Məhsulun adı: Yaxınlıq sensorları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330101-00-18-10-02-00
Mənşə ölkəsi: ABŞ
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | Yaxınlıq sensorları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330101-00-18-10-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq Probası sənaye döner maşınlarında titrəmə və mövqe monitorinqi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli, təmasdan azad sensorudur. Bently Nevada tərəfindən hazırlanmışdır və maşın qoruma sistemləri üçün API 670 standartlarına uyğun olaraq hazırlanmış 3300 XL 8 mm seriyasına aiddir. Probun ucu 8 mm diametrli PPS (polifenilen sulfid) materialından, bədəni isə davamlı 304 növü paslanmayan polad materialından hazırlanmışdır; asan quraşdırma üçün kompakt dizaynı və 3/8-24 UNF rezьbaya malikdir. -52°C-dən +177°C-yə qədər geniş iş temperatur aralığına və yüksək rütubətə davamlılığına malik olduğu üçün sərt sənaye mühitlərinə yaxşı uyğundur. Tez cavab verən siqnalı, yüksək həssaslığı və sabit çıxışı onu dəqiq vəziyyət monitorinqi üçün etibarlı həll edir.
Təmassız vibrasiya ölçməsi
Məxsusi təmas olmadan millərin titrəməsini dəqiq aşkar edir, beləliklə aşınmanı minimuma endirir və uzunmüddətli etibarlılığı təmin edir.
Millərin Vəziyyətinin İzlenmesi
2 mm xətti aralıqda oxial və radial yerdəyişməni ölçür və dəqiq maşınlaq sıralanması və işləməsini dəstəkləyir.
Yüksək sürətli siqnal cavabı
Dinamik maşın davranışının real vaxtda monitorinqini təmin edən sürətli cavab verir (<1 ms) və geniş tezlik diapazonuna (0–10 kHz) malikdir.
Vəziyyətin monitorinqi və qorunması
Fırlanan avadanlıqlarda balanssızlıq, uyğunsuzluq və ya yataq aşınması kimi nasazlıqların erkən əlamətlərini müəyyən etməyə kömək edir.
Sabit və dəqiq siqnal çıxışı
Yüksək dəqiqliklə (±0,025 mm) sabit çıxış gərginliyi (7,87 V/mm) təmin edir ki, bu da idarəetmə sistemləri üçün etibarlı məlumatlar verir.
Çətin mühit şəraitinə uyğunluq
Ekstrem temperatur və yüksək nisbi rütubət şəraitində effektiv işləyir; buna görə də turbinlər, kompressorlar və sənaye maşınları üçün uyğundur.
Sistem inteqrasiya qabiliyyəti
3300 XL monitorinq sistemləri ilə uyumludur və sənaye idarəetmə və qoruma platformalarına sorunsuz inteqrasiya imkanı yaradır.
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq sensorları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | Yaxınlıq sensorları |
| Hissə Nömrəsi | 330101-00-18-10-02-00 |
| Ölçülər | 1,6x1,4x120 sm |
| Çəki | 0,06 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Cavab vaxtı | <1 ms |
| Kabel Tutumu | 69,9 pF/m |
| Titrim dəqiqliyi | ±0.025mm |
| اندازه گيري | 2 mm aralığı (0,25-2,3 mm xətti) |
| çıxış | 7,87 V/mm |
| əməliyyat | -52°C-dən +177°C-ə qədər |
| nəmləmə davamlıdır | 93% |
| i̇pucu | PPS plastik uc |
| cüsd | 304 qeyri-demirli |
| Korpusun uzunluğu | 1,8 in (46mm) |
| Kabelin | 1.0m |
| Bağlayıcı | ClickLoc |
| Boşluğu təyin edin | 1,27 mm (0,05 ") |
| Güc təchizatıGürültü | -24 VDC-dən -18 VDC-yə qədər |
| ÇıxışDayanıqlıq | 50Ω |
| Hissəlilik | 7.87V/mm ((200mV/mil) |
| Tezlik cavabı | 0–10 kHz (±3 dB) |
The BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq Probası yüksək performanslı sənaye monitorinqi üçün nəzərdə tutulub. Xüsusiyyətləri aşağıdakı kimidir:
Eddi cərəyan texnologiyasından istifadə edərək dəqiq və etibarlı kontakt olmayan ölçmə təmin edir.
