Ainm Táirge: broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-05-10-11-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Faoistin Tráchtála
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
Prís |
Teagmháil le Winnie |
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am soláthar |
3–7 lá |
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Scannán Gairdiúil |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-05-10-11-00 |
| Meáchan | 0.12 kg |
| Tionscnaimh tarchurra thart ar | 1.8x1.6x113 cm |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Teaghlaigh táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascadh co-axial bheag le ClickLoc agus cosainteoir naisc, cabhlach FluidLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Freagraíocht freiceadáin | (0 go 10 kHz), +0, -3 dB, le go dtí 305 méadar (1000 troigh) de shiollú an réimse. |
Súileadh Tionsclaíochta
Scannáin Monatóireachta Cruithniú
Sensóir Aistriú Meaisín
Sensóir Monatóireachta Bearna Leachtach
Broscaire Eochairphasor
Sainseoir Meaisíní Róthartha
FluidLoc Cable Probe
Scannáin le Ceangal ClickLoc
Sainseanóir Glacach Neamhtheagmháil
Sensar crochadh tionsclaíoch
Scannáin Cosanta Mheaisíní
Broscaire Gairdheachta Airde
Monatóireacht suíomh an róda
Sainseanóir Fáilteachta
Scannán coimeád réamhchúraim
Bently Nevada proximity probe
Miontoráil Uathhionglú Tionsclaíoch
Cosaint Mhaisíní Criticiúla
An Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Scannán Gairdiúil is é seo sensóir neamh-thagannach ar ardghníomhaíocht a dhearadh chun monatóireacht cruinn gutha agus aistriúcháin i maisíní rotharacha in ionaid tionsclaíocha. Tá sé leis an mbunús coimhlinte 50 mm agus cábla FluidLoc 1.0 méadar le ceanglóir coaxial beag ClickLoc, ag tabhairt aistriúcháin shínithe go slán agus cosaint fheabhsaithe i timpeallachta oiligh nó i dtionsclaíocha deacra. Fágann a theicneolaíocht chur isteach TipLoc agus Coinneáil Cábla (CableLoc) neart meicniúil a fheabhsaíonn agus feabhsaíonn an fadhbhuan, agus tá raon freastalaíochta leathan ann chun monatóireacht cruinn a chinntiú. Tá an bhroscaire comhoiriúnach go hiomlán le córais na gclasaí roimhe seo, agus is féidir é a úsáid do shuiteálacha nua agus do thionscail nuashonraithe a dteastaíonn monatóireacht stábla, ar airde cruinneachta, ar choinníollacha na maisíní.
I mBhreathnú, is iarrtháir ghlacach 330104-00-05-10-11-00 é seo, a dheanann tomhas cruinn ar choscadh agus ar athrú ionadúil, agus a ndéantar é chun monatóireacht shlán agus cruinn a dhéanamh ar thiomáintí turascailte tábhachtacha i dtionsclaíocht.
an Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Scannán Gairdiúil soláthraíonn sé feidhmeanna cruinn monatóireachta ar choscadh, athrú, agus siúl a chabhraíonn le feabhsú slándála an tsaincheap, éifeachtacht an mheaisínithe, agus an bhríomharas iomlán na dtiomáintí.
an 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probe comhbhuanann sé tógáil mheicniúil láidir, teicnící sealála chun cinn, agus feidhmíocht miontoraithe ar ard-mhinicíocht chun monatóireacht cruinn agus iontaofa ar choinníollacha an mhaisin a chinntiú i bhfeidhmeanna tionsclaíocha dian.
An Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Scannán Gairdiúil úsáidtear é go forleathan i gcóras rianú crochta agus aistriúcháin do thurbiní, comhphrósóirí, pumpaí, gluaiseachtaí, giniúnaí agus eile de na gluaisneacha criticiúla. Is féidir é a úsáid le haghaidh ollghluaiseachtaí le fliuchán agus i dtionscnaimh tionsclaíocha sa oil & gas, sa tionscnamh peitriceimiceálach, i gcurtha an chumhachta, i dtionscnamh monaraithe agus i dtionscnaimh próiseas, áit ar chóir rianú cruinn suíomh an shafáin agus an chrochta. Leis an gcabhláil FluidLoc a shealann leithscéal agus an dearadh meicniúil ina bhfuil feabhas, oibríonn an bhréighean go reliabta i timpeallachtaí tionsclaíocha olaí agus trom. Úsáidtear é go coitianta i gcóras cosanta gluaisneachtaí, i rialacha coimeád réamh-mhaothaithe, i bhfeidhmíochtaí tagartha Keyphasor, i tomhas na luaisiú rothlaithe, agus i gcóras rianú stáide, chun an oiriúnacht oibriúcháin a fheabhsú agus an turgnamh gan réamh-mheabhair a laghdú.