide) |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C |
| Miisaanka | Dhan 0.32 kg/m (takhaamis-ka qorshooyinka) |
| Kulmiye | Waa la isticmaali karaa Kabel-ka 3300 XL Extension & Qorshooyinka Proximitor |
330103-00-05-05-02-00wuxuu yahay wadajir ah Bently Nevada qorshooyinka Dhexdooda 3300 XL 8 mm ayaa la sameeyay si loo hubiyo dhaqanka shaft-ka iyo goobta ee ku jira mashiinada la isticmaali karo, la sameeyay si loo hubiyo Gacanta ka dhaxeeya M10 x 1 oo la gurbiyey , taasoo ugu yaraa inay isticmaalaan qorshooyinka eddy-current ee dhaqameedka leh turbaan, kompreesaar, pumpa, iyo motorada oo la isticmaali karo dhaqameedka leh tijaabooyinka industriyaadu.
La sameeyay sida hisaabta 3300 XL koox-ka transducer, 330103-00-05-05-02-00waxay leedahay isku mid ah natiijo la xiriira karaa kaalaha la xiriira karaa iyo saansarka Proximitor ee la xiriira karaa. Qalabka quruxda PPS ee quruxda, qalabka la xiriira karaa oo la xiriira karaa iyo qalabka ClickLoc ee la xiriira karaa waxay caawinaysaa sida caadi ah in lagu dhisaa, iyo shaqsiyada la xiriira karaa oo dhan oo la xiriira karaa iyo la xiriira karaa.
Kuwa la isku dayo marka la eego quruxda hore ee 330103, 330104, iyo kuwa la xiriira karaa 3300 XL quruxda, quruxdanu waxay leedahay qalabka la xiriira karaa oo weyn, xogta la xiriira karaa oo dhan, iyo shaqsiyada la xiriira karaa oo dhan marka la eego dhaqso, gacan-dhagay, iyo jiritaanka jiritaanka. Waxay la isku dayo badan oo ka mid ah natiijada la xiriira karaa iyo natiijada la xiriira karaa ee la xiriira karaa dunida.
Su’aal 1: Waa maxay 330103-00-05-05-02-00 loo isticmaali doonaa?
Jawaab 1: Waa loo isticmaali doonaa si loo xisaabinayo dhaqan iyo goobta shaftiga bilaash ah ee mashinetada la jirayo.
Su’aal 2: Ma waxay ku xidhan tahay siyastaha 3300 XL?
Jawaab 2: Haa, waa la sameeyay si loo isticmaalo leh siyastaha 3300 XL oo ku xidhan iyo ishkii la xiriira (Proximitor sensors).
Su’aal 3: Waxaa la isticmaalay xagga qofka?
Jawaab 3: Wuxu isticmaala xagga qofka M10 x 1 ee ku saabsan qofka metrik.
Su’aal 4: Ma waxa uu dabaqayn karaa dhinaca caadiga ah ee jirto dhinac kasta oo caddaan?
Jawaab 4: Haa, xagga caadiga ah wuxu leeyahay dhinac kasta oo caddaan ee ugu yar 177°C.
Q5: Kii ay ugu badan yahay waxyaabaha aan la isticmaalin quruxa?
Jawaab 5: Dhinac kasta oo caddaan ayaa la isticmaalinaya dhinac kasta oo caddaan ee ujeedada gudaha, nafta iyo biyaha, dhinti, baaritaanka, kiimiyada iyo ujeedada.
