ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-04-10-01-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-04-10-01-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm စနစ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-04-10-01-05 |
| အရွယ်အစား | ၁၁၇.၅x၁.၆x၂ စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.06kg |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ပရိုဘ်၏ အမည်မှုန်းသော DC ပါဝါခုခံမှု | 7.73 ± 0.50 Ω |
| အမျှင်မပါသော အနည်းဆုံးအရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 40 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | Miniature coaxial ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၊ ချိတ်ဆက်ကိရိယာကာကွယ်မှုပါ၊ စံကြိုး |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
| အလုပ်လုပ်ရန်နှင့် သိမ်းဆည်းရန် အပူခါး | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
၎င်း BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm စနစ် ဤပရိုဘ်သည် မှုန်းမှုန်းမှုများနှင့် စက်မှုနယ်ပယ်တွင် ပိုမ်းထားသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများ၏ ဗိုင်းဘရေးရှင်းနှင့် ရွှေ့ပြောင်းမှုကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် အဆင့်မြင့် ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ဤပရိုဘ်သည် 3300 XL စီးရီးတွင် ပါဝင်ပြီး တူရိုင်းန်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် ဂျင်နေရေးတာများကဲ့သို့သော အပူချိန်မြင့်မှုနှင့် ဗိုင်းဘရေးရှင်းမြင့်မှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
ဤပရိုဘ်သည် ရှာဖ်၏ ဗိုင်းဘရေးရှင်းနှင့် နေရာချထားမှုကို အများအားဖြင့် ထိတ်လန်းမှုများ မရှိဘဲ တိကျစွာ တိုင်းတာပေးပါသည်။ ထို့ကြောင့် အရေးကြီးသော အခြေခံအဆောက်အအုံများတွင် စက်မှုပစ္စည်းများ၏ အခြေအနေကို စောစောပိုင်းတွင် စောင်းမှုများကို ရှာဖွေနိုင်ပါသည်။
၎င်း Bently Nevada 330103-00-04-10-01-05 သည် အမြင့်မှန်ကန်မှုရှိသော ဗိုလ်တစ်ခုခုနှင့် အနေအထား စောင်းစမ်းမှုအတွက် ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသော ၃၃၀၀ XL ၈ မီလီမီတာ အနီးကပ် စောင်းစမ်းမှု ပရိုဘ်ဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် -၅၂°C မှ +၁၇၇°C (-၆၂°F မှ +၃၅၀°F) အထိ အပူခါးမှုအကျယ်ကြီးတွင် အလုပ်လုပ်နိုင်ပြီး အလွန်ပိုမိုဆိုးရောင်းသော စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်လျော်ပါသည်။ ပရိုဘ်သည် စုပ်ထားသော ၄၀ မီလီမီတာ အရှည်ရှိသော အများအားဖြင့် သေးငယ်သော အမိုးအဖ cover နှင့် ကေဘယ်လ်အရှည် ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ပါရှိပြီး ကြီးမားသော နေရာကျဉ်းများတွင် လွယ်ကူစွာ တပ်ဆင်နိုင်ရန် အထောက်အကူပေးပါသည်။ ၎င်းသည် မိုင်ခရိုကိုအက်စီယယ် ကွန်နက်တာ ClickLoc ကို အသုံးပြုပြီး ကာကွယ်ရေးအဖ пок်ရှိပါသည်။ ထို့ကြောင့် စိတ်ခေါ်မှုမှု အချက်အလက်များ တည်ငြိမ်စွာ လွှင်ပေးနိုင်ပြီး ချိတ်ဆက်မှု ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို မြင့်တင်ပေးပါသည်။ ပရိုဘ်၏ အမျှင် DC ခုခံမှုသည် ၇.၇၃ ± ၀.၅၀ Ω ဖြစ်ပြီး စက်မှုအမှုအမှု တပ်ဆင်မှုအတွက် အာမ်ခ် M10 × ၁ အမျှင်ပါရှိပါသည်။ ၎င်းသည် အမျှင်မပါသော အနည်းဆုံးအရှည် ၀ မီလီမီတာ ဖြစ်ပြီး အလေးချိန်သည် ၀.၀၆ ကီလိုဂရမ်ခန့် ရှိပါသည်။ ဤအသုံးအနေသည် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx လုံခြုံရေးစံနှုန်းများအရ အသိအမှတ်ပြုထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် အန္တရာယ်များရှိသော စက်မှုနေရာများတွင် အသုံးပြုရန် လိုက်နောက်လုပ်ဆောင်မှုများ ပြည့်မြောက်ပါသည်။ ထို့အပေါ်အခြေခံ၍ ၎င်းသည် ၃၃၀၀ စီးရီး ၅ မီလီမီတာ နှင့် ၈ မီလီမီတာ စနစ်များနှင့် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း မလိုအပ်ဘဲ အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း သို့မဟုတ် အသုံးပြုခြင်းအတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လုပ်ခြင်း အတွက် အပ်ဒေ့တ်လု......
