Magaca Alaabta: 3300 XL Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330180-X2-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330180-X2-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330180-X2-05 3300 XL Proximitor Sensor |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330180-X2-05 |
| Cabbirrada | 7.8x3x6.2cm |
| Miisaanka | 0.25 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Gacanta la soo galiyey ee Proximitor | Ugaaraysaa mid ka mid ah 3300-series 5 mm, 3300 XL 8 mm Proximity Probe iyo Cable-ka La Isku Dhowaado |
| Materiilka Proximitor Sensor | A308 Aluminum |
| Caano Caano | -52°C ilaa +100°C (-62°F ilaa +212°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +105°C (-62°F ilaa +221°F) |
Waxaa Bently Nevada 330180-X2-05 waa Proximitor Sensor 3300 XL oo leh kharash weyn oo loo isticmaalo si loo qorsoo xisaabta dhaqsood iyo goobta kuwa lagu qorsoo ee jiray dhinaca gudaha oo caadi ah. Wuxuu shaqeeyaa leh 3300-series 5 mm ama 3300 XL 8 mm Proximity Probe iyo Cable-ka La Isku Dhowaado, taasoo kala duwan ku sameeyaa in ay la isku dhowaado wixii hore ugu qorsoo. Qaarkooda oo leh aluminiam oo caadi ah iyo EMI/RFI oo leh kharash weyn waxay noqon kartaa mid ka mid ah kuwa lagu qorsoo ee kuwa la isku dhowaado.
Waxaa BENTLY NEVADA 330180-X2-05 3300 XL Proximitor Sensor waa sensar 3300 XL Proximitor ka mid ah la isticmaala part number 330180-X2-05, oo dhisay waa aluminiam A308 si loo sameeyo qalaf badan ee xisbiyada industriya. Waa mid ka yar oo leh buuraha 7.8 × 3 × 6.2 cm iyo qalaf badan oo leh 0.25 kg. Sensarku waxay shaqeyn doonaan si guul dar ah ee leh jiritaanka hawada -52°C ilaa +100°C, waxaana ku jira in lagu eegi karo hawada -52°C ilaa +105°C. Waa mid ka mid ah la isticmaala 3300-series 5 mm probe oo aan lahaan dhinaca, ama 3300 XL 8 mm probe la isticmaala wixii la isticmaalo cable extension. Sistaymku wuxuu ku saabsanaya buuraha ka badan ee 1.0 m (3.3 ft), 5.0 m (16.4 ft), iyo 9.0 m (29.5 ft). Sida la isticmaalo waa mid ka yar, oo waxaa laga yaabaa in la isticmaalo DIN-rail mounting ama panel mounting la isticmaalo buuraha caadiga ah ee 4-hole. Alaabtu waa la isticmaalo CSA, ATEX, iyo IECEx, oo waxay hubi doonaan in ay la xiriiraan standaardaha kaalinta dalka ah.
Ku qoran kasta oo sare ee xisaabta xoolo iyo dhexdooda
Dheeriyada sare ee hawada si loo xaqiijiyo xisbiyada quruumka ah
Xoojinta sare ee EMI/RFI, oo la isticmaalo guryaha fiberglass
Sakhaafinta la isticmaalo waa la xiriirka (DIN-rail ama panel mount)
La xiriirka qadarka ka horreysa ee Proximitor
Qaybaha SpringLoc si loo sameeyo xidhiidhka mar dambe, aad ugu yar xidhiidhka iyo xidhiidhka la doonayo in la dhaqmo
Xidhiidhka elektrikada ku jira, taas oo ka dhintay qaybaha xidhiidhka ka duwan
Raadinta alaabta la isticmaalo (turbines, compressors, pumps)
Nidaamka isku dhafan ee industriyada
Waddooyinka ole & gas
Warshadaha korontada
Istishahooda iyo shaqada ujeedada
Nidaamada heerka xaqiiqda iyo kaalinta horumaraya
Ugu sameeyaa isku daynta saxda ah ee xidhiidhka iyo xidhiidhka goobta
Waxay ku saabsanayaan raadinta hore ee xaladaha (misalignment, imbalance, shaft movement)
Waxay kordhinayaan nidaamka iloogga alaabta iyadoo la sameeyo xaaladaha caadi ah iyo xaladaha ka dhintay
Waxay ku saabsataa siinaya in la isticmaalo qiyaasaha iyo waqtiga la isticmaalo
Lagu joojiyey in la isticmaalo si dhaq ah oo la xiriiray in ay la isticmaalo quruxda elektirikada