Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330851-02-000-070-90-00-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330851-02-000-070-90-00-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Түүн Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 мм Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл энэ нь өндөр нарийн төвөгтэй индукц цахилгааны ойрхан бүтээдэг хувиргагч бөхийн үйлдвэрлэлийн төхөөрөмжийн мониторингийн хүрээнд ашиглагддаг. Түүн дотор 3300 XL цувралын хэсэг бөхийн хөдөлгөөний мониторинг, тэнхлэгийн байршлын хэмжилт, эргэлдэг төхөөрөмж (турбины, компрессорын, насосын) хувиргагчийн тулгуур хэмжилтийн хүрээнд өргөн ашиглагддаг.
Энэ сондортой хэрэгсэл нь онцгой механик хүч болон химийн төвөгтөй орчинд төвөгтөй бүх төрлийн нөхцөлд түүний туршилтын үр дүнд үүрдийн ажиллах чадварыг хангах үүрдийн ажиллах чадварыг хангах Polyetheretherketone (PEEK) орцтой, AISI 304 зоосон гангаар хийсэн сондортой хэрэгсэлийн бүрхүүлтэй. 9,0 метр (29,5 фут) урт кабель, M30x2 резьбт бүрхүүл, фабрик-запечатан бүтээлтэй бөөртүүрт сондортой хэрэгсэл нь урт хугацааны тогтвортой ажиллах чадварыг хангаж, нарийн индустриал системүүдэд сургуульд суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршгүй суурилж, хувиршг......
Түүн Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 мм Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл эргэлдэх төхөөрөмжийн системүүдэд чухал нөхцөл шинжилгээний үүрэг гүйцэтгэн, түүнд орно:
Тэнхлэгийн хөдөлгөөний хэлбэлзлийг хэмжих нь тэнхлэгийн тэнцвэрт байдал, зөрүү, механик суулгаа гэх мэт асуудлуудыг илрүүлэх үүрэгтэй
Ажиллах тогтвортой байдлын хувьд тэнхлэгийн тодорхой байрлалыг (байрлалын сенсор) хянах
Хурд болон фазын шинжилгээний хувьд Keyphasor (фазын тулгуур) сигналуудыг үүрдийн ажиллах чадварыг хангах
Тасралтгүй ажиллах горимд бодит цагт төхөөрөмжийн нөхцөл шинжилгээний дэмжлүүр
Төхөөрөмжийн чанар муудаж эхлэх анхны шинжүүдийг илрүүлж, урьдчилан сүүлд хүртэлх засвар үйлчилгээний стратеги боловсруулах
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 мм Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330851-02-000-070-90-00-05 |
| Хэмжээсүүд | 23×23×4.5 см |
| Жин | 0.54 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Сондортой хэрэгсэлийн бүрхүүлийн төрлийн сонголт | M30x2 резьб |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 70ММ |
| Нийт уртын сонголт | 9,0 метр (29,5 фут) |
| Хамгаалалтын Хальсны Сонголт | Хамгаалалтгүй |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Олон төрлийн баталгаажуулалт |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 8,8 ± 1,1 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Пробын хайрцгийн материал | ISI 304 хөнгөн цагаан ган (ХЦГ) |
| Ажиллах болон хадгалалтын температур | 35°C-с +200°C хүртэл (-31°F-с +392°F хүртэл) |
| Бүтээдийн товчхон ажиллах ба хадгалах температур | 24 цагаас бага хугацаанд хамгийн дээд нь +250 °C (482 °F) |
| Дотоодын сорилцооны адаптерын босоо зохицуулалт | 25.4 мм (1.00 in) нийт зам |
Түүн 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 мм ойрхон бүтээдийн сорилцоо 3300 XL 25 мм ойрхан бүтэц тодорхойлогч (эдди гүйдлийн сенсор) бөөрөнхий хүчтүүлэлт, дулаан төдийлүүлэлт үүрд нь PEEK (полиэтерэтеркетон) дүрсүүртэй, коррозидоо төдийлүүлэлт үүрд нь AISI 304 зөөлөн гангаар хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийснээр хийс......
Түүн 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 мм ойрхон бүтээдийн сорилцоо түүн дээрх турбулент гүйдлийн дохионы өндөр нарийн төвөгтэй дамжуулалт хийн шуугианы нөлөөллийг хамгийн бага бүрдүүлж, хөдөлгөөнт ачаалал их бүхий ба температур өндөр бүхий экстремум индустриал орчинд тогтвортой ажиллах чадварыг хангаж. Түүний ажиллах температур хүрээ -35°C-с +200°C (-31°F-с +392°F) хүртэл бөглөн, хүртэл 24 цаг хүртэлх хугацаанд температурын богино хугацааны төвөгтэй нөлөөллийн хүрээ 250°C (482°F) хүртэл бөглөн. Түүн дээрх 9 метр урт, алдагдал бага кабель нь урт зайн дохионы найдвартай дамжуулалтыг хангаж, урт хугацааны хэмжилтийн нарийн төвөгтэй бүхий тогтвортой бүтэцтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүлэлтүүл......
Асуулт 1: Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05-ийн бат бүтэцтүүлэлтийг сайжруулахад ямар дизайн элементүүд нөлөөлж?
Түүний удаан эдэлгээ нь өндөр хатаах, халуун эсэргүүцэлтэй PEEK зонсын үсрээс, хүчирхэг халдвар тэсвэртэй, механик хамгаалалтыг хангасан AISI 304 зэслэгт хүрэхгүй зөөврийн хашаанаас үүдэлтэй юм.
А2: Яагаад Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05-ийн суурилуулах нь уян хатан байдаг вэ?
Түүн 330851-02-000-070-90-00-05 Сурвалжлах m30x2 сэлбэгтэй суурилуулах системийг, өргөтгөсөн хүрээний 9 метрийн кабелийг, өөр өөр машин тоног төхөөрөмжийн тохируулалтад дасан зохицох 25.4 мм-ийн түвшний тохируулгаг дэмждэг.
А3: 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 мм ойрын зонхилын зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт зэвсэгт
Цэрэггүй загвар 330851-02-000-070-90-00-05 суурилуулах ажлыг хялбар болгож, зардлыг бууруулж, нэмэлт механик хамгаалалт шаардлагагүй стандарт үйлдвэрлэлийн орчинд тохиромжтой.
А4: 330851-02-000-070-90-00-05 дугаарт кабелийн урт ямар ашиг тустай вэ?
9 метр урт кабелийн 330851-02-000-070-90-00-05 удалгүй хяналтын системүүдээс тавихыг хүлээж, том ба нарийн үйлдвэрлэлийн техник төхөөрөмжүүдийн бүтцийн хувьд тааламжтайд тооцогддод.