| Tirada | Sharax |
|---|---|
| 141078 | 3300 XL 8 mm iyo 3300 5 mm Proximity Transducer System Manual |
| 175751 | 3300 XL Qofka Caadiga ah ee dhinac kasta oo caddaan, 12”x12”x6”, waxa uu leeyahay inuu ku qaado 8 xagga Proximitor (DIN-mount) ama 6 xagga (panel-mount), la heli karaa sertifikeedka ATEX Zone 0 iyo Zone 1 |
| 176467 | 3300 XL Qofka Caadiga ah ee dhinac kasta oo caddaan, 12”x8”x6”, waxa uu leeyahay inuu ku qaado 4 xagga Proximitor ee ku saabsan DIN-mount ama panel-mount, la heli karaa sertifikeedka ATEX Zone 0 iyo Zone 1 |
| 330181 | 3300 XL Qofka Caadiga ah ee dhinac kasta oo caddaan, 13”x9.5”x7”, waxa uu leeyahay inuu ku qaado 8 xagga Proximitor (DIN-mount) ama 6 xagga (panel-mount), oo la isticmaalinayo dhinac kasta oo caddaan, la heli karaa sertifikeedka ATEX Zone 0/1 iyo North American Division 1/2 |
| 02120015 | Kabalka qaabka ugu yar ee meelaha, 1.0 mm² (18 AWG), kabalka la jiro 3 qayb, la xidhiidha oo la xidhiidhaa qaybka la xidhiidhaa, ku xusuusaa inaad ugu yeero dheeradda feet |
| 138492-01 | Qaybta la badalay ee ku dhaqaaqayaa qaybta la xaqiijiyey |
| 138493-01 | Qaybta la badalay ee ku dhaqaaqayaa qaybta DIN |
| 148722-01 | plugka 3300 XL ee isku daynta, leh 3 qaybood isku dayn, 3 kabalka 1-meeter oo la kala duwan kii la isticmaalo, plugka banana, la isticmaalo si loo isticmaalo isku daynta sensor-ka Proximitor, la iska bixi karo kabalka meelaha |
| 04310310 | screw-ka 3300 XL Proximitor Sensor ee la xidhiidhaa panel, screw-ka 6-32 UNC oo la xidhiidhaa, la isticmaalo 4 per sensor |
| 03200006 | Tape-ka silicone oo la xidhiidhaa, roll-ka 9.1-meter (10-yard), waxay sidaan ku caawinaysaa ilmooyinka, xadgudubka elektrikada, iyo xadgudubka dhulka |
| 40113-02 | Kit-ka xadgudubka ilmooyinka 3300 XL 8 mm iyo kabalka la xidhiidhaa, waxay ku yaalaa xadgudubka ilmooyinka iyo qalabka la isticmaalo |
| 136536-01 | Adapter-ka xadgudubka ilmooyinka ee la isticmaalo qalabka la xidhiidhaa ka hor ama 1998, oo la isticmaalo ilmooyinka 75Ω ClickLoc |
| 40180-02 | Xadgudubka ilmooyinka, paket-ka 10 jir oo la xidhiidhaa 3300 XL 8 mm iyo kabalka la xidhiidhaa |
| 03839410 | xadgudubka ilmooyinka 75Ω triaxial male ee kabalka la xidhiidhaa, waxay sidaan ku caawinaysaa xadgudubka dhulka |
| 03839420 | 75Ω qofka laba jir ah ee kaabta triaxial ee ku xidhanaya qofka laba jir ah ee kaabta probe ama xiriirka sensor-ka Proximitor, waxay siinaysaa ilaalin khaas oo ku saabsan dhulka |
| 04301007 | qofka laba jir ah ee kaabta probe ee 3/8-24 ee leh buurtooyin oo ku saabsan ammaanka, qofka laba jir ah ee yar ee leh buurtooyin laba oo ku dhisnay |
| 04301008 | Qofka laba jir ah ee kaabta probe ee M10 x 1 ee leh buurtooyin oo ku saabsan ammaanka, qofka laba jir ah ee yar ee leh buurtooyin laba oo ku dhisnay |
| 330153-01 | kitaabka kaabta 3300 XL ee kaabta iyo kaabta la eegayo, waxay ku yaalaa kaabtada male/female ClickLoc, qorshaha, qorshaha FEP ee la qaybin doonayo, iyo taabka silikoon |
| 330153-09 | kitaabka kaabta 3300 XL ETR ee kaabta ETR iyo kaabta la eegayo, waxay ku yaalaa qorshaha ee ku saabsan jabin weyn iyo taabka silikoon |
| 163356 | Kitaabka qorshaha kaabta ee leh qorshaha badan ee ku saabsan qorshaha, taariikhda la eegayo, la xiriira kartaa kitaabka 330153, la siiyay qorshaha ee la eegayo |