Název výrobku: Proximity sondy
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330101-00-18-10-02-00
Země původu: USA
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | Proximity sondy |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330101-00-18-10-02-00 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Proximity Probe je vysoce přesný nekontaktní snímač určený pro monitorování vibrací a polohy v průmyslových rotačních stroji. Vývoj Bently Nevada, patří k sérii 3300 XL 8 mm a je navržen tak, aby splňoval normy API 670 pro systémy ochrany strojů. Sonda má 8 mm průměrný špičku PPS (polyfenylén sulfid), odolné těleso z nerezové oceli 304 a kompaktní konstrukci s 3/8-24 UNF nití pro snadnou instalaci. S širokým rozsahem provozních teplot od -52°C do +177°C a vysokou odolností vůči vlhkosti je vhodný pro drsná průmyslová prostředí. Jeho rychlá reakční doba, vysoká citlivost a stabilní výkon z něj dělají spolehlivé řešení pro přesné sledování stavu.
Nekontaktní měření vibrací
Přesně detekuje vibrace hřídele bez fyzického kontaktu, minimalizuje opotřebení a zajišťuje dlouhodobou spolehlivost
Monitorování polohy hřídele
Měří axiální a radiální posun v lineárním rozsahu 2 mm, což umožňuje přesné zarovnání a provoz strojního zařízení.
Vysokorychlostní odezva signálu
Zajišťuje rychlou odezvu (< 1 ms) a široký frekvenční rozsah (0–10 kHz), což umožňuje sledování dynamického chování strojů v reálném čase.
Monitorování stavu a ochrana
Pomáhá identifikovat počáteční známky poruch, jako je nevyváženost, nesouosost nebo opotřebení ložisek v rotačním zařízení.
Stabilní a přesný výstup signálu
Poskytuje konzistentní výstup (7,87 V/mm) s vysokou přesností (±0,025 mm), čímž zajišťuje spolehlivá data pro řídicí systémy.
Přizpůsobivost vůči náročnému prostředí
Funkční i za extrémních teplotních podmínek a vysoké vlhkosti, což jej činí vhodným pro turbíny, kompresory a průmyslové stroje.
Schopnost integrovat systémy
Kompatibilní se systémy monitorování 3300 XL, což umožňuje bezproblémovou integraci do průmyslových řídicích a ochranných platforem.
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 indukční snímače polohy |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | Proximity sondy |
| Část číslo | 330101-00-18-10-02-00 |
| Rozměry | 1,6x1,4x120 cm |
| Hmotnost | 0.06kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Doba odezvy | <1ms |
| Kapacita kabelu | 69,9 pF/m |
| Přesnost vibrací | ±0.025mm |
| Měření | rozsah 2 mm (0,25-2,3 mm lineární) |
| výkon | 7,87 V/mm |
| provoz | −52 °C až +177 °C |
| odolné vůči vlhkosti | 93% |
| tip | PPS plastový špička |
| tělo | 304 nerezová |
| Délka pouzdra | 1,8 v (46 mm) |
| Kabel | 1,0m |
| Konektor | ClickLoc |
| Nastavit mezeru | 1,27 mm (0,05″) |
| Napájecí napětí | −24 VDC až −18 VDC |
| Výstupní odpor | 50Ω |
| Citlivost | 7,87 V/mm (200 mV/mil) |
| Frekvenční odezva | 0 až 10 kHz (±3 dB) |
The BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Proximity Probe je navržen pro průmyslový monitoring vysoce výkonného provedení. Jeho vlastnosti jsou následující:
Zajišťuje přesné a spolehlivé bezkontaktní měření pomocí vířivých proudů.
Vyznačuje se trvanlivou špičkou z PPS a tělem z nerezové oceli 304, které poskytují vynikající odolnost vůči teplu, korozi a mechanickému namáhání.
Poskytuje vysokou citlivost 7,87 V/mm s vynikající přesností měření vibrací ±0,025 mm.
Nabízí rychlou odezvu kratší než 1 ms, což jej činí vhodným pro aplikace reálného monitorování.
Podporuje široký rozsah provozních teplot od −52 °C do +177 °C.
Spolehlivě funguje v prostředích s vysokou vlhkostí až 93 %.
Poskytuje frekvenční odezvu od 0 do 10 kHz (± 3 dB) pro přesné dynamické měření.
Udržuje stabilní přenos signálu s výstupním odporem 50 Ω.
Kompaktní konstrukce s konektorem ClickLoc zajišťuje bezpečnou a pohodlnou instalaci.
Standardní závit 3/8-24 UNF umožňuje snadnou integraci do průmyslových strojních systémů.
Otázka 1: Jaké jsou klíčové vlastnosti přiblížovacích sond BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00?
A: Přiblížovací sondy BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 nabízejí vysokou citlivost, krátkou dobu odezvy, odolnou konstrukci hrotu z polyfenylsulfidu (PPS) a tělo z nerezové oceli, čímž zaručují spolehlivý provoz v náročných průmyslových prostředích.
Otázka 2: Jak přispívají přiblížovací sondy 330101-00-18-10-02-00 k bezpečnosti strojů?
A: BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 pomáhají zlepšit bezpečnost strojů neustálým monitorováním vibrací a polohy hřídele, což umožňuje včasnou detekci poruch a předchází potenciálnímu poškození zařízení.
Otázka 3: V jakých odvětvích se používají přiblížovací sondy BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00?
A: 330101-00-18-10-02-00 se široce používají v odvětvích jako je výroba elektrické energie, ropný a plynárenský průmysl a výroba, kde BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 podporují spolehlivý monitoring strojního zařízení.
Q4: Co činí blízkostní sondy 330101-00-18-10-02-00 spolehlivými?
A: Trvanlivost, přesnost a stabilní výstup signálu činí tyto sondy vysoce spolehlivými v náročných prostředích, jak je patrné z BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 indukční snímače polohy .
The BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 je navržen pro bezproblémovou kompatibilitu v rámci systému blízkostních snímačů 3300 XL 8 mm vyvinutého společností Bently Nevada, kde funguje jako součást kompletní sestavy zahrnující sondy, prodlužovací kabel a senzor Proximitor. Tyto komponenty jsou ve výrobě vzájemně přizpůsobeny, aby zajistily přesné měřicí výsledky a eliminovaly nutnost kalibrace na místě. Sonda je plně zaměnitelná s jinými komponenty řady 3300 XL 8 mm, což umožňuje pohodlnou údržbu a výměnu bez negativního dopadu na přesnost systému. Zároveň zachovává zpětnou kompatibilitu se staršími systémy řady 3300, čímž se modernizace stávají jednoduššími a nákladově efektivnějšími. Z hlediska interoperability se sonda snadno integruje do průmyslových řídicích a monitorovacích platforem, jako jsou systémy PLC a DCS, prostřednictvím standardizovaných výstupních signálů. Dodržení standardu API 670 dále zaručuje spolehlivé nasazení u turbín, kompresorů a dalších kritických rotačních strojů a podporuje konzistentní a přesné monitorování vibrací a polohy v široké škále průmyslových prostředí.