Бүтээгдэхүүний нэр: Холбогч кабель
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 84661-6
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Холбогч кабель |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 84661-6 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 84661-6 Холбогч кабель |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Холбогч кабель |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 84661-6 |
| Хэмжээсүүд | 27x25x2 см |
| Жин | 0.16KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Кабелийн урт | 6 фут (1.8 м) |
| Ашиглалтын температур | -35°C –с +105°C хүртэл |
| Нэр бүхий даралт | 300 В |
| Нэр бүхий эрчим хүч | ≤1 А |
| Характеристик impedance | 50 Ω |
| Хамгийн бага буглах радиус | кабелын диаметрийн 10 дахин |
| Номхон | 90%, конденсацийн үүсэлгүй |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | дунджаар 4.22 ватт |
Түүн Bently Nevada 84661-6 Холбогч кабель энэ нь хөдөлгүүр хяналтын системийн бүрдүүлэх хэсгүүдийн хооронд тогтвортой цахилгаан холболт үзүүрлэх зориулалттай өндөр найдвартай индустриал сигналын кабель юм. Түүнийг нөхцөл хяналт ба хамгаалалт системд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд нарийн сигнал дамжуулалт хангах зориулалттай түүнд үлдээлтүүд, Proximitor сенсорууд ба хяналт модулиудын хооронд......
Индустриал орчинд ажиллах зориулалттай, кабель механик хүчнүүд, температур өөрчлөлт ба цахилгаан саадын нөхцөлд сигналын бүтэн бүүлгийг хадгалж, эргэх машинуудын хяналт системд тасралтгүй ажиллахад тохиромжтой.
Түүн Bently Nevada 84661-6 Холбогч кабель урт нь 6 фут (1.8 м), түүний онцгой импеданс нь 50 Ом. Тоосгоор ажиллах температур хязгаар нь -35°C-с +105°C хүртэл бөглөн, номиналь хүчдэл нь 300 В, хамгийн их гүйдэл нь ≤1 А.
Түүний хугарах радиус нь кабелийн диаметрийн 10 дахин бага байх ёстой, мөн 90% хүртэлх нэгдүүршүүр хуурасгүй чийглэг орчинд ажиллахын тулд зохион бүтээв. Кабелийн дундаж хүчлэл хэрэглээ нь 4.22 Вт, индустриал нөхцөлд тогтвортой цахилгаан ажилламжийг хангахын тулд бүтээв.
Хөдөлгөөн хяналтын системд тогтвортой, алдагдал бага сигнал дамжуулалт хангана
Температур өөрчлөлтөд өндөр төдийгүй төвөгтүй -35°C-с +105°C хүртэл төдийгүй төвөгтүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй......
50 Ом импеданс дизайн нь сигналын тогтвортой байдал, хурдатгалын багасалт хангана
Тодорхой хугарах радиустай нүүрлэг бүтээв нь суулгах аюулгүй байдал, үндсэн төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төдийгүй төд......
Чийглэг өндөр (нэгдүүршүүр хуурасгүй) орчинд тогтвортой ажилламж хангана
Хатуу индустриал нөхцөлд урт хугацааны ажилламж хангана
Хөдөлгөөн хяналтын системийн холболт
Эргэдэг төхөөрөмжүүдийн нөхцөл хяналт системүүд
Газ болон усны турбин
Шахуургатуур ба насос
Индустриал мотор ба генератор
Дүүрэн ба газрын төрөлхийн хий, петрохимийн ба цахилгаан генераторын үйлдвэрлэл
Хөрш сүүлдүүрлүүр, сенсор ба хяналтын модулиудын хооронд өгөгдлүүдийн дамжуулалт
Түүн Bently Nevada 84661-6 Холбогч кабель тохиргоо хамгаалах системд итгэлтүүн өгөгдлүүдийн дамжуулалтыг хангахад гол үүрэг гүйцэтгэнэ. Тогтвортой сигналын бүтцүүдийг хадгалж, сенсоруудаас хяналтын системүүд рүү хөдөлгөөн ба байршилтай холбоотой үнэн зөв өгөгдлүүдийн дамжуулалтыг хангана.
Сигнал алдагдал, хувиргалт эсвэл хүчирхүүлэлт нь үнэн зөв гэмтлийн илрүүлэлтдэд чухал бөгсүүдийг саархуулж, түүн дотор тэнцвэрт бүтцүүдийн алдагдал, төвд бүтцүүдийн хазайлт, тулгуурны хоргодолт зэрэг төхөөрөмжийн асуудлуудыг цаг тухайд нь илрүүлэхэд туслах бөгсүүдийг хангана. Үүн дотор системийн итгэлтүүн бүтцүүд, зогсолт хугацааны бүтцүүд, нийт төхөөрөмжийн хамгаалах бүтцүүд улам бүлүүрдэнэ.