Өнім атауы: 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары
Бренд атауы: Bently Nevada
Модель нөмірі: 330103-00-05-05-02-00
Шығу елі: АҚШ
Кепілдеме: 12 ай
WhatsApp :+86 18159889985
Электрондық пошта :[email protected]
Бренд атауы: |
Бентли Невада |
Модель нөмірі: |
330103-00-05-05-02-00 |
Бастық саясаты: |
АҚШ |
Пакеттау мәліметтері: |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
Жеткізу уақыты: |
сапарда |
Төлем шарттары: |
T/T |
|
Сатыс басшысы: |
Стелла |
|
Электрондық пошта жіберіңіз: |
|
|
WhatsApp арқылы байланыс: |
| Зат | Техникалық спекция |
|---|---|
| Модель нөмірі | 330103-00-05-05-02-00 |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындық зонд |
| Жіптің түрі | M10 x 1 метрикалық тісті резьба |
| Тісті емес ұзындығы | 0 мм |
| Жалпы корпус ұзындығы | 50 мм |
| Жалғаңыз узындығы жалпы | 0,5 метр |
| Кабельдің түрі | Стандартты кабель |
| Коннектор опциясы | Кішігірім коаксиалды ClickLoc коннекторы |
| Зонд ұшының диаметрі | 8 мм |
| Корпус материалы | AISI 303 / 304 коррозияға төзімді болат |
| Бағытқыш материалы | PPS (полифенилен сульфид) |
| Жұмыс шамамен температура | –52°C-тан +177°C-қа дейінгі ауқымда |
| Салмағы | Шамамен 0,32 кг/м (сенсор құрылғысының сілтемесі) |
| СӘЙКЕСТІК | 3300 XL ұзарту кабелі мен Proximitor сенсорымен жұмыс істейді |
330103-00-05-05-02-00жоғары өнімділік болып табылады Бентли Невада 3300 XL 8 мм жақындық сенсоры айналып тұрған машиналарда біліктің тербелісі мен орнын дәл бақылау үшін құрылған. Ол M10 x 1 резьбалы шайырлы болат корпусымен бұл модель турбиналар, компрессорлар, сорғылар және электр қозғалтқыштар үшін қатаң өнеркәсіптік орталарда тұрақты эдди-токтық сезімталдық қамтамасыз етеді.
EX2100 сериясының бір бөлігі ретінде әзірленген 3300 XL трансдюсерлар отбасы, 330103-00-05-05-02-00совместимы с совместимыми удлинительными кабелями и датчиками Proximitor, қамтамасыз етеді жоғары деңгейдегі ауыстырымдылық. Оның берік PPS зондың ұшы, коррозияға төзімді корпусы және ClickLoc коннекторы тез орнатуды қамтамасыз етеді және аз ғана техникалық қызмет көрсетумен сенімді ұзақ мерзімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Ескірген зонд ұрпақтарымен салыстырғанда, мысалы 330103, 330104және байланысты 3300 XL модельдерімен, бұл зонд механикалық беріктіктің жоғары деңгейін, тұрақты сигнал шығысын және вибрация, май буы, температураның өзгеруі кезінде сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Ол болжамды техникалық қызмет көрсету мен машиналарды қорғау жүйелерінде әлем бойынша кеңінен таңдалады.
С1: 330103-00-05-05-02-00 неге қолданылады?
А1: Ол айналатын машиналарда контактсыз тербеліс пен осьтің орнын бақылау үшін қолданылады.
Сұрақ 2: Бұл зонд 3300 XL жүйелерімен сәйкес келе ме?
Жауап 2: Иә, ол 3300 XL ұзындығын кеңейтетін кабельдер мен Proximitor датчиктерімен сәйкес келетіндей етіп жасалған.
С3: Бұл модель қандай тісті бекітпе түрін қолданады?
A3: Ол M10 x 1 метрлік резьбалы қорапты қолданады.
С4: Ол жоғары температуралы ортада жұмыс істей ала ма?
Ж4: Иә, стандартты зонд +177°C-қа дейінгі температураларды қолдайды.
С5: Бұл зондты қандай салалар кеңінен қолданады?
