Име на продукта: Модул за интерфейс на дисплея
Име на марка: Bently Nevada
Моделен номер: 3500/93 135799-01
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp :+86 18159889985
Имейл :[email protected]
Търговска марка: |
Бентли Невада |
Моделен номер: |
3500/93 135799-01 |
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО: |
САЩ |
Подробности за опаковката: |
Оригинално ново, фабрично запечатано |
Срок за доставка: |
на склад |
Условия за плащане: |
Т/T |
|
Мениджър по продажби: |
Стела |
|
Изпратете имейл: |
|
|
Контакт чрез WhatsApp: |
| Артикул | Описание |
|---|---|
| Модел | 3500/93 135799-01 |
| Тип на система | Дисплей за система за защита на машини |
| Размер на дисплея | lCD матричен дисплей с разрешение 640 × 200 точки |
| Опции за монтаж | Релсов монтаж / панелен монтаж / монтаж на предна плоча / самостоятелно изпълнение |
| Комуникация | RS-422 / съвместим с Modbus |
| Консумация на енергия | макс. 15,5 W |
| Работна температура | -20°C до +65°C |
| Температура на съхранение | -40°C до +85°C |
| Размер на показателната единица | 203,2 × 412,8 × 31,2 мм |
| Показание на теглото на единица | 2.1 кг |
| Тегло на модула | 0.82 кг |
| Тегло на I/O модула | 0.38 кг |
Тръбите 3500/93 135799-01 Системен дисплей е специализиран интерфейс за визуализация, предназначен за Система за защита на машините Bently Nevada 3500 , който осигурява достъп в реално време до данни за състоянието на машината в съответствие със стандарта API 670. Той позволява на операторите да преглеждат системни събития, регистри на тревоги и диагностика на ниво модул, за подобряване на ефективността на мониторинга.
Тръбите 3500/93 135799-01 поддържа множество методи за инсталиране, включително в стойка, на панел, на лицева плоча и самостоятелно монтиране, което осигурява гъвкава интеграция в контролни зали или отдалечени станции за мониторинг. Той се свързва безпроблемно със стойката 3500 чрез модули за интерфейс на дисплея и поддържа както локална, така и комуникация на разширено разстояние.
Проектиран за индустриални среди, 3500/93 135799-01 осигурява ясна графична и текстова визуализация на данни за вибрации, реле и Keyphasor, което ускорява вземането на решения и повишава надеждността на защитата на оборудването в критични приложения с въртящи се машини.
В1: Каква е основната функция на 3500/93 135799-01?
О1: Тя осигурява реалновременен дисплей на данни от системата за защита и мониторинг на машините.
В2: Съвместима ли е с системата Bently Nevada 3500?
О2: Да, тя е напълно интегрирана със системата за защита на машините 3500.
В3: Какви данни може да показва?
О3: Показва вибрации, аларми, системни събития и информация за статуса на модулите.
В4: Какви са наличните опции за монтиране?
О4: Поддържа монтаж в рамка, на панел, на фасада и самостоятелен монтаж.
В5: Поддържа ли отдалечен инсталиране?
A5: Да, може да работи на разширени разстояния чрез външни опции за захранване.
| Номер | Описание |
|---|---|
| 135785-01 | дисплейна единица 3500/93, без подсветка |
| 135785-02 | дисплейна единица 3500/93, с подсветка |
| 137412-01 | ръководство за 3500/93 |
| 135799-01 | интерфейсен модул за дисплей 3500/93 |
| 135799-02 | интерфейсен модул за дисплей 3500/93 (използва се само с опция A05) |
| 135813-01 | интерфейсен I/O модул за дисплей 3500/93 |
| 136634-0010-01 | кабел 10 фута (3 метра) (PVC) |
| 136634-0050-01 | кабел 50 фута (15 метра) (PVC) |
| 136634-0050-02 | кабел 50 фута (15 метра) (тефлон) |
| 136634-0100-01 | кабел 100 фута (30 метра) (ПВХ) |
| 136634-0100-02 | кабел 100 фута (30 метра) (тефлон) |
| 130121-02-01 | удължителен кабел 500 фута (152 метра) (ПВХ) |
| 130121-02-02 | удължителен кабел 500 фута (152 метра) (тефлон) |
| 02200271 | Външен захранващ блок за 115 V променлив ток |
| 02200272 | Външен захранващ блок за 230 V променлив ток |
| 138227-01 | Адаптер за кабел |
| 146085-01 | Захранващ кабел |
| 137224-01 | Монтажен комплект за системата (листова стомана за опции A01 и A05) |
| 04309007 | винт с филипсова глава 4-40 × 0,63 инча за монтажния комплект на системата (изискват се 4 бр.) |