Бүтээгдэхүүний нэр: 35 мм Ойрхан бүсийн сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 76683-90
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
Bently Nevada 35 мм Өргөтгөн хамрах ойрхан бүсийн сенсор
76683-90 Ялгаварын өргөтгөл хяналтын сенсор
Дулаан турбина дээрх өндөр температурт ажилладаг Proximitor® сенсор
7200 цувралын 35 мм Ойрхан бүсийн сигналын нөхцөлдүүлэгч
Өргөтгөн хамрах вихрь гүйдлийн Proximitor нэгж
Түүхий материалд зориулж үйлдвэрлэсэн ялгаварын өргөтгөл хэмжилтийн сенсор
35 мм Турбина байршлын хяналтын сенсор
A380 алюминий Proximitor сигналын боловсруулалтын модуль
Уурхай турбины хавтгайн төвд нь үүсгэх сенсор
Дулаан төлөөлөх техник хамгаалалтын ойрхан бүүрхүүр сенсор
Түүн 76683-90энэ нь дунд болон том уурхай турбинуудад нарийн зөрүүн төвд нь үүсгэх (DE) ба шафтны байршлыг хянах зориулалттай 35 мм-ийн дулаан төлөөлөх ойрхан бүүрхүүр сенсор юм. Тэр нь 7200 серийн пробка, үргэлжлүүр кабель, а такүүн ойрхан бүүрхүүр сенсорыг агуулж, шафтны шилжилтийн сигналыг бүүрхүүр системд ашиглаж болох цахилгаан гаралтанд нөхцөлдүүлж, хувиргаж өгдөг 35 мм-ийн ойрхан бүүрхүүр хувиргагч системийн нэг хэсэг юм.
76683-90 загвар нь хэмжилтийн хүрээ 4 мм-с илүү бөлгөөнүүд ба ажиллах температур 125°C-с илүү бөлгөөнүүдтүүн зориулалттай. Тэр нь чухал турбины ажиллах нөхцөлд тогтвортой сигналын нөхцөлдүүлэлтийг хангаж, экстремум нөхцөлд ротор-статорын төвд нь үүсгэх ба шафтны шилжилтийг нарийн хянахыг хангаж өгдөг.
Сенсор нь түүнд онцгой төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэй нөхцөлд хурц төвөгтэ......
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 76683-90 35 мм Проксимитор сенсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 35 мм Ойрхан бүсийн сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 76683-90 |
| Хэмжээсүүд | 7.8x6x4.8 см |
| Жин | 0.28KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Сонголтын тайлбар | Нийтлэг системийн цахилгаан урт 9 метр |
| Ажиллах болон хадгалалтын температур | –34°C – +100°C (–29°F – +212°F) |
| Харьцангуй чийгшил | +2°C – +100°C (+35°F – +212°F) хүртэлх температурт 95% нисэж байгаа чулуулагч бүрхүүл (конденсат үүсэхгүй), холболтын газрууд хамгаалалтанд байхад |
| Оруулах | Хослолтгүй 7200 дугаарын 35 мм ойрхон бүрхүүлт сенсор ба үргэлжлүүлэх кабель хүлээн авдаг |
| Хүч | –18 Втц – –24 Втц, хамгийн их хэрэглээ 12 мА |
| Гаралтын эсэргүүцэл | 50 Ω |
| Proximitor® сенсорын материал | A380 алюмин |
| Талбарт утасны холбогч | гурван утас бүхий хамгаалалттай триад, Proximitor® сенсор ба мониторын хооронд хамгийн их зай 305 м (1000 фут) |
Асуулт 1: 76683-90-ийн үндсэн хэрэглээ юу вэ?
Хариулт 1: 76683-90парын турбинахүүдэд дифференциал төлөрөл ба хавтгайн байршлыг хянахад ашигладаг.
Асуулт 2: 76683-90-той совместим (нүүрлэж ажиллах) сонорын ямар төрөл байдаг?
Хариулт 2: 76683-907200 цувралын 35 мм ойрхан байршлын сонор ба үргэлжлүүр кабельтэй нүүрлэж ажиллах чадвартай.
Асуулт 3: 76683-90-ийн ажиллах температуртүрүүл юу вэ?
Хариулт 3: 76683-90−34°C-с +100°C (−29°F-с +212°F) хооронд ажиллаж чаддаг.
Асуулт 4: 76683-90-ийн бүрхүүлийн материал юу вэ?
Хариулт 4: 76683-90бүрхүүлийн материал нь түрүүлдүүр, коррозидоо тустай A380 алюминийн хавтга.
Асуулт 5: 76683-90-ийн дэмжих максимал системийн электрик урт юу вэ?
Х5: 76683-90нийт системийн электрик уртыг хамгийн ихдээ 9 метр хүртэл дэмжинэ.
Асуулт 6: 76683-90-ийн хүчдлийн шаардлага юу вэ?
Хариулт 6: 76683-90хамгийн ихдээ 12 мА гүйдэл хэрэгцүүн, −18 ВТГ–с −24 ВТГ хүчдлийн хоолойд ажилладаг.
Асуулт 7: 76683-90-д ямар төрлийн утас шаардлагатай вэ?
Хариулт 7: 76683-90сенсор ба мониторын хооронд хамгийн ихдээ 305 м урт 3 утас бүхий хамгаалалттай триад кабель шаардлагатай.
Асуулт 8: 76683-90 ямар төрлийн төхөөрөмжид ашиглагддаг вэ?
Хариулт 8: 76683-90үүн дотроо дунд, том хэмжээний уур турбинын хажууд бусад чухал эргэдэг төхөөрөмжид үндсэндээ ашиглагддаг.