Nomen producti: sensor proximitor 3300 xl
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330180-X1-05 MOD: 143945-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | sensor proximitor 3300 xl |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330180-X1-05 MOD: 143945-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor est praecipuum dispositivum ad signa proximitatis condicionanda, ad systemata industriae machinarum observandi destinatum. Pars est seriei 3300 XL, quae late ad applicationes vibrationum et positionum metiendarum in machinis rotativis utitur. Sensor utrumque modum montandi admittit: densum montagium in raile DIN et antiquum montagium in tabula, interfaciem standardem montandi quattuor foraminum conservans. Cum augmentata isolatione electrica et meliori resistentia adversus EMI/RFI, ita est fabricatus ut in turbidis ambibus industrialibus electricis stabile operetur, simul complexitatem et impensas installationis minuens.
Signa ex probis proximitatis tractat ad accuratam vibrationum et positionum observationem
Signa ex probis correntis vorticosi in electrica usui apta convertit ad systemata observationis
Ad conditionem machinarum observandam in turbinibus, compressoribus, pompis et motoribus suffragatur
Permittit detectionem in tempore reali vibrationum et displacementum axis
In systemata praedictivae conservationis et protectionis integratur
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | sensor proximitor 3300 xl |
| Numerus partis | 330180-X1-05 MOD: 143945-05 |
| Dimensiones | 8.6x3.4x7cm |
| Pondus | 0.24 kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approvatio |
| Materies Sensoris Proximitor | A308 aluminium |
| Material connexoris | Aes auro obductum aut beryllium-cuprum auro obductum |
| Temperatura operativa | -52°C ad +100°C (-62°F ad +212°F) |
| Temperatura recondita | -52°C ad +105°C (-62°F ad +221°F) |
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor adhibet montagium in densa raeda DIN vel montagium in tabulam traditum quattuor foraminum, et basim montandi inclusam habet cum isolatione electrica ut tabula isolationis externa non opus sit. Immunitatem altam contra interferences electromagneticas et radio-frequentias praebet. Cella ex alluminio A308 confecta est, ut levis et durabilis sit; coniunctiones autem ex aere auro obducto vel ex beryllio-cupro auro obducto fiunt, ut conductio firma habeatur. Systema terminalis SpringLoc sine instrumentis adhibetur, ut connexio cito et facile fiat. Sensor sub normis CSA, ATEX et IECEx probatus est; magnitudinem habet compactam 8,6 × 3,4 × 7 cm, pondus 0,24 kg, in Civitatibus Foederatis Americae fabricatus est et e Xiamen (Sinis) mittitur.
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor praestat praestantem stabilitatem in tractatione signorum cum optima immunitate adversus strepitum electricum. Augmentata eius Resistentia adversus RFI/EMI permittit fidam operationem etiam in incassationibus ex fibra vitrea vel in ambientibus cum fortissima interfectione frequentiali radio.
Operatur per latum intervallum temperaturarum a −52°C usque ad +100°C, cum facultate servandi a −52°C usque ad +105°C, quod fiduciam praebet in extremis condicionibus industrialibus. Designatio sensoris ad isolandum electricum minuit difficultates de terra et meliorat accuratiam signi. Praeterea, suum clavus terminalis SpringLoc permittit coniunctionem celerem, securam et sine instrumentis, quod efficiens installationem reddit et tempus intermissionis pro manutenentia minuit.
Quaestio 1: Cur immunitas ad EMI/RFI in sensori Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor est gravis?
The 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor habet altam immunitatem ad EMI/RFI ut stabilem performance signi in ambientibus electricis turbidis conservet, errores mensurae ob interfectionem electromagneticam prohibens.
Quaestio 2: Quae commoda installationis sensor 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor praebet?
The 330180-X1-05 MOD: 143945-05 adhibet montagium in raedulo DIN et in tabula, includit basim isolationis electricae incorporatam, et utitur systemate terminali SpringLoc sine instrumentis, quod tempus et difficultatem installationis notabiliter minuit.
Quaestio 3: In quibus industrias saepissime utuntur 330180-X1-05 MOD:143945-05?
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 late adhibetur in generatione electricitatis, in industria petrolei et gas, in fabricis petrochimicis, et in machinis industrialibus gravibus pro systematibus monitoriae conditionis et protectionis.
Quaestio 4: Quomodo sensor 3300 XL Proximitor 330180-X1-05 MOD:143945-05 fidem systematis augent?
The 330180-X1-05 MOD: 143945-05 fidem augent per isolationem electricam, connexiones auratas altae qualitatis, et fortissimam resistentiam adversus interferences electromagneticas/radiofrequency (EMI/RFI), quae accuratam stabilemque signorum praestationem diuturnam confirmant.