İstiliyə, korroziyaya və mexaniki gərginliyə qarşı yüksək müqavimət göstərən davamlı PPS ucu və 304 stainless steel bədənə malikdir.
±0,025 mm-lik mükəmməl titrəmə dəqiqliyi ilə 7,87 V/mm yüksək həssaslıq təmin edir.
Real vaxt rejimində monitorinq tətbiqləri üçün uyğun olan 1 ms-dən az sürətli cavab müddəti təklif edir.
–52°C-dən +177°C-ə qədər geniş işləmə temperaturu aralığını dəstəkləyir.
Nisbi rütubət 93% olana qədər yüksək rütubətli mühitlərdə etibarlı şəkildə işləyir.
Dinamik ölçmələrin dəqiq aparılması üçün 0–10 kHz (±3 dB) tezlik cavabı təmin edir.
50 Ω çıxış müqaviməti ilə sabit siqnal ötürülməsini təmin edir.
ClickLoc konnektoru ilə kompakt dizayn, təhlükəsiz və rahat quraşdırılmanı təmin edir.
Standart 3/8-24 UNF rezimli çıxıntı sənaye maşınları sistemlərinə asan inteqrasiyaya imkan verir.
BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq Probalarının əsas xüsusiyyətləri nələrdir?
A: BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Probalar yüksək həssaslıq, sürətli cavab müddəti, davamlı PPS ucu konstruksiyası və paslanmayan polad korpus təklif edir ki, bu da sərt sənaye şəraitində etibarlı işləməni təmin edir.
330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq Probaları maşın təhlükəsizliyinə necə töhfə verir?
A: BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 titrəməni və millərin mövqeyini davamlı izləyərək maşın təhlükəsizliyini yaxşılaşdırır, arızaların erkən aşkar edilməsinə və potensial avadanlıq arızalarının qarşısının alınmasına imkan verir.
BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq Probaları hansı sahələrdə istifadə olunur?
A: The 330101-00-18-10-02-00 güc generasiyası, neft və qaz, istehsalat kimi sənaye sahələrində geniş istifadə olunur, harada ki BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 etibarlı maşın izləməsini təmin edir.
S4: 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq Probalarını nə etibarlı edir?
C: Davamlılıq, dəqiqlik və sabit siqnal çıxışı bu probaları tələbkar mühitlərdə son dərəcə etibarlı edir, belə ki, BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Yaxınlıq sensorları .
The BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 bu prob Bently Nevada tərəfindən hazırlanmış 3300 XL 8 mm yaxınlıq keçiricisi sistemi daxilində pürüzsüz uyğunluq üçün nəzərdə tutulub və prob, uzadıcı kabel və Proximitor sensorundan ibarət tam bir yığımda işləyir. Bu komponentlər dəqiq ölçmə performansını təmin etmək və sahədə kalibrasiya tələbini aradan qaldırmaq üçün fabrikdə uyğunlaşdırılıb. Prob başqa 3300 XL 8 mm komponentləri ilə tamamilə mübadilə oluna bilir; bu da sistem dəqiqliyinə təsir göstərmədən rahat texniki xidmət və əvəzetmə imkanı yaradır. Həmçinin prob əvvəlki 3300 seriyasının sistemləri ilə geri uyğunluğa malikdir ki, bu da modernləşdirməni sadə və sərfəli edir. İnteroperabilitet baxımından prob standart çıxış siqnalları vasitəsilə PLC və DCS kimi sənaye idarəetmə və monitorinq platformalarına asanlıqla inteqrasiya olunur. API 670 standartlarına uyğunluğu turbinalar, kompressorlar və digər təhlükəli fırlanan maşınlar üçün etibarlı tətbiqini təmin edir və müxtəlif sənaye mühitlərində davamlı və dəqiq titrəmə və mövqe monitorinqini dəstəkləyir.