STATUS PRODUCTI: Nuper Fabricatus, in Stipite Adstat
Pars Number: BENTLY NEVADA 330130-045-02-05
Origine: U.S.A
Praepositus Venalium: Stella
Epistula Electronica: [email protected]
Telephonum (WhatsApp): +86 18159889985
Wechat: zxd18159889985
-- Cālum extēnsionis stāndārdis 3300 XL pro systemātibus transductorum proximitātis
-- Praebet longitūdinem electricam calibrātam inter prōbām et sensōrem Proximitor
-- Cālum 4,5 m ad figuram systemātis totālis 5,0 m cōnfectum
-- Custōdēs connexiōnum ad praeservandam contaminātiōnem inclusī
-- Tegumentum FEP ad altās temperātūrās pro dūrābilitāte industriāli
-- Compatibile cum omnibus systemātibus monitoriae proximitātis 3300 XL
Cassis Bently Nevada 330130-045-02-05 est cassis extensionis standard 3300 XL, quae ad coniungendum probam proximitatis ad sensorem Proximitor in systematibus monitoriae vibrationum utitur. Optio -045 longitudinem cassidis 4,5 m designat, quae saepe cum proba 0,5 m coniungitur, ut systema transductoris completum 5,0 m formetur. Configuratio -02 protectores connexorum includit; optio -05 autem approbationes ab agentiis multiplicibus praebet, ut CSA, ATEX, et IECEx. Ex cable coaxiali durabili et tegumento FEP fabricata, ea transmissionem signi stabilis in ambientibus industrialibus exigentibus garantit.
-- Coniunctio inter probam proximitatis et sensorem Proximitor
-- Systemata monitoriae vibrationum turbinum et compressorum
-- Installationes protectionis machinarum rotantium
-- Monitoria instrumentorum generationis electricitatis
-- Systemata maintenanceis praedictivae utentia componentibus 3300 XL
| Caracteristicum | Detalii |
| Formam | 330130-045-02-05 |
| Product Type | 3300 XL Standard Extension Cable |
| Longitudo Cables | 4,5 m (14,8 pedes) |
| Optiō Coniunctōris | Cassis standard cum protectoribus connexorum |
| Approbitationes Agenotorum | CSA / ATEX / IECEx |
| Capacitas Cavi | 69,9 pF/m typice |
| Temperatura operationis | −51°C ad +177°C |
| Radius Flexionis Minimus | 25.4 mm |
| Robur Tensile | 330 N maxime |
| Materies funiculi | cable coaxiale 75 Ω cum tegumento FEP |
| Material connexoris | Aes auratum / cuprum beryllium |