Име на продукта: близостови зонди 3300 XL, 8 mm
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330104-00-05-10-11-00
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
Търговски условия
Минимално количество на поръчката |
1 парче |
Цена |
Контакт за Уини |
Подробности за опаковката |
Оригинално ново, фабрично запечатано |
Срок на доставка |
3–7 дни |
Условия за плащане |
Т/T |
Метод на доставка |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Способност за доставка |
На склад |
|
Продажби |
Имейл |
|
|
Джим Пей |
| Име на продукта | Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm дистанционен индуктивен сонд |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | близостови зонди 3300 XL, 8 mm |
| Номер на част | 330104-00-05-10-11-00 |
| Тегло | 0,12 кг |
| Очаквани размери за пратката | 1,8×1,6×113 см |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Продуктова група | датчик 3300 XL 8 mm |
| Минимална дължина без резба | 0 мм |
| Опция за обща дължина на корпуса | 50 мм |
| Опция за обща дължина | 1,0 метър (3,3 фута) |
| Опция за конектор и тип кабел | Миниатюрен коаксиален разединител ClickLoc с предпазител за разединител и кабел FluidLoc |
| Опция за одобрение от регулаторен орган | Не е необходимо |
| Номинално постоянно токово съпротивление на сондажа | 7,59 ± 0,50 Ω |
| Реакция на честотата | (0 до 10 kHz), +0, -3 dB, при дължина на полевата инсталация до 305 метра (1000 фута). |
Промишлен приближителен датчик
Сонда за мониторинг на вибрациите
Датчик за преместване на вала
Датчик за мониторинг на течностни лагери
Ключов фазов сонд
Сензор за въртящи се машини
FluidLoc кабелен датчик
Зонд с ClickLoc конектор
Безконтактен датчик за близост
Индустриален вибрационен сензор
Сонда за защита на машинното оборудване
Високочестотен близостен сонд
Мониторинг на положението на вала
Датчик за мониторинг на състоянието
Сензор за предиктивно поддържане
Близостен сондаж на Bently Nevada
Мониторинг на промишлената автоматизация
Защита на критично машинно оборудване
Тръбите Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm дистанционен индуктивен сонд е високопроизводителен безконтактен сензор, предназначен за прецизно наблюдение на вибрации и преместване в промишлени въртящи се машини. С компактна дължина на корпуса от 50 мм и FluidLoc кабел с дължина 1,0 метър с миниатюрен коаксиален ClickLoc конектор, зондът осигурява надеждно предаване на сигнала и подобрена защита в маслени или изискващи промишлени среди. Напредналите технологии за инкапсулиране TipLoc и задържане CableLoc подобряват механичната якост и дълготрайността, докато широкият честотен обхват гарантира точност при наблюдението. Пълно съвместим с системи от предишното поколение, този зонд е подходящ както за нови инсталации, така и за проекти по модернизация, изискващи стабилно и високоточно наблюдение на състоянието на машините.
В заключение, 330104-00-05-10-11-00 е издръжлив зонд за близост с висока точност, проектиран да осигурява надеждно наблюдение на вибрации и преместване за критично важни промишлени въртящи се машини.
тръбите Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm дистанционен индуктивен сонд предоставя точни функции за мониторинг на вибрации, преместване и скорост, които допринасят за подобряване на безопасното използване на оборудването, ефективността на поддръжката и общата производителност на машините.
тръбите 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probe комбинира здрава механична конструкция, напреднали технологии за уплътняване и високочестотни мониторингови възможности, за да осигури точен и надежден мониторинг на състоянието на машините в изискващи промишлени приложения.
Тръбите Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm дистанционен индуктивен сонд широко се използва в системи за мониторинг на вибрации и преместване за турбини, компресори, помпи, електродвигатели, генератори и друга критична въртяща се техника. Подходящ е за оборудване с течни лагери и за промишлени приложения в нефтогазовата, петрохимическата, енергогенериращата, производствената и процесната индустрия, където е от съществено значение прецизният мониторинг на положението на вала и на вибрациите. Благодарение на кабела FluidLoc, устойчив на изтичане, и дълготрайната си механична конструкция, сондата работи надеждно в маслени и сурови промишлени среди. Често се използва в системи за защита на машините, програми за предиктивно поддръжка, приложения за референтен Keyphasor, измерване на ъгловата скорост на въртене и системи за мониторинг на състоянието, за да се повиши експлоатационната надеждност и да се намали неочакваното просто стояне.