Ainm Táirge: Súileann an t-ionsaí
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-18-10-02-00
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | Súileann an t-ionsaí |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-18-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Proximity Probe is é seo sainseansóir ard-chruinneachta, gan teagmháil, a dhearadh le haghaidh monatóireachta crochadh agus suíomh i miasanna rotharacha in ionadúil. Forbraíodh é ag Bently Nevada, agus is cuid de shraith 3300 XL 8 mm é, agus tá sé deartha chun na caighdeáin API 670 a bheith comhoiriúnach le córais cosainte miasanna. Tá an sainseansóir leis an mbarr PPS (polyphenylene sulfide) 8 mm i ndiamadar, le corp chrua de stáinléan 304, agus le dealramh cumpanach le snáithín 3/8-24 UNF chun suiteáil éasca. Le raon leithead oibriúcháin leathan ó -52°C go +177°C agus le tacaíocht ard don fhuarán, is oiriúnach é do thimpeallachta toirmiscithe in ionadúil. Tá a fhreagra luath, a aghaidh ardtionchar, agus a aschur staible ina réiteach oiriúnach do mheas cruinn ar choinníollacha.
Tomhas neamh-thagannach an chrochta
Aithníonn sé crochadh an chrann go cruinn gan teagmháil fisiciúil, ag laghdú a chrochadh agus ag cinntiú reliabailte fadtéarmach.
Monatóireacht suíomh an róda
Tomhaisteann sé easnamh axiálach agus radiaclach laistigh de raon líneach 2 mm, ag tacú le cothromú cruinn agus oibriú miasanna.
Freagra sainseansóireachta luath
Soláthraíonn freagra tapa (<1 ms) agus raon leithéidí leathan (0–10 kHz), a chuireann monatóireacht i rith an ama ar bhéimeanna na mbainc ag athrú.
Monatóireacht stádais agus cosaint
Cabhraíonn sé le comharthaí luath a aithint ar phointí míbhuanaithe, ar dhíchothrom nó ar úsáid a dhéanann na bearings i mbinneacha rothartha.
Aschur sínialta staible agus cruinn
Tugann sé aschur cothrom (7.87 V/mm) le cruinneas ard (±0.025 mm), a chinntíonn sonraí oiriúnacha do chórais rialú.
Uaireadóireacht i gComhthéacsanna Deacra
Oibríonn sé go héifeachtach i dtéimpealaithe an-ghairdeacha agus i dtíortha an-ard le huiscíocht, rud a fhágann gur féidir é a úsáid le turbsiní, comhphrúisirí agus inneall tionsclaíochta.
Cumas Integriú Córais
Comhoiriúnach le córais monatóireachta 3300 XL, ag ligean intreagrála gan bhriseadh isteach i dteicnící rialú agus cosaint tionsclaíochta.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Scairteanna Gairid |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Súileann an t-ionsaí |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-18-10-02-00 |
| Tomhas | 1.6x1.4x120 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Am freagartha | <1ms |
| Cumas cabhlach | 69.9 pF/m |
| cruinneas crochadh | ±0.025mm |
| Tomhas | 2mm raon (0.25-2.3mm líneach) |
| aschur | 7.87V/mm |
| oibriú | -52°C go +177°C |
| frithsheasmhach in aghaidh taise | 93% |
| leideanna | Uillinn phlaisteach PPS |
| coirp | 304 inox |
| Méid an Cháis | 1.8 inch (46mm) |
| Cábla | 1.0m |
| Conneector | ClickLoc |
| Spás a shocrú | 1.27mm (0.05′′) |
| CumhachtSoláthairFholtacht | -24 VDC go dtí -18 VDC |
| An tInnéacs Táirge | 50Ω |
| Íogaireacht | 7.87 V/mm (200 mV/mil) |
| Freagra Minicíochta | 0 go 10 kHz (±3 dB) |
An BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Proximity Probe tá sé deartha do mheasúnú tionsclaíoch ardghníomhach, agus tá na gnéithe seo a leanas aige:
Soláthraíonn tomhas neamh-thuilleann cruinn agus oiriúnach ag baint úsáide as teicneolaíocht reoite gaoithe.
Tá barr dhuradh PPS agus corp de chrómchruaithneach 304 aige chun an t-ádh mór a bhaint as te, caor, agus stres meicniúil.
