Ainm Táirge: broscairí Ghlacach 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-00-03-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330905-00-03-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv Proximity Probes is é seo prúib thrachtála eddy current coimhthíochta chompacta, ard-chruinn, a dheantar le haghaidh tomhas gan teagmháil ar choscadh, aistriú agus suíomh na ciorcail i meaisíní rothartha. Mar chuid den tsraith 3300 NSv, tá sé oiriúnach do shuiteálacha ina bhfuil spás teoranta ach fós ag cur chun cinn ardghníomhaíocht agus ionadúlacht.
Tá an prúib seo le tógáil láidir, le aimsiú tapa agus le comhtháthú iontach don timpeallacht, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do ghlacadh i dtionscnaimh monatóireachta tionscnaitheacha.
An BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv Proximity Probes is le cuid den tsraith 3300 NSv de bhrocairí gairdine agus tá aige 8 mm de thraighde an bhrócaire ar airde (±0.01 mm) le raon líneach tomhais 0.08–2.5 mm. Tugann sé freagra tapa le laghad ná 2.5 μs de fhuarú síniala agus oibríonn sé laistigh de raon minicíochta 0.5–12 kHz (±3 dB). Deartha do chomhtháin dromaí, tá raon teochta oibriúcháin ó -50°C go +150°C aige agus cuireann sé cosaint uisce (IP67) ar fáil. Tá an bhrócaire le cabhlach le cásáil fluoropolamair le 90% de chosaint scála agus úsáideann sé ceanglóir co-axial beag ClickLoc le teanga óir ar chontactaí chun tarchur síniala oiriúnach a sholáthar. Tugann sé freisin toilghnéas ard don choscadh suas le 15g barr (2–5000 Hz), tá snáithín cruinn M10×1 ann chun a shuiteáil go slán, agus coimeádann sé raon míniméalach bogadh cabhlach de 25 mm.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330905-00-03-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x112 cm |
| Meáchan | 0.04kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 30 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Raon Témp Oibríochta | -50°C go +150°C |
| Méid Chábail | Cásáil fluoropolamair le 90% de chosaint scála |
| Fáthúlacht Tuarthlaithe | 15g barr @ 2-5000 Hz |
| Ráta IP | Cosaint uisce IP67 |
| Am freagartha | <2.5μs de fhuarú síniala |
| Réim minicíochta | 0.5-12 kHz (±3dB) |
| Diaméadar Sprioc | 8 mm ±0.01 mm ar airde |
| Céannas na treda | M10X1 le críoch dromchla 1.6μm |
| Gutha an tsioláin | 25 mm ar a laghad |
| Deireadh | Teangacha plátáilte ór (tiús 0.8μm) |
| Tomhas an bhogha os cionn | raon líneach 0.08–2.5 mm |
An BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv Proximity Probes úsáidtear go forleathan i:
Ceist 1: Cad is é raon tomhaiste an bhfocuisín próiseachta BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv?
Freagra: Tugann an 330905-00-03-10-02-00 raon tomhaiste líneach ó 0,08 go 2,5 mm, atá oiriúnach do mhothú cruinn ar an gceannra.
C2: Cad a dhéanann na bainc próiseachta BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv oiriúnach do shuiteáilí cumhachta?
Tá a dheisgn cumhachtach agus a mhéid beag an chúis go bhfuil sé oiriúnach do spásanna caol ina bhfuil na bainc chaighdeánacha neamhchomhoiriúnach.
C3: Cén cineál ceangailteora a úsáidtear i mbainc próiseachta BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv?
Úsáideann sé ceangailteora co-axial bheag le teanga óir ar chontactaí chun trasnú síniala oiriúnach a chinntiú.
C4: An gceanglaíonn na bainc próiseachta BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv leis an sreang?
Ní hea, úsáideann sé teicneolaíocht reo eadrom gan theagmháil chun gluaiseacht na sreange a thomhas go cruinn.