Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-05-10-11-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Conditiones Commercii
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
Pretium |
Contactus pro Winnie |
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
Condiciones solutionis |
T/T |
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probatio Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor |
| Numerus partis | 330104-00-05-10-11-00 |
| Pondus | 0.12 KG |
| Dimensiōnēs nāvīgātiōnis aestimātae | 1.8x1.6x113cm |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Familia Productorum | 3300 XL 8 mm sonda |
| Minima longitūdō non filetāta | 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 50 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Conector coaxialis miniatum ClickLoc cum protectore conectoris, FluidLoc cable |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Frequency Responsio | (0 ad 10 kHz), +0, -3 dB, cum usque ad 305 metra (1000 pedes) filorum in campo. |
Probā Proximitātis Industriālis
Vibrātiōnis Monitorium Probā
Sensor Displacementis Axis
Sensor Monitoris Substantiae Fluidae
Explorator Keyphasoris
Sensor Machinarum Rotantium
FluidLoc Cabello Proba
Proba Coniunctionis ClickLoc
Sensor Proximitātis Sine Contactū
Sensor vibrationis industrialis
Machīnae Protectiōnis Probā
Proximitatis Explorator Altius Frequens
Supervisio Positionis Axis
Sensor Status Monitorius
Sensor mantis praedictivae
Bently nevada proximity probe
Observatio Automationis Industrialis
Tutela Machinarum Criticarum
The Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probatio Proximitatis est sensor non contactus altissimae praestantiae, qui ad exactam vibrationum et displacementum observationem in machinis rotativis industrialibus designatus est. Huius probae corpus est compactum, longum 50 mm, et habet catenam FluidLoc longam 1,0 metrum cum coniunctione coaxiali minuta ClickLoc; ita signum fidum transmittit et protectionem augemus in ambientibus oleosis aut exigentibus industrialibus. Technologiae TipLoc et CableLoc, quae caput probae includunt et catenam retinent, vim mechanicam et durabilitatem diuturnam augent, dum lata responsio frequentialis exactam observationem perficit. Haec proba omnino compatibilis est cum systematibus generationis prioris, ideoque ad usus novos et proiecta renovationis, quae stabilem et altissimae praecisionis observationem conditionis machinarum requirunt, idonea est.
In summa, 330104-00-05-10-11-00 est proba proximitatis robusta et altissimae accuratae, quae ad fidam vibrationum et displacementum observationem in criticis machinis rotativis industrialibus fabricata est.
the Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probatio Proximitatis praebet functiones accuratas monitorationis vibrationis, displacementis et velocitatis, quae adiuvent tutelam instrumentorum, efficaciam manutenctionis et praestantiam generalem machinarum meliorare.
the 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probe combinat robustam structuram mechanicam, technologias obsignationis provectas, et praestantiam monitoris altius frequentialis ut certam et constantem machinarum condicionum observationem in exigentibus applicationibus industrialibus assuraret.
The Bently Nevada 330104-00-05-10-11-00 3300 XL 8 mm Probatio Proximitatis late adhibetur in systematibus vibrationum et displacementis monitoriae pro turbinibus, compressoribus, pompis, motoribus, generatoribus, et aliis machinis rotativis criticis. Idoneum est pro apparatus qui fluido utuntur in iuncturis et pro applicationibus industrialibus in sectoribus petrolei et gas, petrochemico, generationis electricae, fabricationis, et industriae processuum, ubi exacta monitoria positionis axis et vibrationum essentialis est. Cum suo cable FluidLoc resistenti ad effusionem et solido designo mechanico, proba fideliter operatur in oleosis et asperis ambientibus industrialibus. Communiter adhibetur in systematibus protectionis machinarum, programmatibus maintenance praedictivae, applicationibus Keyphasor pro referentia, mensura velocitatis rotationis, et systematibus monitoriae conditionis, ut fiducia operationis augeatur et tempus inopinatum non-operandi minuatur.