Бүтээдийн нэр: Дисплейн холбогч модуль
Брэнд нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 3500/93 135799-01
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп :+86 18159889985
Имэйл :[email protected]
Брэндийн нэр: |
Bently Nevada |
Загварын дугаар: |
3500/93 135799-01 |
Үндэсний газар: |
АНУ |
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа: |
нөөцөд |
Төлбөрийн нөхцөл: |
T/T |
|
Борлуулалтын менежер: |
Stella |
|
Имэйл илгээх: |
|
|
WhatsApp-аар холбогдох: |
| Зүйл | Тайлбар |
|---|---|
| Загвар | 3500/93 135799-01 |
| Системийн төрөл | Төхөөрөмжийн хамгаалах системийн дисплей |
| Харуулгын урт | 640 × 200 цэгт матриц LCD |
| Тогтвортой хэрэгслүүд | Рак / Панель / Төрөл / Тусгаарлагдсан |
| Харилцаа | RS-422 / Modbus-т зөрүүгүй |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | хамгийн их 15,5 Вт |
| Ашиглалтын температур | -20°C-с +65°C хүртэл |
| Хадгалах температур | -40°C тэй +85°C |
| Дэлгэцийн нэгжийн хэмжээ | 203.2 × 412.8 × 31.2 мм |
| Дэлгэцийн нэгжийн жин | 2.1 кг |
| Хэмжээний жин | 0.82 кг |
| Оролт/Гаралт модулийн жин | 0.38 кг |
Түүн 3500/93 135799-01 Системийн дисплей нь API 670 стандартын шаардлаж буй машиний нөхцөлд холбогдмуйн үүрэгт визуализацийн интерфейс юм Bently Nevada 3500 Төхөөрөмжийн хамгаалалтын систем , бүх системийн үйл явдлыг, тревогийн бүртгэлийг, модуль түвшний диагностикуудыг харах боломж олгох бөөртүүр ажилчдын мониторингийн үр дүнг сайжруулж, бодит цагт машины нөхцөлд хандах боломж олгох
Түүн 3500/93 135799-01 нь тавиур, панель, гадаргуу, тусгаарласан суурьлуулалтын олон төрлийн суурьлуулалтын аргуудыг дэмжинэ, түүн дагаад удирдлагын танхимуудад эсвэл холын мониторингийн станцуудад нь хамгийн тохиромжтой интеграци хангаж, 3500-р тавиурын холболт Display Interface Modules (Дисплей Интерфейс Модулиуд) ашиглан гладко хийгдэнэ, бүх локаль ба урт зайн холболтуудыг дэмжинэ
Индустриал орчинд зориулан бүтээдгүй 3500/93 135799-01 вибраци, реле, Keyphasor өгөгдлүүдийн тод графикийн ба текстүүдийн визуализацийг үзүүрлэн, чухал эргэдэг машинуудын хувьд шийдвэр гаргах хурдыг, төхөөрөмжийн хамгаалах найдвартай байдлыг сайжруулж
Асуулт 1: 3500/93 135799-01-ийн үндсэн үүрэг юу вэ?
Хариулт 1: Түүн дээр машин техник хамгаалах, хянах системийн өгөгдлүүдийн бодит цагт дүрслэл үзүүрлүүлнүү.
Асуулт 2: Түүн Bently Nevada 3500 системтэй зовхимтой юу?
Хариулт 2: Тийнхүү, түүн 3500 Машин Техник Хамгаалах Системтэй бүрэн интеграцлагдмүү.
Асуулт 3: Түүн ямар өгөгдлүүдийг дүрслүүлнүү?
Хариулт 3: Түүн хөдөлгөөн (вибраци), аюулд харуул, системийн үйл явдлууд, модульд холбогдох төлөвийн мэдээллийг дүрслүүлнүү.
Асуулт 4: Ямар суурьлуулалтын сонголтууд байдаг вэ?
Хариулт 4: Түүн тавиур, панель, гадаад тал, хувийн суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр......
Асуулт 5: Түүн холын зайнд суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүхлээр нь суурьлугаар бүх......
Хариулт 5: Тийнхүү, түүн гадаад цахилгаан хүчдлийн сургалт ашиглан урт зайнд ажиллах чадвартай.
| Дугаар | Тайлбар |
|---|---|
| 135785-01 | 3500/93 Дисплейн нэгж, гэрлүүрт бүрхүүлгүй |
| 135785-02 | 3500/93 Дисплейн нэгж, гэрлүүрт бүрхүүлтэй |
| 137412-01 | 3500/93 Гарын арилжаа |
| 135799-01 | 3500/93 Дисплейн холбогч модуль |
| 135799-02 | 3500/93 Дисплейн холбогч модуль (зөвхөн A05 сонголттой хамт ашиглах) |
| 135813-01 | 3500/93 Дисплейн холбогч оролт/гаралт модуль |
| 136634-0010-01 | 10 фут (3 метр) кабель (ПВХ) |
| 136634-0050-01 | 50 фут (15 метр) кабель (ПВХ) |
| 136634-0050-02 | 50 фут (15 метр) кабель (Тефлон) |
| 136634-0100-01 | 100 фут (30 метр) кабель (ПВХ) |
| 136634-0100-02 | 100 фут (30 метр) кабель (тефлон) |
| 130121-02-01 | 500 фут (152 метр) уртасгагч кабель (ПВХ) |
| 130121-02-02 | 500 фут (152 метр) уртасгагч кабель (тефлон) |
| 02200271 | 115 В перем. гүйдэлт гадаад цахилгаан хангамж |
| 02200272 | 230 В перем. гүйдэлт гадаад цахилгаан хангамж |
| 138227-01 | Кабелийн адаптер |
| 146085-01 | Эрчим хүчний кабель |
| 137224-01 | Системийн суурьлугч бүрдэл (A01 & A05 сонголтуудын хувьд хуудас метал) |
| 04309007 | системийн суурьлугч бүрдлийн хувьд 4-40 x 0.63 Филипс толгойт тавиур (4 ширхэг шаардлагатай) |