Ürün adı: Aeroderivatif GT Titreşim İzleme Cihazı
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 3500/44M 176449-03
Menşei Yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18020776782
Email: [email protected]
genel Bakış
| Ürün adı | Aeroderivatif GT Titreşim İzleme Cihazı |
| Marka Adı | Bently Nevada |
| Model Numarası | 3500/44M 176449-03 |
| Üretim Yeri | ABD |
| Garanti | 12 Ay |
| Ödeme Yöntemleri | T\/T |
| Sevkiyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
E-posta |
|
|
Jim Pei |
The Bently Nevada 3500/44M 176449-03 Aero-Türevli GT Titreşim İzleme Cihazı aero-türevli gaz türbini uygulamaları için tasarlanmış, yüksek performanslı dört kanallı bir izleme modülüdür. Bu cihaz, 3500 Serisi makine koruma sisteminin bir parçasıdır ve Velomitor’lar, ivmeölçerler ve yakınlık probu gibi çoklu sensör tiplerinden gelen titreşimle ilgili giriş sinyallerini sürekli olarak koşullandırmak, izlemek ve analiz etmek üzere geliştirilmiştir. Cihaz, türbinin güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlamak amacıyla gerçek zamanlı tanısal ve koruyucu izleme işlevleri sunar.
| Ürün adı | Bently Nevada 3500/44M 176449-03 Aeroderivatif GT Titreşim İzleme Cihazı |
| Üretici | Bently Nevada |
| Ürün Tipi | Aeroderivatif GT Titreşim İzleme Cihazı |
| Parça Numarası | 3500/44M 176449-03 |
| Boyutlar | 2,5x25,2x24 cm |
| Ağırlık | 0.82kg |
| Gönderim yeri | Xiamen, Çin |
| Menşei Ülkesi | ABD |
| ÇalışmaSıcaklığı | –30 °C ila +65 °C (–22 °F ila +150 °F) |
| Nem | 95%, Condense Edilmemiş |
| Güç Tüketimi | 7,7 Watt, tipik değer. |
| Aero GT G/Ç | 95 kΩ'tan büyük (Yakınlık sensörü ve ivme girişleri) |
| Yakınlık/Hızölçer G/Ç ve Çoklu Mod Yakınlık/Hızölçer G/Ç | yakınlık/Ivme için 10 kΩ, Hızölçer için 3,5 MΩ |
| BAŞARILI LED | 3500/44M Aeroderivatif GT Titreşim İzleme Cihazının doğru çalıştığını gösterir. |
| Çıkış empedansı | 550 Ω |
| Transdüser Güç Kaynağı | nominal 23 Vdc, maks. 43 mA |
| Doğrudan sinyal | 4 Hz ile 30 kHz arası (-3 dB) |
| Alçak geçiren köşe frekansı | 200 Hz (-3 dB) |
| Yüksek geçiren köşe frekansı | 25, 75 veya 100 Hz (-3 dB) |
The 3500/44M 176449-03 Aero-Türevli GT Titreşim İzleme Cihazı –30 °C ila +65 °C (–22 °F ila +150 °F) sıcaklık aralığında çalışır ve %95’e kadar yoğuşmasız nem oranını destekler. Endüstriyel raf montajlı kurulum için tasarlanmıştır ve türbin ve enerji üretim tesisleri gibi zorlu ortamlara uygundur. Sistem, tipik güç tüketimi 7,7 W olacak şekilde kararlı ve sürekli izleme işlemi için geliştirilmiştir.