Бұл зондты көбінесе электр энергиясын өндіру, мұнай мен газ, болат өндірісі, теңіз көлігі, химиялық және өндірістік салалар қолданады.
| Саны | Сипаттама |
|---|---|
| 141078 | 3300 XL 8 мм және 3300 5 мм жақындықты бақылау трансдюсерінің нұсқаулығы |
| 175751 | 3300 XL көпмақсатты шойын болат қорабы, 12”x12”x6”, максимум 8 Proximitor датчигін (DIN-орнату) немесе 6 датчикті (панельге орнату) орналастырады, ATEX аймағы 0 және аймағы 1 сертификаттарымен жеткізіледі |
| 176467 | 3300 XL көпмақсатты шойын болат қорабы, 12”x8”x6”, максимум 4 Proximitor датчигін (DIN-орнату немесе панельге орнату) орналастырады, ATEX аймағы 0 және аймағы 1 сертификаттарымен жеткізіледі |
| 330181 | 3300 XL көпмақсатты шойын болат қорабы, 13”x9.5”x7”, максимум 8 Proximitor датчигін (DIN-орнату) немесе 6 датчикті (панельге орнату) орналастырады, қауыпты аймақтарға арналған рұқсаттар үшін, ATEX аймағы 0/1 және Солтүстік Америкадағы бөлім 1/2 сертификаттарымен жеткізіледі |
| 02120015 | Топырақтағы кабель, 1,0 мм² (18 AWG), 3 өткізгішті бұралған және экранирленген кабель, дренаж сымы бар, ұзындығы футпен көрсетіледі |
| 138492-01 | Панельге орнатылатын орнату табағының алмастыру парағы |
| 138493-01 | DIN-орнатуға арналған орнату табағының алмастыру парағы |
| 148722-01 | 3300 XL сынақ штекері, 3 сынақ тигізгіші, 3 түске боялған 1 метрлік сымдар, банан түйіспелері; Proximitor датчиғының өнімділігін тексеру үшін өрістегі сымдарды алып тастамай қолданылады |
| 04310310 | 3300 XL Proximitor датчиғының панельге орнатылатын бұрандалы бекітпе болты, бір 6-32 UNC тісті формалы бекітпе болты, датчикке төрт дана қажет |
| 03200006 | Силиконды өзін-өзі біріктіретін лента, 9,1 метрлік (10 ярдтық) орам, түйіспелерді қорғауға, электрлік изоляцияға және ортаға қарсы герметизацияға мүмкіндік береді |
| 40113-02 | 3300 XL 8 мм зондтары мен ұзарту кабельдері үшін түйіспе қорғағыш комплектісі, түйіспе қорғағыштары мен орнату құралдары кіреді |
| 136536-01 | 1998 жылға дейінгі орнату құралдары үшін 75 Ом ClickLoc түйіспелерімен қосылатын түйіспе қорғағыш адаптері |
| 40180-02 | 3300 XL 8 мм зондтары мен ұзарту кабельдері үшін түйіспе қорғағыштар, 10 жұптан тұратын қапшық |
| 03839410 | ұзарту кабелі үшін 75 Ом триаксиалды еркек түйіспе қорғағышы, ортаға қарсы қорғау қамтамасыз етеді |
| 03839420 | 75 Ом үштік (триаксиалды) әйелдік коннектор қорғағышы — зонд кабелі немесе Proximitor датчигін қосу үшін, сыртқы ортаның әсерінен қорғайды |
| 04301007 | 3/8-24 зондты бекіту гайкасы (қауіпсіздік сымы үшін тесіктері бар), жалғыз бекіту гайкасы (2 тесілген тесігі бар) |
| 04301008 | M10 × 1 зондты бекіту гайкасы (қауіпсіздік сымы үшін тесіктері бар), жалғыз бекіту гайкасы (2 тесілген тесігі бар) |
| 330153-01 | 3300 XL зондтар мен ұзарту кабельдері үшін коннектор жиынтығы: еркек/әйел ClickLoc коннекторлары, муфталар, жарықшақты ФЭП (FEP) трубкалары және силиконды лента кіреді |
| 330153-09 | eTR зондтары мен ұзарту кабельдері үшін 3300 XL ETR коннектор жиынтығы: жоғары температураға төзімді компоненттер мен силиконды лента кіреді |
| 163356 | Коннекторды сығып бекіту үшін құралдар жиынтығы: көпконнекторлы ілмектер, орнату нұсқаулығы, 330153 жиынтықтарымен сәйкес келеді, тасымалдау қапшығымен беріледі |