Xaaladda Talaabo: Cusub oo ku jira magaalo
PART NUMBER: BENTLY NEVADA 330130-045-02-05
Caawin: Maraykanka
Mudirka Biyaha: Stella
Email: [email protected]
Telefoon (WhatsApp): +86 18159889985
WeChat: zxd18159889985
— Kableynta Caadi ah ee 3300 XL ee ku daran oo la xidhan proximity transducer systems
— Ugu dhexeeya khumo ee caadi ah ee goobta elektrikada u dhaxeeya probe iyo Proximitor sensor
— Kableynta 4.5 m oo la sameeyay si ay ugu dhexeeya goobta 5.0 m
— Waxyaalaha loo sameeyay si ay ugu dhexeeya qaybta qorshooyinka (contamination)
— FEP jacket ee ku saabsan gudaha sare ee si ay ugu dhexeeya qaybta industriyada
-- La xiriira ku jira oo leh 3300 XL oo dhan ee isku dhafan karaa nidaamka heerka la xiriira karo
Bently Nevada 330130-045-02-05 waa 3300 XL kable ka badbaadid ah ee caadi ah oo loo isticmaalaa in lagu xiriiraayo qorshaha isku dhafan karaa sensor-ka Proximitor ee nidaamka heerka la xiriira karo. Istaamka -045 waxay muujinaysaa in kable-ka uu yahay 4.5 m, taasoo mararka qaar loo xiriiraayo qorshaha 0.5 m si ay ugu dhammaynayaan nidaamka transducer-ka 5.0 m. Istaamka -02 wuxuu ku yaal inay leedahay quruxa qorshaha, halkaasoo istaamka -05 wuxuu siiyaa isticmaalka guud ahaan ee agaasiga CSA, ATEX, iyo IECEx. Waa lagu dhisay kable-ka coaxial ee qabowga ah iyo fep jacket, taasoo si gaar ah ugu dhaqaaqayaa in la helo xogta si toos ah ee xogta xirfadka qabowga ah.
-- Xiriirka baa ka dhigan qorshaha isku dhafan karaa iyo sensor-ka Proximitor
-- Nidaamka heerka la xiriira karo ee turbinada iyo compressorada
-- Qaybta la xiriira karo ee mashinada la joogo
-- Heerka la xiriira karo ee qaybta ujeedka ammaanka
-- Nidaamka ujeedka ilmama ee isticmaala 3300 XL
| Astaanta | Faahfaahinta |
| Model | 330130-045-02-05 |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Kable Ka Badbaadid Ah Caadi ah |
| Fadhiikada Kabelka | 4.5 m (14.8 ft) |
| Istaamka Qorshaha | Kabelka caadi ah leh qalabka xoojinta isku dayn |
| Ishooyinka Hay'adda | CSA / ATEX / IECEx |
| Qaabka Kabelka | 69.9 pF/m taasoo badan yahay |
| Xaaladka Dhibaatooyinka | -51°C ilaa +177°C |
| Dheerirka Sare ee Qaarka | 25.4 mm |
| Xoogga jiidashada | 330 N ugu yar |
| Kabalka Caadiga ah | kabalka 75Ω coaxial ee leh qalabka FEP |
| Caadiga Kooniktoorka | Birishka oo la dhaariyey guldha / beryllium copper |