Magaca Alaabta: 3300 XL 25 mm korka xiriirka
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330851-02-000-070-90-00-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 25 mm korka xiriirka |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330851-02-000-070-90-00-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 mm Proximity Probe waa qorsho la xiriira karaan oo leh heerka sare ee ku saabsan qaybta dhaqameedka iyo qaybta ugu muhiimsan ee qaybaha dhaqameedka. Waa qayb ka mid ah 3300 XL iyo la isticmaalo badan ee ku saabsan in la xiriira dhaqameedka, in la xiriira goobta shaftiga, iyo xiriirka Keyphasor ee qaybaha dhaqameedka la isticmaalo qaybaha dhaqameedka la isticmaalo turbaan, kompreesaar, iyo pump.
Tani waa qorsho oo leh dhinac ka mid ah Polyetheretherketone (PEEK) si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, laakiin waxa uu lahaa qorsho oo leh dhinac ka mid ah AISI 304 stainless steel si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya......
Waxaa Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 mm Proximity Probe waxa uu sameeyaa shaqada muhiimka ah ee ku saabsan xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya, taasoo leh:
Ku xisaabin korka shaqo ee ku jira xagga qalafka si loo ogaado xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya
Ku xisaabin xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka (ku xisaabin xagga dhexe) si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya
Ku siiyaa isku darro ee Keyphasor (is-ku-darro ee xagga dhexe) si loo sameeyo xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya
Ku caawinaya xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya ee ku jira xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya
Ku caawinaya xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya ee ku jira xagga dhexe ee ku jira xagga qalafka iyo xagga kimiya
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 25 mm korka xiriirka |
| ISIMKA QOOR | 330851-02-000-070-90-00-05 |
| Cabbirrada | 23x23x4.5cm |
| Miisaanka | 0.54 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Nooca qorshada | M30x2 xarriir |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 70mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 9.0 mitir (29.5 fuut) |
| Kabalka Qoyska | Maya Qalabka La Tala Galay |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Tusaale muuqda ah |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 8.8 ± 1.1 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | ISI 304 dhinac-dhaxximaha (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | 35°C ilaa +200°C (-31°F ilaa +392°F) |
| Guddiga Dhammaan ee Xasiloonida iyo Xadgudubka | +250 °C (482 °F) ugu badan 24 saac ka yar |
| Xagga Qoorta ee Qorshaha Qaadista | 25.4 mm (1.00 in) dhammaan xagga qaadista |
Waxaa 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 mm Qorsho Proximity waa qorsho proximity 3300 XL 25 mm (qorsho eddy current) oo leh qalabka PEEK (Polyetheretherketone) si loo dhisay in la isticmaalo karo ka badan iyo gaar ahaan in la xoojiyo jiritaanka jabin, iyo qalabka dhinaca gacanta ah ee AISI 304 si loo dhisay in la xoojiyo korro. Wuxu isticmaala qalabka la xidhiidhaa M30x2 iyo kabelka 9.0 mitir (29.5 fuut) si loo dhisay in la qaado dhammaan dhammaadka dhisidda. Qalabka wuxu leeyahay qalabka aan leeyo qalabka la xidhiidhaa si loo fududeeyo iyo si loo xariiro, iyo habka la xariiro 25.4 mm (1.00 in) ee qorshada dhinaca sare ee qorshada. Wuxu siiya qorsho elektrik ah oo dhaqmeed ah oo leh qorsho DC ee 8.8 ± 1.1 Ω, iyo waxyaabaha la xiriira in la isticmaalo qoraalaha la xiriira ee dhammaan qoraalka industriyada. Qorshadu wuxu la xidhiidhaa kuwa dhammaan ee ugu horreeyey ee ugu dhowaansho ee qorshada, iyo waxyaabaha la xiriira ee 23 × 23 × 4.5 cm iyo buurka 0.54 kg, iyo waxa la sameeyay ee Maraykanka iyo la soo diray ee Xiamen, Shina.
Waxaa 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 mm Qorsho Proximity u siiya kala goyska sare ee isku dhafan ee korontada eddy ka yimid waxa uu ku jiraa xadgudubta yar ee qalbiga iyo u dhisay si loo sameeyo awood la leh inuu ku noqdo qalbiga mararka badan ee xagga industriyada, taasoo leh xagga qalbiga iyo xagga teperacherra sare. Wuxuu shaqayaa gudaha xagga teperacherra oo leh -35°C ilaa +200°C (-31°F ilaa +392°F), iyo xagga teperacherra oo dhan oo leh 250°C (482°F) ka yar marka laga bilaabo 24 saac. Wuxuu siiya awood la leh inuu ku noqdo kala goyska sare ee xagga 9 mitir oo leh xadgudubta yar ee cable-ka, iyo wuxuu dhisay si loo sameeyo kala goyska yar ee koronta si loo sameeyo kala goyska sare ee xagga dheer. Qorshaha wuxuu leh awood la leh inuu ku noqdo shaqo dhexdooda oo leh xagga caafimaadka oo leh oil & gas, ujeedinta ammaanka, iyo ujeedinta qalbiga sare, iyo wuxuu dhisay si loo sameeyo isku dhafan oo leh awood sare ee xagga qalbiga iyo xagga meelaha.
Su’aal 1: Maxay waxyaabaha dhisida oo ku saabsanaya awood la leh inuu ku noqdo qalbiga Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05?
Dhacda ku jira waxyaalaha la isticmaalo waa quruxa PEEK, taasoo leh xaqiijinta sare ee ka dhacaya iyo xaqiijinta sare ee celiyaha, iyo quruxa dhinaca AISI 304, taasoo leh xaqiijinta sare ee ka dhacaya iyo iloogta mekaanika ah.
Su’aal 2: Maxay sababta ugu yar ee ku saabsan in la dhisayo Bently Nevada 330851-02-000-070-90-00-05?
Waxaa quruxa 330851-02-000-070-90-00-05 wuxuu ku saabsan karaa dhinaca M30x2 ee la isticmaalo dhisida, kabelka 9 mitir ah si loo hagaajiyo inta badan, iyo guurka 25.4 mm ee dhinaca joogtada si loo sameeyo dhisida caadi ah ee ku saabsan isku dhafan kala duwan ee mashinetada.
Su’aal 3: Maxay faaidadda quruxa aan la isticmaalo iloogta mekaanika ah ee quruxa 330851-02-000-070-90-00-05 3300 XL 25 mm ee ku saabsan isku dhafan?
Quruxa aan la isticmaalo iloogta mekaanika ah ee 330851-02-000-070-90-00-05 wuxuu muujiyaa in dhisida ay la fahmi karo, waxay ka saaraysaa lacagta, iyo waxay noqon karaan ku saabsan isku dhafan caadiga ah ee dunida shaqada, taasoo leh xaqiijinta mekaanika ah ee aan la isticmaalo.
Su’aal 4: Maxay faaidadda kabelka ee 330851-02-000-070-90-00-05?
Kabelka 9 mitir ah ee 330851-02-000-070-90-00-05 wuxuu uga saarayaa kuwa la isticmaalo remote placement ka soo gudbiyey systems, taasoo waxa uu leeyahay qalbiga ah oo kala duwan ee machinery industrial ee weyn ama xun.