Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-18-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-18-10-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes is é seo prúib thréithchiorcuit uathach ard-chruaite a dhearadh chun tomhas cruinn a dhéanamh ar choscán na hagóra, ar aistriúchán agus ar shuíomh sa mhaisíní rothartha. Mar chuid den tsraith 3300 XL, cuireann sé monatóireacht gan teagmháil iontach ar fáil do thiomáin industriaile criticiúla, ag cinntiú feidhmíochta stábla i dtimpeallachtaí deacra.
Tá an modhail seo le cabhlach 1,0 méadar, córas nascanna ClickLoc™, agus tógáil láidir as staenlís, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do úsáid thionsclaí ar fad.
An BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes is leis an tsraith 3300 XL 8 mm de bhraithneoirí gairid agus úsáideann teicneolaíocht tomhaltach ard-chruaiteachta gan teagmháil eadarghluaiseach. Tá fad iomlán an chabála 1,0 m (3,3 troigh) aige agus úsáideann sé córas nascanna co-axial bheag ClickLoc™ chun naisc sláintiúla agus iontuigthe a sholáthar. Tá an ceann braithneora déanta as Polyphenylene sulfide (PPS), agus tá an chúlra braithneora déanta as stáinléan AISI 303/304, rud a chinntíonn feithiúlacht agus seasmhacht i dtimpeallachtaí dochartha. Tacaíonn sé le raon leathnaithe teochta oibre ó -51°C go +177°C agus soláthraíonn sé dearadh cumpanach le roghaí insteallta so-ghluaiste. Tá ceadúcháin speisialta tíre san ábhar mar chuid den rogha comhlíontach CN agus tugtar an t-ioncam i mbunaitheach na heagraíochta i mbunaitheach bunaidh.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-18-10-02-CN |
| Tomhas | 1,5x1,3x112 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 = 0,0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 18 = 1,8 orlach |
| Rogha Fad Iomlán | 10 = 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 02 = Nasc co-axial beag ClickLoc™, sreangchaipéal caighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | CN = Ceadúcháin de réir tíre (Tá an Treoir Ghearr le haghaidh Tagairtí Ghearr ar Chéadúcháin CN agus an Litir Fógra Fíoraithe sa rannán íoslódála) |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | Braithneoir chaighdeánach: -51 °C go +177 °C (-60 °F go +351 °F) |
An BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes úsáidtear go forleathan i:
Ceist 1: Cad is ea raon teochta oibriúcháin na mbuailtíní gaire BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 mm?
Freagra: Oibríonn buailtíní gaire BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 mm i dteochtaí ó -51°C go +177°C.
C2: Cén ábhar a úsáidtear i mbraistir thart ar 8 mm BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL?
Freagra: Tá an ceann braisteach déanta as ábhar PPS, agus tá an cás déanta as cruach stainless AISI 303/304.
C3: An gcomhoiriúnach le córais mionscrúdaithe iad braistir thart ar 8 mm BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL?
Freagra: Tá, is comhoiriúnach iomlán le córais mionscrúdaithe Bently Nevada 3300 XL agus le plataformanna mionscrúdaithe stádais.
C4: An gceanglaíonn braistir thart ar 8 mm BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL leis an sreang?
Freagra: Ní hea, úsáideann sé teicneolaíocht reochoirruinte gan teagmháil chun tomhas cruinn a dhéanamh gan teagmháil fisiciúil.