အပူချိန်မြင့်တွင် ခံနိုင်ရည်ရှိမှု
စက်မှုလုပ်ငန်းအတွက် အထူးသဖြင့် အရှိန်အဝါးများသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုနိုင်သည့် ၁၇၇°C အထိ ယုံကြည်စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှု
အသိအမှတ်ပြုထားသော ကြီးမားသော ကြွေလှဲမှုဒဏ်ကို ခံနိုင်ရည်ရှိမှု
အလွန်ကြီးမားသော ယန္တရားဆိုင်ရာ ဖိအားအောက်တွင် တိကျသော ဖတ်မှုများကို ရရှိရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားခြင်း
သေးငယ်သောဒီဇိုင်း
သေးငယ်သော ပရိုဘ်ဖွဲ့စည်းမှုသည် နေရာကျဉ်းများ သို့မဟုတ် အကန့်အသတ်ရှိသော နေရာများတွင် တပ်ဆင်ရန် အဆင်ပြေစေသည်
စိတ်ခေါ်မှုများသော စိတ်ခေါ်မှုများ
ClickLoc ကွန်နက်တာသည် အာမ်ခံသော ချိတ်ဆက်မှုကို သေချာစေပြီး စိတ်ခေါ်မှုဆုံးရှုံးမှု သို့မဟုတ် အသံညစ်ညမ်းမှုကို လျော့နည်းစေသည်
နောက်ပြန်သက်ဆိုင်မှု
စနစ်ကို ပြန်လည်ဒီဇိုင်းမှုမလုပ်ဘဲ ယခင်က အသုံးပြုသော ၃၃၀၀ စီးရီးပရိုဘ်များကို အစားထိုးနိုင်သည်
တိကျမှုမြင့်မားသည့် တိုင်းတာမှု
အနီးကပ်ဖတ်မှုများနှင့် ကြွေလှဲမှုဖတ်မှုများကို တည်ငြိမ်စွာနှင့် ထပ်ခါထပ်ခါ ရရှိနိုင်စေသည်
လုံခြုံရေးအတည်ပြုခံရမှု
ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ စက်မှုလုံခြုံရေးစံနှုန်းများ (CSA, ATEX, IECEx) ကို ဖော်ထုတ်ပေးထားသည်
အလုပ်လျှော့ချထားသော ဒီဇိုင်း
ခိုင်ခံ့သော တည်ဆောက်မှုဖွဲ့စည်းပုံက ကေလိဇ်ချိန်ညှိမှုနှင့် အစားထိုးမှုများကို လျော့နည်းစေသည်
ဤ 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe ဤစနစ်ကို အရေးကြီးသော လှည့်ပတ်သည့် စက်မှုကိရိယာများ စောင်းကြည့်ရှုမှုစနစ်များတွင် အသုံးများပါသည်။ ဥပမါ-
စွမ်းအင်စက်ရုံများတွင် ရေနောက်နှင့် ဓာတ်ငွေသုံး တာဘိုင်များ
ရေနံနှင့် ဓာတ်ငွေ သန့်စင်စက်ရုံများတွင် ကုမ္ပဏီများ
ပက်ထရိုကေမီကယ် စက်ရုံများတွင် ပန်ပ်များနှင့် မော်တာများ
ဂျင်နေရေတာများနှင့် တာဘိုမော်ရီနာရီ စနစ်များ
စက်မှုထုတ်လုပ်မှု လှည့်ပတ်သည့် စက်ပစ္စည်းများ
ပင်လုံးကြား ပလက်ဖောင်းများနှင့် ပိုမိုခက်ခဲသော ပတ်ဝန်းကျင်တွင် တပ်ဆင်ထားသည့် စက်မှုကိရိယာများ
စက်ပစ္စည်းများ ပျက်စီးမှုက အလုပ်လုပ်နေမှု အချိန်ကုန်ကုန်သက်သော စုစုပေါင်း စုစုပေါင်း အချိန်ကုန်များ သို့မဟုတ် လုံခြုံရေးဆိုင်ရာ အန္တရာယ်များကို ဖော်ပေးနိုင်သည့် လုပ်ငန်းများတွင် ဤစနစ်သည် အထူးအသုံးဝင်ပါသည်။
၎င်း BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm စနစ် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် စက်ပစ္စည်းအခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် ကြိုတင်ခန့်မှန်းသော ပုံမှန်ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းရေးစနစ်များတွင် အရေးပါသော အခန်းကဏ္ဍမှ ပါဝင်ပါသည်။
ကြိမ်နှုန်းတုန်ခါမှု စောင်းကြည့်ခြင်း - ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ တုန်ခါမှုအားကောင်းမှုနှင့် ကြိမ်နှုန်းပြောင်းလဲမှုများကို စောင်းကြည့်နိုင်ပါသည်။
အတိုင်းအတာတုန်ခါမှု တိုင်းတာခြင်း - ဘီယာရီင်းအတွင်းရှိ ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ ရွှေ့ပြောင်းမှုကို စောင်းကြည့်နိုင်ပါသည်။
အစောပိုင်း အကွက်ဖမ်းခြင်း - အမျှတမှုမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျှမျ......
အခြေအနေ လေ့လာမှုအတိုင်းအတာ ထောက်ပံ့မှု - ရှည်လျားသောကာလအတွင်း စက်ပစ္စည်းအခြေအနေကို စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် ကြိုတင်ခန့်မှန်းသော ပုံမှန်ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းရေးကို အားပေးပါသည်။
အသိပေးခြင်း အကူအညီ - ပျက်စေးမှုဖြစ်မီ အသိပေးခြင်းများကို စောင်းကြည့်စနစ်များနှင့် ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်ပါသည်။
စနစ်ကာကွယ်ရေး ပေါင်းစပ်မှု - အန္တရာယ်ရှိသော တုန်ခါမှုအဆင့်များတွင် စက်ပစ္စည်းများကို အလိုအလျောက် ပိတ်သော ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အသုံးပြုပါသည်။