Tugann sé íogairt ard de 7.87 V/mm le cruinneas iontach i mbrioscadh de ±0.025 mm.
Tugann sé am freagartha tapa níos lú ná 1 ms, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do fheidhmchláir mhéasúnaithe i rith ama.
Tacaíonn sé le raon leathn teochta oibre ó -52°C go +177°C.
Oibríonn sé go reliúnta i timpeallachtaí arda fliuchta go dtí 93%.
Soláthraíonn sé freagra minicíochta ó 0 go 10 kHz (±3 dB) do thomhas dinimiciúil cruinn.
Coimeádann sé trasnú síniala staible le frithsheasmhacht aschuir de 50 Ω.
Tugann an dearadh lán-chumasaigh le ceangalann ClickLoc cinntíocht agus éascaíocht i rith an leagan isteach.
Ceangal caolchóir 3/8-24 UNF caighdeánach a chuireann sé in áirithe go héasca isteach i gcóras meaisíní tionsclaíocha.
C1: Cad iad na gnéithe tábhachtacha ar phroibíochtaí gairdín BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00?
Freagra: Proibíochtaí BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 tugann siad aghaidh ar shensaitheardas ard, am freagartha tapa, tógáil chinn PPS ina dtáirgeann siad, agus corp de chrómchrua, ag cinntiú feidhmiú reliúnta i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha.
C2: Conas a chuireann proibíochtaí gairdín 330101-00-18-10-02-00 le slándáil na mbainc?
Freagra: BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 cabhrann le feabhsú slándála an mheaisín trí chur i mbun monatóireachta leanúnach ar choscadh agus ar shuíomh an róda, ag ligean le hearráidí a bhrath go luath agus le hearráidí ar tharlaíocht míshástha ar an ghléas.
Ceist 3: I ndiagaola a úsáideann an t-industriúil BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Proximity Probes?
A: An 330101-00-18-10-02-00 úsáidtear go forleathan i ndiagaola cosúil le gineadh cumhachta, ola agus gás, agus tionscal, áit ar BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 tacaíonn siad le monatóireacht ionadaíochta na n-inneall.
Ceist 4: Cad a dhéanann an 330101-00-18-10-02-00 Proximity Probes ina bhfuil ionadúlacht?
Freagra: Tugann an t-ionadúlacht, an cruinneas agus an t-aschur sínialta staible go dtí an méid is mó de dhíobháil i dtimpeallachtaí éagsúla, mar a fheictear i BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 Scairteanna Gairid .
An BENTLY NEVADA 330101-00-18-10-02-00 is deartha le comhoiriúnacht gan aon bhriseadh laistigh den chóras transduicear gairdheachta 3300 XL 8 mm a fhorbraíodh ag Bently Nevada, áit a mbíonn sé in oibriú mar chuid de chomhlachas iomlán a bhíonn ina chuid é an t-ionsáin, an cábla leathnaithe, agus an t-ionsáin Proximitor. Tá na comphoirt seo meastar sa bhfabhrac chun cinntiú feidhmiú tomhaiste cruinn agus chun an riachtanas le calibráil ar an suíomh a bhaint. Is féidir an t-ionsáin a athsholáthar go hiomlán le comphoirt eile den tsraith 3300 XL 8 mm, rud a cheadaíonn úsáid shimplí agus athsholáthar gan tionchar a bheith ar thionchar an chórais. Tá comhoiriúnacht chúlchúrsa ann freisin le córais níos luaithe den tsraith 3300, rud a dhéanann nuashonrú simplí agus costas-éifeachtach. ó thaobh idirghníomhachta de, tá an t-ionsáin in ann a bheith comhoiriúnach go héasca le platafórmanna rialúcháin agus monatóraíochta industriúla mar shampla córais PLC agus DCS trí shiolúcháin aschuir chaighdeánaithe. Tugann a chomhlíon le caighdeáin API 670 tuilleadh dea-mhíniú ar a úsáid i dtuaircíní, i gcomhphrúisirí, agus i gcórais eile criticiúla gluaisne, ag tacú le monatóraíocht chothromach agus cruinn ar choscadh agus ar sheoladh i raon leathan timpeallachtaí industriúla.