Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 xl проксимитор сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330180-X2-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 xl проксимитор сенсор |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330180-X2-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 330180-X2-05 3300 XL Proximitor сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 xl проксимитор сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330180-X2-05 |
| Хэмжээсүүд | 7.8x3x6.2 см |
| Жин | 0.25 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CSA, ATEX, IECEx баталгаажуулалт |
| Ойролцоох датчийн оролт | Хүрэхгүй 3300-ийн цуврал 5 мм, 3300 XL 8 мм ойролцоох зонд болон үргэлжлэх кабелийг хүлээн авна |
| Proximitor сенсорын материал | A308 алюмин |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +100°C (-62°F-с +212°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +105°C (-62°F-с +221°F) |
Түүн Bently Nevada 330180-X2-05 энэ нь хатуу үйлдвэрийн нөхцөлд нарийн төвөгтэй хүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлх......
Түүн BENTLY NEVADA 330180-X2-05 3300 XL Proximitor сенсор 3300 XL Proximitor сенсор, хэсгийн дугаар 330180-X2-05, түүний бүтэц нь индустриал орчинд төвөгтэй нөхцөлд түүний бат бүтэцтэй байхын тулд А308 алюминийн хавтангаас хийгдсэн. Түүний хэмжээ бага: 7.8 × 3 × 6.2 см, жин нь 0.25 кг. Сенсор -52°C–с +100°C хүртэлх температурт тогтвортой ажилладаг, хадгалах температур нь -52°C–с +105°C хүртэлх интервалд бүлгүүр. Түүн дээр нь хүртэлмүүр холболтгүй 3300-сериес 5 мм-ийн зонд эсвэл 3300 XL 8 мм-ийн зонд болон үргэлжлүүр кабель суурьтгаж болно. Систем нь нийт урт 1.0 м (3.3 фут), 5.0 м (16.4 фут) ба 9.0 м (29.5 фут) гурван хувилбарт дэмжинэ. Суурьтгал нь нэмэлт хамрах чадварын тулд DIN-рейк эсвэл стандарт 4 нүхтэй панелд суурьтгаж болно. Төхөөрөмж CSA, ATEX ба IECEx гэрчилгээтүүдтэй бөгсөн, ийнхүү олон улсын аюулгүй бүтэцтүүдийн шаардлагад нийцмүүр.
Хөдөлгөөн ба шилжилтийн өндөр нарийн хэмжилт
Экстрем нөхцөлд ажиллахын тулд өргөн температурт төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төв......
Хүчтэй ЭМИ/РФИ-д төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвөгтэй нөхцөлд түүний төвө......
Нарийнхан суурилуулалт (DIN-рэйл эсвэл панелд суурилуулалт)
Хуучин Proximitor системүүдтэй урвуу ховдруулалт
Хурдан, надёжный, үйлчилгээгүй холболт хийх SpringLoc терминалууд
Доторх цахилгааны тусгаарлалт, нэмэлт тусгаарлагч хавтаснуудын хэрэгцээг арилгаж
Эргэдэг машинерийн хяналт (турбины, компрессорууд, насосууд)
Аж ахуйн автоматик системүүд
Тос, хийний төхөөрөмж
Цахилгаан станцууд
Үйлдвэрлэл, боловсруулах үйлдвэр
Нөхцөл хяналт ба урьдчилан таамагласан засвар үйлчилгээний системүүд
Наад захын бодит цагт хөдөлгөөний ба байрлалын дохио үзүүрлүүд өгдөг
Гомтогтой бүрхүүл, тэнцвэр алдагдал, шафтны хөдөлгөөн зэрэг гомтогтой төлөвүүдийн үлэгсүүдийн танилцухай хугацаанд илрүүлэх дэмжлүүд
Цаг үүрд харуулалт ба зогсоолын командыг идэвхжүүлж, машины хамгаалах системүүдийн үр дүнг сайжруулдөг
Тоног төхөөрөмжийн найдвартай байдлыг ба ажиллах хугацааг сайжруулдөг
Цахилгааны хөрвөлдүү орчинд тогтвортой ажиллахын тулд зохион бүтээдөг