Termék neve: 3300 NSv közelségi érzékelőkről
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330905-00-03-10-02-00
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
áttekintés
| Termék neve | 3300 NSv közelségi érzékelőkről |
| Márkanév | Bently Nevada |
| Modellszám | 330905-00-03-10-02-00 |
| Eredet helye | USA |
| Garancia | 12 hónap |
| Fizetési módszerek | T/T |
| Szállítás | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Értékesítés: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
A BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelők ez egy kompakt, nagy pontosságú örvényáramos közelítési érzékelő, amelyet forgó gépek tengelyrezgésének, elmozdulásának és helyzetének érintésmentes mérésére terveztek. A 3300 NSv sorozat részeként optimalizálták olyan telepítésekhez, ahol korlátozott a rendelkezésre álló hely, miközben megtartja a magas teljesítményt és megbízhatóságot.
Az érzékelő erős felépítésű, gyors válaszidővel és kiváló környezeti ellenállással rendelkezik, így ideális igényes ipari figyelőalkalmazásokhoz.
A BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelők a 3300 NSv közelítő érzékelő sorozat része, és egy nagy pontosságú, 8 mm-es érzékelőátmérőt (±0,01 mm) tartalmaz, amelynek lineáris mérési tartománya 0,08–2,5 mm. Kevesebb mint 2,5 μs-os jelkésleltetéssel rendelkezik, és 0,5–12 kHz-es frekvenciatartományban (±3 dB) működik. A durva környezetekhez való alkalmazásra tervezték, így –50 °C-tól +150 °C-ig terjedő üzemi hőmérséklet-tartományban üzemel, és IP67-es vízállóságot biztosít. Az érzékelő fluoropolimer burkolatú kábellel van felszerelve, amely 90%-os árnyékolási fedettséggel rendelkezik, és egy mini koaxiális ClickLoc csatlakozóval van ellátva aranyozott érintkezőkkel a megbízható jelátvitel érdekében. Emellett akár 15 g csúcsértékű rezgésállóságot is nyújt (2–5000 Hz), M10×1-es pontossági menettel rendelkezik biztonságos felszereléshez, és minimális kábelhajlítási sugara 25 mm.
| Termék neve | BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelők |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | 3300 NSv közelségi érzékelőkről |
| Cikkszám | 330905-00-03-10-02-00 |
| Méretek | 1,8x1,6x112 cm |
| Súly | 0,04kg |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Állapot | Új és eredeti gyári csomagolásban |
| Menet nélküli hossz opció | 0 mm |
| Teljes tokhossz opció | 30 mm |
| Teljes hossz opció | 1,0 méter (39 hüvelyk) |
| Csatlakozó és kábel-típus opció | Miniatur koaxiális ClickLoc csatlakozóval ellátott szabványos kábel |
| Ügynökségi jóváhagyási lehetőség | Nem szükséges |
| Működési hőmérsékleti tartomány | -50°C-tól +150°C-ig |
| Hálózat | Fluoropolimer burkolat, 90%-os árnyékolási fedettséggel |
| Rezgési tolerancia | 15 g csúcsérték @ 2–5000 Hz |
| IP besorolás | IP67 vízálló védelem |
| Válaszolási idő | <2,5 μs-os jelkésleltetés |
| Hullámtartomány | 0,5–12 kHz (±3 dB) |
| Sonda átmérő | 8 mm ±0,01 mm pontosság |
| Menetemelkedés | M10×1, 1,6 μm felületi minőséggel |
| Kábelhajlítási sugár | 25 mm minimális |
| Bezárás | Aranyozott érintkezők (0,8 μm vastagság) |
| Tengelyirányú rés mértéke | 0,08–2,5 mm lineáris mérési tartomány |
A BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelők széles körben használt a következőkben:
K1: Mi a mérési tartománya a BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelőknek?
V: A 330905-00-03-10-02-00 lineáris mérési tartománya 0,08–2,5 mm, ami pontos tengelyfigyelésre alkalmas.
K2: Mi teszi a BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelőket alkalmassá kompakt telepítésekre?
V: Kompakt kialakítása és kis méretű érzékelője ideális szűk helyeken való alkalmazásra, ahol a szokásos érzékelők nem férnek el.
K3: Milyen típusú csatlakozó kerül felhasználásra a BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelőkben?
A: A megbízható jelátvitel érdekében aranyozott érintkezőkkel ellátott miniaturizált koaxiális ClickLoc csatlakozót használ.
K4: Szükséges-e érintkezés a tengellyel a BENTLY NEVADA 330905-00-03-10-02-00 3300 NSv közelítési érzékelők esetében?
Nem, a tengelymozgás pontos mérésére érintésmentes örvényáramos technológiát alkalmaz.