Назва товару: 3300 XL 8 мм датчики наближення
Назва бренду: Bently Nevada
Номер моделі: 330103-00-05-05-02-00
Країна походження: США
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp :+86 18159889985
Електронна пошта :[email protected]
Назва бренду: |
Бентлі Невада |
Номер моделі: |
330103-00-05-05-02-00 |
Країна походження: |
США |
Деталі упаковки: |
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці |
Термін доставки: |
в наявності |
Умови оплати: |
T/T |
|
Менеджер з продажів: |
Стелла |
|
Надіслати електронного листа: |
|
|
Зв’язатися через WhatsApp: |
| Предметом | Специфікація |
|---|---|
| Номер моделі | 330103-00-05-05-02-00 |
| Тип продукту | індуктивний датчик наближення 3300 XL, 8 мм |
| Тип різьби | Метрична різьба М10 × 1 |
| Довжина без різьби | 0 мм |
| Загальна довжина корпусу | 50 мм |
| Загальна довжина кабеля | 0,5 метра |
| Тип кабелю | Стандартний кабель |
| Опція роз’єму | Мініатюрний коаксіальний з’єднувач ClickLoc |
| Діаметр наконечника датчика | 8 мм |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 303 / 304 |
| Матеріал наконечника | ППС (поліфеніленсульфід) |
| Робоча температура | від −52 °C до +177 °C |
| Вага | Приблизно 0,32 кг/м (загальна маса датчика) |
| Сумісності | Сумісний із з’єднувальним кабелем 3300 XL та датчиком-проксімітором |
330103-00-05-05-02-00є високопродуктивним Бентлі Невада індуктивний датчик наближення 3300 XL, 8 мм, розроблений для точного вимірювання вібрації та положення валів у обертальних машинах. Виготовлений з використанням Корпусу з нержавіючої сталі з різьбою M10 × 1 , ця модель забезпечує стабільне вихрове вимірювання для турбін, компресорів, насосів та електродвигунів, що працюють у складних промислових умовах.
Розроблено як частина серії 3300 XL сімейства перетворювачів, 330103-00-05-05-02-00забезпечує відмінну взаємозамінність з сумісними кабелями-розширеннями та датчиками Proximitor. Його міцний наконечник з поліфенілсульфону (PPS), стійке до корозії корпус та конструкція роз’єму ClickLoc забезпечують швидку установку та надійну тривалу експлуатацію з мінімальним обслуговуванням.
Порівняно з попередніми поколіннями датчиків, наприклад, 330103, 330104та пов’язаними 3300 XL моделями цей датчик забезпечує підвищену механічну стійкість, стабільний вихідний сигнал і надійну роботу за умов вібрації, масляного туману та змін температури. Він широко використовується у системах прогнозного технічного обслуговування та захисту обладнання по всьому світі.
П1: Для чого використовується модель 330103-00-05-05-02-00?
В1: Вона використовується для безконтактного моніторингу вібрацій та положення валу на обертових машинах.
П2: Чи сумісний цей датчик із системами 3300 XL?
В2: Так, він розроблений для використання з сумісними розширювальними кабелями 3300 XL та датчиками Proximitor.
П3: Який тип різьби використовує ця модель?
A3: Використовує корпус з метричною різьбою M10 x 1.
П4: Чи може він працювати в умовах високих температур?
A4: Так, стандартний датчик підтримує температури до +177 °C.
П5: У яких галузях промисловості цей датчик використовується найчастіше?
A5: Цей датчик зазвичай використовується в енергетиці, нафтовій та газовій промисловості, металургії, морському транспорті, хімічній промисловості та виробництві.
| Номер | Опис |
|---|---|
| 141078 | інструкція з експлуатації системи індуктивних датчиків наближення 3300 XL 8 мм та 3300 5 мм |
| 175751 | універсальний нержавіючий стальний корпус 3300 XL, 12" × 12" × 6", розрахований на розміщення до 8 датчиків наближення (монтаж на DIN-рейку) або 6 датчиків (панельний монтаж), доступний з сертифікаціями ATEX для зон 0 та 1 |
| 176467 | універсальний нержавіючий стальний корпус 3300 XL, 12" × 8" × 6", розрахований на розміщення до 4 датчиків наближення (монтаж на DIN-рейку або панельний монтаж), доступний з сертифікаціями ATEX для зон 0 та 1 |
| 330181 | універсальний нержавіючий стальний корпус 3300 XL, 13" × 9,5" × 7", розрахований на розміщення до 8 датчиків наближення (монтаж на DIN-рейку) або 6 датчиків (панельний монтаж), призначений для вибухонебезпечних зон, доступний з сертифікаціями ATEX для зон 0/1 та північноамериканськими сертифікаціями для зон 1/2 |
| 02120015 | Масовий полевий кабель, 1,0 мм² (18 AWG), трижильний скручений екранований кабель із відводним дротом; вкажіть довжину в футах |
| 138492-01 | Замінна монтажна пластина для панельного кріплення |
| 138493-01 | Замінна монтажна пластина для кріплення на DIN-рейці |
| 148722-01 | випробувальний штекер 3300 XL з трьома випробувальними штирями, трьома кольорово кодованими проводами довжиною 1 метр із банановими штекерами; використовується для перевірки роботи датчиків Proximitor без демонтажу полевого кабелю |
| 04310310 | кріпильний гвинт для панельного монтажу датчика Proximitor 3300 XL: один гвинт з різьбою 6-32 UNC для формування різьби під час монтажу; на кожен датчик потрібно чотири гвинти |
| 03200006 | Самозлипна силіконова стрічка, рулон довжиною 9,1 метра (10 ярдів); забезпечує захист роз’ємів, електричну ізоляцію та герметизацію від навколишнього середовища |
| 40113-02 | Комплект захисних ковпачків для роз’ємів датчиків 3300 XL діаметром 8 мм та удовжувальних кабелів, включає захисні ковпачки та інструменти для їх встановлення |
| 136536-01 | Адаптер захисного ковпачка для інструментів для встановлення, випущених до 1998 року, з 75-Ом роз’ємами ClickLoc |
| 40180-02 | Захисні ковпачки для роз’ємів, упаковка по 10 пар для датчиків 3300 XL діаметром 8 мм та удовжувальних кабелів |
| 03839410 | 75-Ом триаксіальний чоловічий захисний ковпачок для удовжувального кабелю, забезпечує захист від навколишнього середовища |
| 03839420 | захисна кришка для триаксіального гнучкого роз’єму 75 Ом з внутрішнім різьбленням для підключення вимірювального проводу або датчика Proximitor, забезпечує захист від навколишнього середовища |
| 04301007 | контргайка для датчика з різьбою 3/8-24 і отворами для страховочного дроту, одна контргайка з двома свердловинами |
| 04301008 | Контргайка для датчика з різьбою M10 × 1 і отворами для страховочного дроту, одна контргайка з двома свердловинами |
| 330153-01 | комплект роз’ємів 3300 XL для датчиків і з’єднувальних кабелів, включає чоловічі та жіночі роз’єми ClickLoc, муфти, розрізані фторетиленпропіленові (FEP) трубки та силіконову стрічку |
| 330153-09 | комплект роз’ємів 3300 XL ETR для датчиків ETR і з’єднувальних кабелів, включає компоненти, стійкі до високих температур, та силіконову стрічку |
| 163356 | Набір інструментів для опресування роз’ємів із багаторазовими вставками, інструкції з монтажу, сумісний із наборами 330153, постачається у переносному футлярі |