Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-04-10-01-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-04-10-01-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-04-10-01-05 |
| Tomhas | 117.5x1.6x2cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.73 ± 0.50 Ω |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 40 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascóir co-axial beag ClickLoc le cosainteoir nascóra, cairde stándúnach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
An BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe is é seo phroib thart ar aghaidh ardghníomhach deartha chun tomhas cruinn gutha agus aistriúcháin meaisíní rothartha i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha. Tá sé cuid den tsraith 3300 XL agus tá sé deartha do fheidhmíochtaí ar ardteocht agus ar ardghutha mar shampla turbsíní, comhphrionnairí, puimpí agus ginearáirí.
Soláthraíonn an bhrúisín seo tomhas iontaofa, gan teagmháil, ar choscadh agus ar shuíomh na ciorcail, agus cuireann sé in iúl luath míbhuanais agus aithníonn sé staid na meicníochta i hinfréistruchtúir chriticiúla.
An Bently Nevada 330103-00-04-10-01-05 is é an 3300 XL 8 mm próib thréithiúil deartha chun monitoráil ard-chruinneachta a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh. Oibríonn sé laistigh de raon leathna teochta ó -52°C go +177°C (-62°F go +350°F), rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha an-ghaolmhar. Tá cás cothrom le 40 mm ag an bpróib agus fad iomlán na sraithe 1.0 méadar (3.3 troigh), ag tacú le suiteáil shaincheapach i spásanna teoranta. Úsáideann an próib ceangalóir ClickLoc co-axial beag le clúdach cosanta chun aird a thabhairt ar tharchur síniala staible agus ar fheabhsú reliabiltacht an cheangail. Tá an t-áisíocht DC ainmnithe aige 7.73 ± 0.50 Ω agus tá snáithín M10 × 1 air chun a bheith socraithe go sláintiúil. Tá an fhad is lú gan shnáithín aige 0 mm agus meastar a mheáchan ag 0.06 kg. Tá an t-aonad certaithe faoi chaighdeáin slándála CSA, ATEX, agus IECEx, rud a chinntíonn gur féidir é a úsáid i ndeisceartanna tionsclaíocha mianaithe. Ina theannta sin, tá sé iomlán comhoiriúnach in aisce le córais 3300 Series 5 mm agus 8 mm, ag ligean do chumasc nó do nuashonrú gan athruithe a dhéanamh ar shuiteálacha reatha.
Inneall In-ard-Teochta
Oibriú iontaofa go dtí 177°C, oiriúnach do thimpeallachta tionsclaíocha an-éagsúla
Fórsa agus fásacht in aghaidh gur féidir leis an bpróib a bheith faoi bhraiteadh ard
Deartha chun léamhanna cruinn a sholáthar faoi bhrú meicniúil trom
Dízel Chompact
Tá struchtúr an phróib bheag in ann é a shuiteáil i spásanna caol nó srianta
Staballacht an shiognála
Déanann ceanglóir ClickLoc cinntiú go mbíonn an ceangal slán agus go laghdaíonn sé caillteanas siognála nó garbhghuth
Comhoiriúnacht Siar
Is féidir é a úsáid mar chionnaitheoir ar phróib 3300 sreathanna sine gan athrú ar an gcóras
Cruinneas ard tomhais
Soláthraíonn sé léamhanna stábla agus atá in ann a athdhéanamh i dtaca le gairdín agus le brioscadh
Comhlíonadh sábháilteachta dearbhaithe
Líonann sé na caighdeáin sábháilteachta tionsclaíocha domhanda (CSA, ATEX, IECEx)
Gníomhachán Beag Eascaine
Laghdóidh an t-ábhar láidir an minicíocht ar chaláiléireacht agus ar ionadú
Seo 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóra a úsáideann meaisíní rothartha criticiúla, lena n-áirítear:
Tuirbíní steame agus gáis i bplandáin leictreachais
Comhphrósóirí i reifinéirí ola & gáis
Pumpa agus mótair i bhfeithicil phetrichimiceacha
Ginntéirí agus córais turba-mheaisíní
Tionchar thionsclaíochta ar thiomáintí rothartha
Ardánacha i mbáid agus suiteáil i dtimpeallachtaí dochracha
Tá sé go háirithe luachmhar i ndaoine ina bhfuil torthaí an mhíshainse ar an bhfearann in ann costais ard díomá nó rioscaí slándála a chruthú.
An BENTLY NEVADA 330103-00-04-10-01-05 3300 XL 8 mm Probe imíonn sé ról lárnach i gcomhshócmhainní monatóireachta stádais an mheaisín agus i gcomhshócmhainní cothabhála réamhchúraimí:
Monatóireacht choscanna: Aithníonn sé athrú ar leibhéal agus ar minicíocht choscanna na ciorcail
Tomhas aistriúcháin raidiálach: Lorgann sé aistriúchán na ciorcail laistigh de na bairnín
Braith luath mhothúcháin: Aithníonn sé míchothrom, mí-chothromú, scagadh agus úsáid bhairnín
Tacaíocht do anailís trénd: Ceadaíonn sé monatóireacht fhadtéarmach stádais agus cothabháil réamhchúraimí
Tacaíocht do threoruithe alárm: Oibríonn sé le comhshócmhainní monatóireachta chun rabhadh a thabhairt roimh mhothúchán
Integráil chosaint chóras: Úsáidtear é i gcomhshócmhainní cosanta a chuireann an t-iascaireacht amach go huathoibríoch faoi leibhéil choscanna neamhsheasmhacha