Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail:330103-00-05-05-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-00-05-05-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Uimhir Modhún | 330103-00-05-05-02-00 |
| Cineál Ionlais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál Snáithín | Craiceann méadrach M10 x 1 |
| Fad gan chasadh | 0 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 50 mm |
| Fad Chabhlóide Iomlán | 0.5 méadar |
| Cineál cábla | Cablach Caighdeánach |
| Rogha Ceangail | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Diamadar an bhuaic-phroibíochta | 8 mm |
| Meadar Chás | AISI 303 / 304 Crómchruach |
| Materail an bhriste | PPS (Polaphenyléan Sulfide) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Meáchan | Thart ar 0.32 kg/m (tagairt ar chomhlachas an phroib) |
| Comhoiriúnacht | Oibríonn le cábla leathnaithe 3300 XL agus le sensóir Proximitor |
330103-00-05-05-02-00is ardfheidhmíocht Bently Nevada 3300 XL 8 mm proib thiománta do mheas cruinn ar ghrádú agus ar shuíomh na haonad i meaisíní rothartha. Tá sé déanta le Cás de chrómchrua M10 x 1 , agus cuireann an modh seo i bhfeidhm aitheantas stádaigh eadra-chuartaigh do thuirbíní, comhphrionnairí, puimpí agus mótair a oibríonn i dtimpeallachtaí tionsclaíocha éagsúla.
Deartha mar chuid den 3300 XL teaglaim an t-aistriúcháin, 330103-00-05-05-02-00tugann sé ionadú leathan iontaofa ar aon leithéid de chabhlacha leathnaithe agus shensóirí Proximitor. Tacaíonn a bhallraí PPS daingean, a chúlra ina bhfuil cosaint in aghaidh an ghoirtiú, agus a dheasghnáth ClickLoc le suiteáil tharlaíoch agus oibriú fadtéarmach slán le níos lú cothabhála.
I comparáid le ginealaithe níos sine de bhallaí mar 330103, 330104, agus na modhail gaolmhar eile 3300 XL cuireann an ballraí seo i láthair seasmhacht mhionann meicniúil níos láidre, aschur sínsear cothrom, agus feidhmíocht shlán faoi chruithniú, faoin mbráthach ola, agus faoi athrú teochta. Is é an rogha coitianta don chóras coimeád réamhchórasach agus córas cosanta an mhaisin ar fud an domhain.
Ceist 1: Do ché acu is féidir 330103-00-05-05-02-00 a úsáid?
Úsáidtear é le hoscailt ghiorrach gan teagmháil agus le monatóireacht suímh an cheannraí ar mhaisíní rotharacha.
Ceist 2: An gcomhoiriúnach an bhréig seo le córais 3300 XL?
Freagra 2: Tá, tá sé deartha chun úsáid a bhaint as cáblaí leathnaithe 3300 XL agus scannáin Proximitor atá comhoiriúnach leis.
Ceist 3: Cén cineál snáithe a úsáideann an modh seo?
A3: Úsáideann sé cás le teadáil méadrach M10 x 1.
C4: An féidir leis an bhfeidhmíocht i timpeallachtaí ar tóir teasa?
F4: I ndáiríre, tacann an t-ionsamhlú caighdeánach le teas go dtí +177°C.
C5: Cén t-ionad a úsáideann an t-ionsamhlú seo go coitianta?
Úsáideann ionaid gheinearála cumhachta, ola & gás, cruithneachta, mara, ceimice, agus monaraithe é go coitianta.
| Uimhir | Cur i láthair |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | 3300 XL, Babhta Iolrach as Stáinleach, 12”x12”x6”, ábhartha do 8 shensóir Proximitor (le sábháil DIN) nó 6 shensóir (le sábháil ar phainéal), ar fáil le certificiáid ATEX Zóna 0 agus Zóna 1 |
| 176467 | 3300 XL, Babhta Iolrach as Stáinleach, 12”x8”x6”, ábhartha do 4 shensóir Proximitor i mbeartú le sábháil DIN nó le sábháil ar phainéal, ar fáil le certificiáid ATEX Zóna 0 agus Zóna 1 |
| 330181 | 3300 XL, Babhta Iolrach as Stáinleach, 13”x9.5”x7”, ábhartha do 8 shensóir Proximitor (le sábháil DIN) nó 6 shensóir (le sábháil ar phainéal), do chheadúnuithe réigiún nádúrtha, ar fáil le certificiáid ATEX Zóna 0/1 agus Division 1/2 Meiriceá Thuaidh |
| 02120015 | Síolra físeachta, 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoite le scáthán agus leathaireach taisce, sonraigh an fhad i gcois |
| 138492-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar phainéal in ionad an bhosca reatha |
| 138493-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar DIN i n-ionad an bhosca reatha |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le 3 phin tástála, 3 shraithe 1 méadar datha-cóidithe, pluganna banána, úsáidtear le haghaidh tástála feidhme an tsénsair Proximitor gan na síolra físeachta a bhaint amach |
| 04310310 | screws leagtha ar phainéal an tsénsair Proximitor 3300 XL, ceann amháin de 6-32 UNC, screws leagtha ar an mbun, ceithre riachtanach in aghaidh an tsénsair |
| 03200006 | Tape féin-chumascach silicóna, roll 9.1 méadar (10 yard), soláthraíonn cosaint ar n-aisnéisí, idirdhealú leictreach, agus sealadh timpeallachta |
| 40113-02 | Bosca cosanta n-aisnéisí do phroibí 3300 XL 8 mm agus do chábail leathaithe, lena n-áirítear cosaintí n-aisnéisí agus uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptóir cosanta n-aisnéisí do uirlisí suiteála roimh 1998 le n-aisnéisí 75Ω ClickLoc |
| 40180-02 | Cosaintí n-aisnéisí, pacáiste de 10 phár le haghaidh phroibí 3300 XL 8 mm agus chábail leathaithe |
| 03839410 | cosaint aiseanna triaxial 75Ω fir, le haghaidh chábail leathaithe, soláthraíonn cosaint timpeallachta |
| 03839420 | cosaint 75Ω le ceanglóir triaiceach ina bhean le haghaidh sreang an scagthóra nó ceangail an tsénsóra Proximitor, a sholáthraíonn cosaint timpeallachta |
| 04301007 | bolt ghuairneach 3/8-24 le hullacha do thaoide slándála, bolt amháin le dhá ullach drillte |
| 04301008 | Bolt ghuairneach M10 x 1 le hullacha do thaoide slándála, bolt amháin le dhá ullach drillte |
| 330153-01 | bogearraí ceanglóra 3300 XL do scagthóirí agus cáblaí leathnaithe, lena n-áirítear ceanglóirí ClickLoc fir agus mná, cásanna, túb FEP le spleáchadh, agus tape silicónach |
| 330153-09 | bogearraí ceanglóra 3300 XL ETR do scagthóirí ETR agus cáblaí leathnaithe, lena n-áirítear comhpháirtí ard-theochta agus tape silicónach |
| 163356 | Bogearraí uirlis crimpthe ceanglóra le iontrálacha iolachceanglóra, treoir le haghaidh suiteála, comhoiriúnach le bogearraí 330153, soláthraithe le cás le haghaidh iompair |