Назва продукту: датчики наближення 3300 XL, 8 мм
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330101-00-18-10-02-CN
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
огляд
| Назва товару | датчики наближення 3300 XL, 8 мм |
| Назва бренду | Бентлі Невада |
| Номер моделі | 330101-00-18-10-02-CN |
| Місце походження | США |
| Гарантія | 12 місяців |
| Спосoby оплати | T/T |
| Відправка | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продаж: |
Ел. пошта: |
WhatsApp: |
|
Цзінь Пей |
Труби BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчики наближення є високоточним зондом наближення вітряного струму, призначеним для точного вимірювання вібрації вала, переміщення та положення в обертаються машинах. Як частина серії 3300 XL, він забезпечує надійний безконтактний моніторинг критичного промислового обладнання, забезпечуючи стабільну продуктивність в складних умовах.
Ця модель має 1,0 метрів кабелю, ClickLocTM з'єднувальної системи, і міцну конструкцію з нержавіючої сталі, що робить її підходить для довгострокового промислового використання.
Труби BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчики наближення є частиною серії індуктивних датчиків наближення 3300 XL діаметром 8 мм і використовує високоточну безконтактну технологію вимірювання вихровими струмами. Загальна довжина кабелю становить 1,0 м (3,3 фута), а для надійного та безпечного підключення застосовується мініатюрна коаксіальна система з’єднань ClickLoc™. Наконечник датчика виготовлений із поліфеніленсульфіду (PPS), а корпус — з нержавіючої сталі марок AISI 303/304, що забезпечує стійкість і надійність у складних умовах експлуатації. Діапазон робочих температур — від −51 °C до +177 °C; компактна конструкція забезпечує гнучкість при монтажі. Виріб має країнні схвалення відповідно до варіанту відповідності CN і поставляється в оригінальній заводській упаковці в новому стані.
| Назва товару | BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчики наближення |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | датчики наближення 3300 XL, 8 мм |
| Номер деталі | 330101-00-18-10-02-CN |
| Розміри | 1,5×1,3×112 см |
| Вага | 0.06кг |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Стан | Новий та оригінальний у заводській упаковці |
| Варіант довжини нерізьбленої частини | 00 = 0,0 дюйма |
| Варіант загальної довжини корпусу | 18 = 1,8 дюйма |
| Варіант загальної довжини | 10 = 1,0 метр (3,3 фута) |
| Варіант з'єднувача та кабелю | 02 = Мініатюрний коаксіальний з’єднувач ClickLoc™, стандартний кабель |
| Опція схвалення регулюючим органом | CN = Страна-отримувач схвалень (довідковий посібник з варіантів схвалень CN та лист про повідомлення для робочого місця розміщені в розділі завантажень) |
| Матеріал наконечника датчика | Поліfenilen сульфід (ППС) |
| Матеріал корпусу датчика | Нержавіюча сталь AISI 303 або 304 (SST) |
| Температура експлуатації та зберігання | Стандартний датчик: від −51 °C до +177 °C (від −60 °F до +351 °F) |
Труби BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм датчики наближення широко використовується в:
П1: Який діапазон робочих температур у датчиків наближення BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм?
В: Датчики наближення BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм працюють у діапазоні температур від −51 °C до +177 °C.
П2: З яких матеріалів виготовлені датчики наближення BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм?
A: Наконечник зонда виготовлений із матеріалу PPS, а корпус виконаний із нержавіючої сталі AISI 303/304.
П3: Чи сумісні датчики наближення BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм із системами моніторингу?
A: Так, вони повністю сумісні з системами моніторингу Bently Nevada 3300 XL та платформами контролю технічного стану.
П4: Чи потрібний фізичний контакт датчиків наближення BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-CN 3300 XL 8 мм із валом?
A: Ні, для точного вимірювання використовується безконтактна технологія вихрових струмів без фізичного контакту.