Xaaladda Talaabo: Cusub oo ku jira magaalo
PART NUMBER: BENTLY NEVADA 330180-91-05
Caawin: Maraykanka
Mudirka Biyaha: Stella
Email: [email protected]
Telefoon (WhatsApp): +86 18159889985
WeChat: zxd18159889985
-- 3300 XL Proximitor Sensor lagu isticmaalo in la raacdo xiddigga iyo goobta quruxa
-- La sameeyay si loo xasillo iyo 9.0 m oo dhan ee habka
-- La xasillo kartaa kuwa DIN rail si loo xasillo iyo la fahmo karo
-- La xasillo kartaa kuwa 3300 XL proximity probe systems
-- La xasillo kartaa si wanaagsan oo leh qiyaasta wanaagsan
-- La xasillo kartaa si loo xasillo iyo la xasillo kartaa kuwa xadgudubka
Bently Nevada 330180-91-05 waa 3300 XL Proximitor Sensor oo la isticmaalaa faylaha in la xiriira dhaqanka iyo ku xidhka qaybta ah ee maareynta qaabka la jirayo. Isku darada -91 waxay muujisaa dheeradda guud ee qaybta ah ee 9.0 mitir, taasoo leh dhinaca ka soo baxa DIN, halkaasoo isku darada -05 waxay siiyaan isticmaalka midigga ah ee qof kasta oo la isticmaalaa, kuwaasoo leh CSA, ATEX, iyo IECEx si loo isticmaalo qaybaha xun. Sensor-ka wuxuu shaqayn doonaa -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc, waxaana siiyaan isku darada la xiriira ee dhaqameed ah ee leh 50 Ω resistance. Waa inay la isku dharo sensor-ka iyo proximity probe iyo extension cable oo kasta ay leeyihiin 9.0 m dheeradooda elektrikada si loo xiriira iyo si loo tixgelin karaa.
-- Faylaha in la xiriira dhaqanka turbin
-- Xidhka qaybta ah ee shaft ee compressors
-- Qaybaha in la xiriira maareynta qaabka xun
-- Maareynta qaabka ujeedada nabadgelyo iyo qaabka oil & gas
-- Barnaamijyada maareynta ka hor-taariikhiga ah ee qaybta ah
| Astaanta | Faahfaahinta |
| Model | 330180-91-05 |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| Dheerirka Sistimka | 9.0 mitir (29.5 ft) |
| Socod | Dhinaca ka soo baxa DIN |
| Wax-xisaabka ammaanka | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Furaha Xagga Dhexe | 2.0 mm (80 mils) |
| Ugu jiro Badbaadinta | 7.87 V/mm (200 mV/mil) ±5% |
| Xaaladka Dhibaatooyinka | -51°C ilaa +100°C |
| Dhamaan Koor | -51°C ilaa +105°C |
| Qaybta Xadgudubka | Ex ia IIC T4/T5 Ga |
| Shacabka ciidanka | A308 / A380 Aluminiyam |
| Miisaanka | ~0.25 kg |