Termék neve: Légcsavaros gázturbinás rezgésfigyelő
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 3500/44M 176449-03
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
áttekintés
| Termék neve | Légcsavaros gázturbinás rezgésfigyelő |
| Márkanév | Bently Nevada |
| Modellszám | 3500/44M 176449-03 |
| Eredet helye | USA |
| Garancia | 12 hónap |
| Fizetési módszerek | T/T |
| Szállítás | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Értékesítés |
|
|
|
Jim Pei |
A Bently Nevada 3500/44M 176449-03 aeroderivatív gázturbina rezgésfigyelő ez egy nagy teljesítményű, 4 csatornás figyelőmodul aeroderivatív gázturbinákhoz. A 3500 sorozat gépvédő rendszerének része, és úgy lett kialakítva, hogy folyamatosan előkészítse, figyelje és elemezze a rezgéshez kapcsolódó bemenő jeleket többféle érzékelőtípustól, például sebességmérőktől (velomitoroktól), gyorsulásmérőktől és közelítési érzékelőktől. Az egység valós idejű diagnosztikai és védő figyelési funkciókat biztosít a turbina biztonságos és megbízható üzemeltetése érdekében.
| Termék neve | Bently Nevada 3500/44M 176449-03 aeroderivatív gázturbinás rezgésfigyelő |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | Légcsavaros gázturbinás rezgésfigyelő |
| Cikkszám | 3500/44M 176449-03 |
| Méretek | 2,5 × 25,2 × 24 cm |
| Súly | 0.82kg |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Működési hőmérséklet | –30 °C-tól +65 °C-ig (–22 °F-tól +150 °F-ig) |
| Páratartalom | 95%, nem kondenzáló |
| Teljesítményfogyasztás | 7,7 W, tipikus. |
| Aero GT I/O | 95 kΩ-nál nagyobb (közelségi érzékelő és gyorsulás bemenetek) |
| Közelségi/Sebességmérő I/O és Többmódos közelségi/Sebességmérő I/O | 10 kΩ közelségi/gyorsulásmérőhöz, 3,5 MΩ sebességmérőhöz |
| OK LED | Jelzi, amikor a 3500/44M Aeroderivatív GT rezgésfigyelő megfelelően működik. |
| Kimeneti ellenállás | 550 Ω |
| Átalakító tápegység | 23 V egyenfeszültség névleges érték, legfeljebb 43 mA |
| Közvetlen jel | 4 Hz–30 kHz, –3 dB |
| Aluláteresztő sarokfrekvencia | 200 Hz (–3 dB) |
| Felüláteresztő sarokfrekvencia | 25, 75 vagy 100 Hz (–3 dB) |
A 3500/44M 176449-03 Aeroderivatív GT rezgésfigyelő –30 °C és +65 °C (–22 °F és +150 °F) közötti hőmérséklet-tartományban működik, és legfeljebb 95 % nem lecsapódó páratartalmat támogat. Ipari, sínekre szerelhető kivitelre tervezték, és alkalmas súlyos környezeti feltételekhez, például turbinás és villamosenergia-termelő létesítményekhez. A rendszer stabil, folyamatos figyelési működésre épült, tipikus teljesítményfelvétele 7,7 W.