Име на продукта: Вибрационен монитор за аеродеривативна газова турбина
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 3500/44M 176449-03
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | Вибрационен монитор за аеродеривативна газова турбина |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 3500/44M 176449-03 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби |
Имейл |
|
|
Джим Пей |
Тръбите Bently Nevada 3500/44M 176449-03 Аеродеривативен GT вибрационен монитор е високопроизводителен 4-канален модул за наблюдение, предназначен за аеродеривативни газови турбини. Той е част от системата за защита на машините от серия 3500 и е проектиран да осъществява непрекъснато условно обработване, наблюдение и анализ на входните сигнали, свързани с вибрации, от множество типове сензори, включително велометри, акселерометри и дистанционни датчици. Устройството осигурява функции за диагностично и защитно наблюдение в реално време, за да гарантира безопасна и надеждна работа на турбината.
| Име на продукта | Bently Nevada 3500/44M 176449-03 Аеродеривативен GT вибрационен монитор |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | Вибрационен монитор за аеродеривативна газова турбина |
| Номер на част | 3500/44M 176449-03 |
| Измерения | 2,5 × 25,2 × 24 см |
| Тегло | 0.82кг |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Работна температура | –30°C до +65°C (–22°F до +150°F) |
| Влажност | 95 %, без кондензация |
| Консумация на енергия | 7,7 W, типично. |
| Аеро GT I/O | По-голямо от 95 kΩ (входове за приближение и ускорение) |
| Вход/изход за приближение/скоростомер и многофункционален вход/изход за приближение/скоростомер | 10 kΩ за приближение/ускорение, 3,5 MΩ за скоростомер |
| LED индикатор „OK“ | Указва, че вибрационният монитор 3500/44M за аеродеривативни газови турбини работи правилно. |
| Изходен импеданс | 550 Ω |
| Захранване за преобразувател | 23 Vdc номинално при максимум 43 mA |
| Директен сигнал | 4 Hz до 30 kHz, –3 dB |
| Честота на долен филтър | 200 Hz (–3 dB) |
| Честота на горен филтър | 25, 75 или 100 Hz (-3 dB) |
Тръбите 3500/44M 176449-03 Монитор за вибрации на аеродеривативна газова турбина работи в температурен диапазон от -30 °C до +65 °C (-22 °F до +150 °F) и поддържа относителна влажност до 95 % без кондензация. Конструиран е за промишлено монтиране в стойка и е подходящ за сурови среди като турбинни и електроцентрали. Системата е проектирана за стабилна, непрекъсната работа по мониторинг с типична мощност 7,7 W.